Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Bence de canım 2 bebekle sling kullanılmaz diye düşünmüyorum. Kanguruyu 2 tane alıcam eşimle bir yere çıktığımızda özellikle birini eşime veririm birini ben alırım. Tek çıkarsam da birini arabaya koyarım birini kanguruyla koyarım diye düşünüyorum. Ay ne zor ya hamileyken taşı doğur taşı bitmiyor 🤣
Peki peki araba demişken, ikiz bebek arabası mı alacaksınız, iki tane tek mi? İki tekliyi birleştirme aparatları varmış. Biz tek tek alıp ondan alalım diye düşündük.

Peki peki araba demişken, ikiz bebek arabası mı alacaksınız, iki tane tek mi? İki tekliyi birleştirme aparatları varmış. Biz tek tek alıp ondan alalım diye düşündük.
Ben de öyle yapıcam muhtemelen ikiz bebek arabası çok yer kapliyormus bi de ağır oluyormuş öyle dediler. Bi de tekli bebek arabalarının taşıma kapasitesi daha fazlaymış gibi geliyor bana ikiz arabalar uzun süre kullanılmazmış gibi gözüküyor. Bilmiyorum sadece benim fikrim de olabilir 🤣

Ben de öyle yapıcam muhtemelen ikiz bebek arabası çok yer kapliyormus bi de ağır oluyormuş öyle dediler. Bi de tekli bebek arabalarının taşıma kapasitesi daha fazlaymış gibi geliyor bana ikiz arabalar uzun süre kullanılmazmış gibi gözüküyor. Bilmiyorum sadece benim fikrim de olabilir 🤣
Ben de daha hiç araştırmadım da öylesine sordum eşime nasıl alırız diye tek tek alırız dedi. E dedim ben yalnız çıkamicam mı çocuklarımla, keşke birleştirme aparatı olsa dedim. Sonra baktık meğersem benden önce düşünmüş birileri 🤣

Ben de daha hiç araştırmadım da öylesine sordum eşime nasıl alırız diye tek tek alırız dedi. E dedim ben yalnız çıkamicam mı çocuklarımla, keşke birleştirme aparatı olsa dedim. Sonra baktık meğersem benden önce düşünmüş birileri 🤣
Var var aparat dediğim gibi birini kanguru birini araba da yapabilirsin. Bebekler küçükken bir arabaya ikisini de sindiririz bence🤣

Ben instagramda birini takip ediyorum pelvikterapist bu idrar kaçırma gibi problemler için kasları kontrol etmeyi öğretiyormuş hem de Mersin’de. Önce onu deneyeceğim kastaysa problem düzelir yok idrar kesesi sarkıyorsa mecbur ameliyat. Ablam oldu ama bir kaç seneye başa döndü ama
Ya supermis sizden bilgi alirim🙏🏼 aldiniz mi bebise bisiler

Kızlar anne yanı beşik çok gerekli mi sizce? Normal beşiğim var ama onu yatak odama taşıyamam yerim dar hem büyük yani olmaz .. benimle beraber baby nest e filan yatırsam benimle yatakta yatsa olur mu?🤷🏼‍♀️ Siz ne düşündünüz? Yad/ tecrübeli anneler ne yaptınız daha önce?
Bana hediye gelen anne yanı beşik çok küçük onu alsan en fazla 7-8 ay yatar o zaman odadaki diğer beşikte yatırırım diyorsan al derim anne yanına yatırmak da beni korkutuyor Allah korusun gece uyku derin olur üstüne yatarsın falan yıllar önce ben lisedeyken bir tanıdığımızın bebeği o şekilde vefat etmiş duyunca şok olmuştum

Son düzenleme:
Alamadım foruma gittim tıklım tıklımdı her yer insan kaynıyordu giremedim virüsten dolayı netten baktım yine 🙈 sepete artıp bir kaç parça ama almadım
Hafta ici bile boyleyse yandik. Cok uzun zaman oldu oraya gitmeyeli :) en iyisi online.bnde lcw mickeyli kiz bebek giysilerine bakip bakip cildiriyorum😍 asiri tatlilar. Ama hizla buyuyeceklerini bildigim icin kendimi frenliyorum😆

Hafta ici bile boyleyse yandik. Cok uzun zaman oldu oraya gitmeyeli :) en iyisi online.bnde lcw mickeyli kiz bebek giysilerine bakip bakip cildiriyorum😍 asiri tatlilar. Ama hizla buyuyeceklerini bildigim icin kendimi frenliyorum😆
Bugün 26 ağustosta doğum yapan arkadaşımı aradım. O ekim sonuna kadar sadece çıtçıtlı body giydirmiş. Klima açınca da ince tayt giydiriyormuş. Aklında bulunsun 0-3 aylık çok uzun kollu alma giydirmeden küçülebilirmiş.

Kızlar napıyonuz sesiniz çıkmıyor 😍
Dün su gibi akintim gelince panikledim doktora gittim. Çok şükür her sey yolunda kızların suları da iyi. Yalnız doktor çok kilo almışsın deyip hamur işi tatlıyı yasakladı 😓 üstüne bi de bu kadar kiloyu sadece et yiyerek aldıysan sorun yok dedi🤣
Bu haftadan sonra protein ihtiyacı daha da artacakmış mümkünse sadece protein ve sebze tüket dedi.
Bugün de kızlarımın ince-kalın bütün battaniyelerini yıkadım keşke biri gelip ütülemeye yardim etse😊
Siz ne yapıyorsunuz nasılsınız?
Ay Bi sıkıntı olmadığına sevindim çok şükür 😊🙏🏻 bende de oluyor akıntı biraz su gibi günde 1 defa falan geliyor bu normal mi acaba. Ben de bugğn e bebeğe gittim bişeyler aldım bak göstereyim şu meşhur tavşanlı tulum dan ben de aldım 😁 sarı battaniye ve zıbınları teyzem hediye almış

Eklentiler

• IMG_20210420_223331.jpg
    IMG_20210420_223331.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20210420_223309.jpg
    IMG_20210420_223309.jpg
    151,4 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20210420_223253.jpg
    IMG_20210420_223253.jpg
    189 KB · Görüntüleme: 68
Ay Bi sıkıntı olmadığına sevindim çok şükür 😊🙏🏻 bende de oluyor akıntı biraz su gibi günde 1 defa falan geliyor bu normal mi acaba. Ben de bugğn e bebeğe gittim bişeyler aldım bak göstereyim şu meşhur tavşanlı tulum dan ben de aldım 😁 sarı battaniye ve zıbınları teyzem hediye almış
Ay o çoraplar ne öyle yerim 😍 o tavşanlı tulumdan bi tane de ben alcam🤣

Ay o çoraplar ne öyle yerim 😍 o tavşanlı tulumdan bi tane de ben alcam🤣
UkaderU UkaderU güle güle giysin kuzucuk, hepsi pek tatlı. 😊
Nosking Nosking al tabi 2021 eylül anneleri milli tulumu olacak o 🤣

Kızlar napıyonuz sesiniz çıkmıyor 😍
Dün su gibi akintim gelince panikledim doktora gittim. Çok şükür her sey yolunda kızların suları da iyi. Yalnız doktor çok kilo almışsın deyip hamur işi tatlıyı yasakladı 😓 üstüne bi de bu kadar kiloyu sadece et yiyerek aldıysan sorun yok dedi🤣
Bu haftadan sonra protein ihtiyacı daha da artacakmış mümkünse sadece protein ve sebze tüket dedi.
Bugün de kızlarımın ince-kalın bütün battaniyelerini yıkadım keşke biri gelip ütülemeye yardim etse😊
Siz ne yapıyorsunuz nasılsınız?
Kaç kilo almışsınız ki ?
Normali ne kadar acaba

UkaderU UkaderU güle güle giysin kuzucuk, hepsi pek tatlı. 😊
Nosking Nosking al tabi 2021 eylül anneleri milli tulumu olacak o 🤣
Sağolasın teyzesi hepsi güle güle giyinsin. Ay bu arada baby mall ın İnternet sitesinde kanzın 2 li patik siz pijaması 27 TL ye düşmüş 70 liradan onlarında internetten sipariş ettim senin ikizdi eğer ihtiyacın varsa şiddetle tavsiye ederim hatta resmini de atayım 😊
Haha sorma valla milli tulum oldu hepsine giydiricez 😁😁🤩

Sağolasın teyzesi hepsi güle güle giyinsin. Ay bu arada baby mall ın İnternet sitesinde kanzın 2 li patik siz pijaması 27 TL ye düşmüş 70 liradan onlarında internetten sipariş ettim senin ikizdi eğer ihtiyacın varsa şiddetle tavsiye ederim hatta resmini de atayım 😊
Haha sorma valla milli tulum oldu hepsine giydiricez 😁😁🤩
Bebeem artık don gömlek almicam bebelere yeter bu kadar 🤣 teşekkür ederim tavsiyen için ama yine de😘

X