Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Teşekkür ederiz teyzesi tavsiyeler için de

Yani tekli alırım bende 1 tane var zaten hastane çıkışı tekliflerde kombin yaparım daha çok kullanışlı olur

Çok güzeller özellikle hastane çıkışına bayıldım sağlıkla kullanın inşallah

İyi yapmışsın çok pembeye boğulmak da iyi değil güle güle kullanın

Eldiven çok düşüyor dediler hastaneden gelince çorap takıyormuş millet. Bi de çok sağlıklı değil diyorlar kendini çizmesin diye maksimum 2 hafta takin demişti biri bana

Eldiven çok düşüyor dediler hastaneden gelince çorap takıyormuş millet. Bi de çok sağlıklı değil diyorlar kendini çizmesin diye maksimum 2 hafta takin demişti biri bana
Ya bu eldiveni çok önermediklerini ben de duydum. Kat kat giydirmek de aynı şekilde. Aslında sen nasıl hissediyorsan sıcaklığı onlara da öyle giydirmek lazım diyorlar.

Ya bu eldiveni çok önermediklerini ben de duydum. Kat kat giydirmek de aynı şekilde. Aslında sen nasıl hissediyorsan sıcaklığı onlara da öyle giydirmek lazım diyorlar.
Yenidoğan çok üşür diyorlar sonra sen nasılsan bebeği de öyle giydir diyorlar ne yapacağımı sasirdim valla
Biz bebeleri kaç gün yenidoğan saycaz ya ne zaman bitecek bu yenidoğanlık

Yenidoğan çok üşür diyorlar sonra sen nasılsan bebeği de öyle giydir diyorlar ne yapacağımı sasirdim valla
Biz bebeleri kaç gün yenidoğan saycaz ya ne zaman bitecek bu yenidoğanlık
Of kafada deli sorular seninkiler kesin yaz bebeği hiç üşümezler bence. Bizimkiler de idare etsinler azcık ben çok katlı giydirmek istemiyorum

Ay
Aynen kız annemde öyle diyodu eldivenler düşğyo kendi çorabı takılsın diyor bunlara takmak laızm kız kendilerini çizerler maazallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…