Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

He kız sade baya donuna bayıldım arkası fırfırlı diye 🤣 Hee iyi bende zıbın almadan emzirme yastığını aldım 🤣 senin hızına yetişemiyoruz maşallah
Ben de ustun yakasındaki firfirlari cok sevdim😍 böyle sade bir sey bulamadım bi türlü ya.
Geçen hafta bim olmasaydı eksik çoktu canim🤣

Dün sen erken dedin ama ben yine yıkadım battaniyeleri bi de birkaç parca zıbın. Bugün 4 battaniye 4 zıbın 2 de önlük utuledim belim koptu. Son haftalara bıraksam hepsini bi günde yapcam desem sabahına kesin doğururum. Biz çok çabuk agirlasicaz bence sen de 20.haftadan sonra haftada bir yıka ütüle temiz dursun nolur nolmaz
Doğru söylüyorsun. Ben biraz annelere güveniyorum galiba, yıkarım ütüsünü yapıverirler diye. Ama bende zaten daha yıkanacak kadar eşya yok ki yarım makşne bile etmiyorlar. Daha gelecekler gelmedi onları alayım başlarım ufaktan.

Doğru söylüyorsun. Ben biraz annelere güveniyorum galiba, yıkarım ütüsünü yapıverirler diye. Ama bende zaten daha yıkanacak kadar eşya yok ki yarım makşne bile etmiyorlar. Daha gelecekler gelmedi onları alayım başlarım ufaktan.
Daha vakit de var zaten 20ye kadar yine alırsın da. Anneler yardim edecekse süper ben tamamen yalnızım 😓

Ben de ustun yakasındaki firfirlari cok sevdim😍 böyle sade bir sey bulamadım bi türlü ya.
Geçen hafta bim olmasaydı eksik çoktu canim🤣
Ben de tesadüf buldum kaptım hemen. Ya ne dicem hastane çıkışı 1 adet yeterli mi Bi tanede acaba 5 li hastane çıkışı mı alsam 😅

Ben de tesadüf buldum kaptım hemen. Ya ne dicem hastane çıkışı 1 adet yeterli mi Bi tanede acaba 5 li hastane çıkışı mı alsam 😅
Bilmiyorum ki ben de birer tane aldım hastane çıkışı. Diğerleri hep 3lü takım. Aynı işlevi görmüyor mu hastane çıkışında ekstradan eldiven var bi de 5lilerde

Daha vakit de var zaten 20ye kadar yine alırsın da. Anneler yardim edecekse süper ben tamamen yalnızım 😓
Çok şükür ikisi de çok yardımcılar hevesliler. Sana da güç kuvvet versin, halledersin alimallah bi başına da 💪🏻 Benim kuzenim yurtdışında tel başına halletti 2 çocuğu. Ben mesela tandem emzirme diye bişey varmış onu araştırıyorum. İkisini de aynı anda emzirme. Onu yapmayı çok istiyorum. Yapacağıma çok inandırdım kendimi. İnanırsak olur bence. 🙃

Çok şükür ikisi de çok yardımcılar hevesliler. Sana da güç kuvvet versin, halledersin alimallah bi başına da 💪🏻 Benim kuzenim yurtdışında tel başına halletti 2 çocuğu. Ben mesela tandem emzirme diye bişey varmış onu araştırıyorum. İkisini de aynı anda emzirme. Onu yapmayı çok istiyorum. Yapacağıma çok inandırdım kendimi. İnanırsak olur bence. 🙃
Onu ben de duydum emzirme yastigiyla çok rahat olur diye dusunuyorum. Bi de bebeleri sırayla kucağına verecek biri lazim🤣

Bilmiyorum ki ben de birer tane aldım hastane çıkışı. Diğerleri hep 3lü takım. Aynı işlevi görmüyor mu hastane çıkışında ekstradan eldiven var bi de 5lilerde
Yani ben ekstra Bi tr ane daha 10 lu hastane çıkışına gerek duymadım çünkü battaniye gereksiz. Ya zıbın tulum donu falan takım yapılabilir değişik etmek için ya da 5 li takım da olabilir eldivenle lazım olur yedek sanki bilemedim

Yani ben ekstra Bi tr ane daha 10 lu hastane çıkışına gerek duymadım çünkü battaniye gereksiz. Ya zıbın tulum donu falan takım yapılabilir değişik etmek için ya da 5 li takım da olabilir eldivenle lazım olur yedek sanki bilemedim
Benim ilkinde tek hastane çıkışı almıştım ama bir sürü tulum ve çıtçıtlı vardı İnan daha çok iş gördü hastane çıkışları çok gereksiz pahalı bence tekten parçalar daha güzel ve daha uygun.

Bunlar da benim aldıklarım ve alacaklarım listem bunlara bakarak bir de hastane çantası listesi hazırlayacağım belki size de fikir verir diye paylaşayım dedim 😊 yazım kötü kusura bakmayın 🙈

Eklentiler

• IMG_20210415_175139_1.jpg
    IMG_20210415_175139_1.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20210415_175041_1.jpg
    IMG_20210415_175041_1.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20210415_175015.jpg
    IMG_20210415_175015.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 42
X