Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ah kuzum benim her şeyi çok güzel, Rabbim ağız tadıyla sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah
Kızlar bu arada emzirmeyle ilgili de araştırmalar yapın kıyafetler çok güzel ama bebek doğunca her annenin tek derdi karnı doyuyor mu kg aldı mı sütüm yaradı mı oluyor. İlk Oğlumda sudan çıkmış balığa dönmüştüm :)) Bu sefer emzirmenin üstüne düşücem nasipse
Teşekkür ederiz teyzesi tavsiyeler için de ❤️😘

Benim ilkinde tek hastane çıkışı almıştım ama bir sürü tulum ve çıtçıtlı vardı İnan daha çok iş gördü hastane çıkışları çok gereksiz pahalı bence tekten parçalar daha güzel ve daha uygun.
Yani tekli alırım bende 1 tane var zaten hastane çıkışı tekliflerde kombin yaparım daha çok kullanışlı olur 😊

Bu son alışverişle artık bebelerimin kıyafet işini tamamladım. Sonrasını doğumdan sonra ihtiyaca göre alicam inşallah. Ebebek indiriminden sipariş verdim bugün hastane çıkışını da halletmiş oldum. Peki onu da gidip tavşanlı beğenmiş olmam?🤦‍♀️
Çok güzeller özellikle hastane çıkışına bayıldım 😍 sağlıkla kullanın inşallah 🤲❤️

Kızlar bunu bebek yüz örtüsü olarak aldım. Belki çoğunuz bilir sarılık olmasın bçveya sarılığı alsın diye sarı örtü örterler 🥰
Bide puset örtüsü ve minderi çok pembeye kaçmak istemedim 😅
İyi yapmışsın çok pembeye boğulmak da iyi değil güle güle kullanın 😍❤️

Yani ben ekstra Bi tr ane daha 10 lu hastane çıkışına gerek duymadım çünkü battaniye gereksiz. Ya zıbın tulum donu falan takım yapılabilir değişik etmek için ya da 5 li takım da olabilir eldivenle lazım olur yedek sanki bilemedim
Eldiven çok düşüyor dediler hastaneden gelince çorap takıyormuş millet. Bi de çok sağlıklı değil diyorlar kendini çizmesin diye maksimum 2 hafta takin demişti biri bana

Eldiven çok düşüyor dediler hastaneden gelince çorap takıyormuş millet. Bi de çok sağlıklı değil diyorlar kendini çizmesin diye maksimum 2 hafta takin demişti biri bana
Ya bu eldiveni çok önermediklerini ben de duydum. Kat kat giydirmek de aynı şekilde. Aslında sen nasıl hissediyorsan sıcaklığı onlara da öyle giydirmek lazım diyorlar.

Ya bu eldiveni çok önermediklerini ben de duydum. Kat kat giydirmek de aynı şekilde. Aslında sen nasıl hissediyorsan sıcaklığı onlara da öyle giydirmek lazım diyorlar.
Yenidoğan çok üşür diyorlar sonra sen nasılsan bebeği de öyle giydir diyorlar ne yapacağımı sasirdim valla🤣
Biz bebeleri kaç gün yenidoğan saycaz ya ne zaman bitecek bu yenidoğanlık🤣

Yenidoğan çok üşür diyorlar sonra sen nasılsan bebeği de öyle giydir diyorlar ne yapacağımı sasirdim valla🤣
Biz bebeleri kaç gün yenidoğan saycaz ya ne zaman bitecek bu yenidoğanlık🤣
Of kafada deli sorular 😅 seninkiler kesin yaz bebeği hiç üşümezler bence. Bizimkiler de idare etsinler azcık ben çok katlı giydirmek istemiyorum 😬

Ay
Aynen kız annemde öyle diyodu eldivenler düşğyo kendi çorabı takılsın diyor 😅 bunlara takmak laızm kız kendilerini çizerler maazallah 😅

X