Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kimi çocuk kardeş olunca alt ıslatma emekleme bbu davranışlara yöneliyor gerileme yaşıyor senin oğlunda daha duygusal olduğu için düşünce olarak yapıyor bunu pedagogdan yardım alabilirdim ancak şimdi pandemi de o da olmaz
Onun için kitaplara yönelicem mecbur. Sabahtandır kitap araştırması yapıyorum. Bi kaç kitap alıcağım. İnşallah işe yarar bi bilgi bulurum.

Canım o tarz davranışlara tahammül gösteririm muhakkak, ama oğlum içine kapanıyor sanki. Bu durum çok üzüyor beni. Hastalanacak diye korkuyorum. Yoksa ne yaparsa sabır göstereceğim.inşallah kolay atlatırız, sağlığı bozulmadan.
Anne oğul saatleri yapın evdeyseniz odaya kimseyi almayın özel saatimiz deyin. Onun sevdiği etkinlikleri birlikte yapınca zamanla alışacaktır. Benim kızım çok istiyordu çok mutlu oldu kardeşi duyunca ama ben yine de sürekli onunla kaliteli vakit geçirmeye çalışıyorum sürekli benim için ne kadar özel olduğunu hissettirmeye çalışıyorum zamanla gelenin rakip değil kardeş olduğu fikri oturur

Anne oğul saatleri yapın evdeyseniz odaya kimseyi almayın özel saatimiz deyin. Onun sevdiği etkinlikleri birlikte yapınca zamanla alışacaktır. Benim kızım çok istiyordu çok mutlu oldu kardeşi duyunca ama ben yine de sürekli onunla kaliteli vakit geçirmeye çalışıyorum sürekli benim için ne kadar özel olduğunu hissettirmeye çalışıyorum zamanla gelenin rakip değil kardeş olduğu fikri oturur
Yapıcağım inşallah canım. O iyi olsun da.

Bence sen başka bir doktora gidersin hayatta inanmam 3 hafta daha bekleyeceğine 😂
Randevu ariyorum 😁 ya annemle kardesim o kadar sey aldi ben yine az aldim 😕 esim diyor annesine cekmis senin gibi inat , canin istemezse kiyamet kopsa kimildamiyorsun 😅 inat heralde doktor bir milim kimildatamadi eli oynuyor kafasi oynuyor bacaklar kapali 🙄

Randevu ariyorum 😁 ya annemle kardesim o kadar sey aldi ben yine az aldim 😕 esim diyor annesine cekmis senin gibi inat , canin istemezse kiyamet kopsa kimildamiyorsun 😅 inat heralde doktor bir milim kimildatamadi eli oynuyor kafasi oynuyor bacaklar kapali 🙄
Ne kadar edepli bir çocuk maşallah. 🤗 Haftaya belli olur kesin yani ayrıntılı ultrason zamanı gelmiş nerdeyse.

Canım o tarz davranışlara tahammül gösteririm muhakkak, ama oğlum içine kapanıyor sanki. Bu durum çok üzüyor beni. Hastalanacak diye korkuyorum. Yoksa ne yaparsa sabır göstereceğim.inşallah kolay atlatırız, sağlığı bozulmadan.
İnşaAllah kolayca atlatırsınız canım 🙁🌸🤲🏻

3 hafta sonra gel dedi ayrintili ultrasonu sormadim bile ben 🙄
20-22 hafta gibi yapılıyor diye biliyorum. Ben de onu bekliyorum sabırsızlıkla sağlığı her şeyi iyi mi diye. Muhtemelen sana da bi dahakinde ayrıntılıdan bahseder. Sonra çok rahatlayacağız diye düşünüyorum. 🙏

Canim gögüs pedi gerekli degil mi o zaman anlamadim, dogumdan sonra duruma göre mi alalim 😊 Kardesim kullaniyor ama onun sutu masallah iyi geliyor. Ya da klasik olandan alayim bulunsun nolur nolmaz.
Sen bilirsin canım varsa 50li 100lu paket yerine daha az olanlardan alabilirsin denemek için. Sonrasında ihtiyaca göre tekrar alırsın

Sen bilirsin canım varsa 50li 100lu paket yerine daha az olanlardan alabilirsin denemek için. Sonrasında ihtiyaca göre tekrar alırsın
30 lu vardi ondan alayim lazim olursa bulunsun. Benim bebişim yine göstermedi cinsiyetini, doktor alisverisini yapma dedi bana 🙃

20-22 hafta gibi yapılıyor diye biliyorum. Ben de onu bekliyorum sabırsızlıkla sağlığı her şeyi iyi mi diye. Muhtemelen sana da bi dahakinde ayrıntılıdan bahseder. Sonra çok rahatlayacağız diye düşünüyorum. 🙏
Ben ayrintili icin hastane doktor arastirdim vaktini bekliyorum. Rahatlayalim artik 👌

Ne aldım ben 🤗

Eklentiler

• Screenshot_2021-04-13-22-07-06-149_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-04-13-22-07-06-149_trendyol.com.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 50
X