Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kızlar bu hafta hem a101e hem bime bebek ürünleri geliyor. A101e bebek kamerasi geliyor piranha marka, sağlam mıdır sürekli arıza çıkarır mi acaba bilemedim ablam cok kullaniyo bebek kamerasini, cocuk biraz ayaga kalkmaya veya dönmeye başlayınca uyanınca ses vermezse cok iyi oluyo o kameralar. Bide bimin ürünlerinin bir kısmında organik yazıyı çarşaf vs almak isteyen olursa tercih edilebilir

Kızlar bu hafta hem a101e hem bime bebek ürünleri geliyor. A101e bebek kamerasi geliyor piranha marka, sağlam mıdır sürekli arıza çıkarır mi acaba bilemedim ablam cok kullaniyo bebek kamerasini, cocuk biraz ayaga kalkmaya veya dönmeye başlayınca uyanınca ses vermezse cok iyi oluyo o kameralar. Bide bimin ürünlerinin bir kısmında organik yazıyı çarşaf vs almak isteyen olursa tercih edilebilir
Bende yatak çarşafına bakacağm🙂

Ay bunlarda çok güzeller beyazlı olanın pembesine bakmıştım geçenlerde bende ama henüz alamıyorum ya cinsiyet değişir korkusuna 🤣 doktor yüzde yüz dedi ama çarşamba kontrolde son kez sorucam bende sonrasında tutmayınnnn beniiiii 🤩🤩
İyice emin ol içine sinsin Çarşambaya az kalmış sağlıkla gelsin kuzucuk 🥰

Kizlar kıyafette hiç acele etmeyin doğum zamanında bile cinsiyeti belli olmayan biliyorum Cat diye kız iken erkek erkek iken kız çıkabiliyor ilk giyeceği zıbın hastane çıkışı felan alın onlarda orta renkler olsun beyaz ,sarı gibi gibi öncelik büyük esyalari alın doğunca zaten alışverişini yaparsınız çabuk büyüyorlarmis zaten 😬 kıyafete özenip çok harcama yapmayın şimdilik pembis alıp erkek bebeğe giydirirsiniz yada maviş maviş kıza gerçi benim için renk ayrımı yok ama ben orta renkler aldım başından beri biri kız dedi biri erkek şimdi yüksek ihtimal kız diye düşünüyoruz oda gördüğümüzden değil ya poziyonu uymuyor ya kordon bacak arasında oluyor 😂
Doğru söylüyorsun canım bizimki kesin DNA testi ile öğrendik kız ama ben yine de ara renklerden de alıyorum ekru beyaz bej sarı kırmızı falan da alıyorum çok pembeye ya da çok maviye boğmak da iyi değil 😊👍

Umarım böyle olmaz bizlerde yaa😅 bilelim valla cinsiyetini sonradan değişmesin ama ben de duydum böyle olanları 13 haftalığım ikidir doktor kesin kız diyor yüzde yüz falan dedi ama bakalım inşallah değişmez ben de tereddütte kalıyorum yaaa ismini bile bulduk değişmesin lütfen 🙏🏻🤩
Ne isim buldunuz 😀

Ben Bim den bakacağım bir şey daha önce aldıklarını beğendim

Kargom geldi alt açma sevi bebe çok beğendim ön tarafı yumuşacık arka tarafı su geçirmez muşamba baş yastığı bedeninden ayrıydı yorumlarda okumuştum yastığı kayıyor keşke birleşik olsaydı diye yazmışlar ben de gelir gelmez iki dakikada diktim birleştirdim harika tavsiye ederim 🥰🐥
Çok güzel güle güle kullan 🤗

Pazartesi detaylı ultrasonumuz var inşallah doktora tekrar sorcam cinsiyeti. Kesinleşir artık herhalde. Hastaneden çıkınca da bir şeyler alırım inşallah 🤣
Sen gene cinsiyet mi soracan 🤣🤣 ben de senden alıştım çarşamba günü randevum var yine sorucam diyorum 3. Soruşum olucak senin yüzünden inanmıyom doktora 🤣🤣

Sen gene cinsiyet mi soracan 🤣🤣 ben de senden alıştım çarşamba günü randevum var yine sorucam diyorum 3. Soruşum olucak senin yüzünden inanmıyom doktora 🤣🤣
Kız geçen temmuz annelerinde birine 20.haftada kız demişler 22.hafta erkek demişler. Artık her şeyi bekliyorum ben🤣
Bi de doktor 12.haftada söyledi benim cinsiyetleri ondan emin olamıyorum herkes değişir dedi annem dışında 🤣

Kız geçen temmuz annelerinde birine 20.haftada kız demişler 22.hafta erkek demişler. Artık her şeyi bekliyorum ben🤣
Bi de doktor 12.haftada söyledi benim cinsiyetleri ondan emin olamıyorum herkes değişir dedi annem dışında 🤣
Ya kiminin değişmiyormuş bazı doktorlar biliyor bence senin değişmez yani ama sor tabi ben hala tereddütteyim kesin demesine rağmen 😅 kaç haftalık oldun sen

Ya kiminin değişmiyormuş bazı doktorlar biliyor bence senin değişmez yani ama sor tabi ben hala tereddütteyim kesin demesine rağmen 😅 kaç haftalık oldun sen
Tam 22+0 bugün.
Bi taraftan da diyorum boşver cinsiyeti bakalım bebekler sağlıklı mı önce onu öğren. Insanoğlu işte üç beş parca pembik bir sey alacam diye ilçedeki bütün doktorlara cinsiyet sordum nerdeyse 🤣

Kizlar hepsi burada boyle bi sepet yaptim heem fiyatlar uygn geldi bana hemde bana ozel 25 tl indirim geliyor. Sizce nasil

Eklentiler

• Screenshot_20210404-210030_Chrome.jpg
    Screenshot_20210404-210030_Chrome.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 60
X