Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ben 14.haftada hissetmeye başladım ama herkeste farklı oluyor Efenin_Annesi Efenin_Annesi 10.haftada hissetmeye başlamış. 20.haftaya kadar hissedemeyen de var.
Ama aynı yerde damar atması gibi başlıyor pıtır pıtır. Öyle bi hisse başlamıştır 🤗
Ben de Cuma günü hissettim ilk defa iki kez pıtır pıtır öyle elimi koymadan kendiliğinden hissettim kasıkta değil direk rahimde hissettim çok güzeldi ama sonra olmadı başka bakalım ne zaman hissedeceğim tekrar benim miniğim çok hareketli bir bebek değil zaten hanım hanımcık kızım 😅🥰

Tekmelere yumruklara bakacak olursak iki tane boksör oğlum olacak gibi idrar keseme vurmaya başladılar bu ara zilliler🤣
Bence o cinsiyet merak etme mevzusu sağlığının iyi olacağını düşünüyoruz hep ondandır. Allah göstermesin kötü bir şeyi insan yakıştıramıyor bebeğine cinsiyeti merak etmeyek de neyi merak edek🤣
Doğru dedin valla insan yakıltıramıyor ters bişey düşünemediğinden en çok bunu araştırıp merak ediyo 😊 ikisi Bi yandan yumrukluyokar desene sağlam kolları kasları olur bunların 🤩🤩

Doğru dedin valla insan yakıltıramıyor ters bişey düşünemediğinden en çok bunu araştırıp merak ediyo 😊 ikisi Bi yandan yumrukluyokar desene sağlam kolları kasları olur bunların 🤩🤩
Anaları yamuk olacak bu gidişle bütün organlarım hasar gördü 🤣

17.haftada hissedilir mi acaba hareketleri ? Ben birkac gundur elimi koyunca hissediyorum bana mi öyle geldi diye sasirdim, esim de elini ayni yere koydu o da hissetmis. Yaniliyor muyum ki bana mi öyle geliyor.
Benim ilk gebelik.. 15 te hissettim ilk 🙂 17. Haftam dolunca geçen akşam şarkı açtım soluma yatmış dinlenirken ikinci kez daha net hissetim .. elimi koymadan içimde hissettim ama ben 🙂 ilkinde daha çok pıt pıt gibiyken ikinciden elinde tuttugun balıgın kuyruğunun sana çarpması gibiydi 🙂

Benim ilk gebelik.. 15 te hissettim ilk 🙂 17. Haftam dolunca geçen akşam şarkı açtım soluma yatmış dinlenirken ikinci kez daha net hissetim .. elimi koymadan içimde hissettim ama ben 🙂 ilkinde daha çok pıt pıt gibiyken ikinciden elinde tuttugun balıgın kuyruğunun sana çarpması gibiydi 🙂
Ay ne guzel anlattin benimki de öyle baligin kuyrugundan tutar gibi oluyor. Gunlerdir belirgin hissediyorum doktor henuz hissetmezsin 18 ile 20 hafta arasi hissedersin demisti 17 de baslamis kuzum 🥰🥰 senin 14 daha erken hissedilmis, benim kizim cok hareketli degil 🥰

Benimki de Kübra Nur olucak inşallah 😊 Doktor yüksek ihtimalle kız dedi 😊
Kübra Nur çok guzel isim adiyla yasasin kuzum 🥰 Babasi da ben de farkli isim isteyince ikisi bir olsun dedik Damla Ebrar oldu yan yana birbirini tamamlamiyor ama 😊 kv ve annem Ebrar diyemiyor Damla işte diyorlar 🥰🥰

Kübra Nur çok guzel isim adiyla yasasin kuzum 🥰 Babasi da ben de farkli isim isteyince ikisi bir olsun dedik Damla Ebrar oldu yan yana birbirini tamamlamiyor ama 😊 kv ve annem Ebrar diyemiyor Damla işte diyorlar 🥰🥰
Tüm kuzucuklar adlarıyla yaşasın inşallah 🥰 Zamanla alışırlar demeye 😊 Oğlumun isminde de başta herkes yadırgadı ,şimdi herkes iki ismini kullanıyor 😊🥰

X