Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Gözün aydın canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲 benim de kızım olacak buna bayıldım 😍
Sağolasın canım şükürler olsun gönlüme göre oldu 🥰🙏🏻 senin kızındı biliyorum hatta ismi masal 🤗 benimki de nasip olursa Umay olacak inşallah 🥰

Ya onu sorcaktım sana biz senle aynı gündük ama senin takvimde 25.09.2021 yazıyor tahmini doğum, yanlış mı yazıyor acaba? Benim 12+4 oluyor bugün.
Benim de bugün 12+4 tahmini doğum sezeryan olarak 25 Eylül dedi doktor bana senin kaç bir de normal doğum ve sezeryan doğum değişiyor

Sağol bacım lcw dan aldım 😁 açılışı patikle yapmak istedim sosyal medyada paylaşım için 🤩alışverişe doktordan çıktığım gibi başladım🤣🤣
Ya ben her kontrolde diyorum çıkınca mağazaya uğrayıp bir-iki sey alcam. Çıkıyorum bakıp bakıp hicbir şey almadan çıkıyorum 🤣 lcw takımlarına falan baktın mi kalitesi nasıl?

Benim de bugün 12+4 tahmini doğum sezeryan olarak 25 Eylül dedi doktor bana senin kaç bir de normal doğum ve sezeryan doğum değişiyor
😂 Bu hiç aklıma gelmemişti. Tabii öyle de hafta hesaplarken hamilelik günlüğüne son adet tarihi yazılıyor ya normalde şimdi 14 haftalık gibi görünüyosun bilgiler de ona göre haftanla uyumlu olmuyor istersen düzelt, sen bilirsin tabii.

Ya ben her kontrolde diyorum çıkınca mağazaya uğrayıp bir-iki sey alcam. Çıkıyorum bakıp bakıp hicbir şey almadan çıkıyorum 🤣 lcw takımlarına falan baktın mi kalitesi nasıl?
Ya lcw da çok bakınamadım saat baya geç oldu diye ssdecepatik alıp çıktım ama pek bişey yok gibiydi. E bebeğe girdim 1 tane patik bulamadım belki de Urfa şubesinde yok. Hastane çıkışı takımlara baktım e bebekte ama pek beğenmedim desenlerini

Ya lcw da çok bakınamadım saat baya geç oldu diye ssdecepatik alıp çıktım ama pek bişey yok gibiydi. E bebeğe girdim 1 tane patik bulamadım belki de Urfa şubesinde yok. Hastane çıkışı takımlara baktım e bebekte ama pek beğenmedim desenlerini
Ebebekteki hastane çıkışlarının penyeleri çok güzel yumuşacık ama dediğin gibi desenleri bi acayip 🤣 bi de bama aşırı pahalı geldi. Gerçi ben hep iki bebeğe göre hesaplıyorum tek olsa şimdiye çoktan almıştım.
Öyle penye bulsam battaniye yapcam birer tane de.
Civilde fiyatlar daha uygun ama onların da desenleri güzel değil.
Ay iyi ki kız seninki de şimdi ben sana habire fotoğraf atarım pembiş pembiş 🤣🤣

😂 Bu hiç aklıma gelmemişti. Tabii öyle de hafta hesaplarken hamilelik günlüğüne son adet tarihi yazılıyor ya normalde şimdi 14 haftalık gibi görünüyosun bilgiler de ona göre haftanla uyumlu olmuyor istersen düzelt, sen bilirsin tabii.
Hiç bilmiyorum ki doktor öyle diyince bende sezeryan düşünüyorum o yüzden öyle yazdım ama olmadı düzelteyim. Benim tüp bebek ayrıca embriyo transferini 16 ocakta oldum son adet 27 Aralık durumlar karışık biraz galiba Bende😅

Hiç bilmiyorum ki doktor öyle diyince bende sezeryan düşünüyorum o yüzden öyle yazdım ama olmadı düzelteyim. Benim tüp bebek ayrıca embriyo transferini 16 ocakta oldum son adet 27 Aralık durumlar karışık biraz galiba Bende😅
Muayene olurken doktor adet tarihini ne giriyo canım ordan hesaplayabilirsin

Ebebekteki hastane çıkışlarının penyeleri çok güzel yumuşacık ama dediğin gibi desenleri bi acayip 🤣 bi de bama aşırı pahalı geldi. Gerçi ben hep iki bebeğe göre hesaplıyorum tek olsa şimdiye çoktan almıştım.
Öyle penye bulsam battaniye yapcam birer tane de.
Civilde fiyatlar daha uygun ama onların da desenleri güzel değil.
Ay iyi ki kız seninki de şimdi ben sana habire fotoğraf atarım pembiş pembiş 🤣🤣
Ya civile girmedim ama aklımda gerçi onları 2 haftaya alcam zaten 10 güne İstanbula gidiyom orda daha çok çeşit var bakarım orda. Tabi bacım sen 2 tane alcan valla mecbur düşünürsün ama çok güzel 🤩🤩 e bebek kaliteli gerçekten bugğn bide atlet zıbınlar vardı 7-8 TL kumaşları çokk güzel onlardan da alabiliriz

Olsun canım son adetle aynı oluyor tüp bebek olsa da. 🤗

X