Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Bakın neler buldum çocuk olmak istiyorum

Eklentiler

• Screenshot_2021-03-24-20-07-59-455_com.instagram.android.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2021-03-24-20-07-13-331_com.instagram.android.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 60
Ay maşallah alışveriş başlamış
Ben daha hiç bişey almadım
Bi almaya başlarsam duramamaktan korkuyorum

Kızlar bugün cinsiyetini öğrendik doktor %90 kız dedi çok mutlu oldum gönlümüzden geçen oldu. Bugün ilk defa sembolik olsun diye bişey aldım sizinle de paylaşıyım

Eklentiler

• IMG_20210324_203348_605.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20210324_203348_605.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar bugün cinsiyetini öğrendik doktor %90 kız dedi çok mutlu oldum gönlümüzden geçen oldu. Bugün ilk defa sembolik olsun diye bişey aldım sizinle de paylaşıyım
Hayırlı uğurlu olsun gözünaydın. Böylece cinsiyeti öğrenemeyen bi ben kaldım sanırım. :)

Eki Görüntüle 2808673
Bu pusete karar verdim bende oldukça hoş görünüyor.. tabii mağazaya gidip canlı kanlı görmek lazım böyle şeyleri
Evet bu tür şeyleri görerek almayı düşünüyorum biz mağazaya gittik bebek arabasıyla takım satıyorlar ondan alacağız hatta amcası ben alacağım demişti onu da götürürüz yanımızda

Yaa bunlar çok tatlı ben de tam sana yazacaktım alışverişe ne zaman başlıyorsun diye

Kızlar bu pusetlerin hepsi oto koltuğu oluyor mu? Yoksa oto koltuğu olarak da kullanılabilen pusetler ayrı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…