Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kızlar isimli kapı süsü yaptırmak isteyen olursa ciceksepetinde 23 liraya var bakmak isterseniz, bizim ikiz olunca iki tane bir kız bir erkek sipariş ettik , inşallah güzel gelir.

Canim çok tesekkur ederim ben pek anlamiyorum ilk defa heveslenip ugrastim eksiklerim olursa böyle söyleyin duzelteyim 🥰 yandan bosluk birakmistim orayi acip biraz daha doldurayim o halde 😊 bir de kirmizi keçeden yuvarlak allik gibi yanak yapacagim, pembe ustune kirmizi nasil durur acaba ?
Bilemedim canım şu haliyle çok şirin duruyor 😊

Kızlar merhaba bugün bime uğradım önceki satılmayan bebek ürünlerinde indirim baslamıs. Hanı belki almak isteyeniniz olursa diye söylemek istedim. 5li hastane çıkısı 14 lira ikili atlet 7.5 liraydı. Pijama takımları falanda bıberonlarda cok infirimliydi ama cinsiyet kalmayınca ben üç takım atlet bide hastane çıkışı aldım. Ay bi kez bile giyse canım yanmaz dedım. Kuması da cok güzel, tekstil mezunuyum azcık anlıyorum, yani pamuklu çocugu hiç rahatsız etmez.

Eklentiler

• IMG_20210608_143021.jpg
    IMG_20210608_143021.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 92
Bilemedim canım şu haliyle çok şirin duruyor 😊
Yanina yildiz ve sade yastik da yaptim. Sade olana pleksiden isim yazasim var. Disari cikamadim bir ciksam kece ve pleksi harf alicam son sekliyle paylasirim bakalim nasil olacak 😊 besik ustune de kapi susune benzer kurdeladan sus yapacagim kendimi fena kaptirdim bu seylere surekli bir seyler yapmak istiyorum 😁

Kızlar merhaba bugün bime uğradım önceki satılmayan bebek ürünlerinde indirim baslamıs. Hanı belki almak isteyeniniz olursa diye söylemek istedim. 5li hastane çıkısı 14 lira ikili atlet 7.5 liraydı. Pijama takımları falanda bıberonlarda cok infirimliydi ama cinsiyet kalmayınca ben üç takım atlet bide hastane çıkışı aldım. Ay bi kez bile giyse canım yanmaz dedım. Kuması da cok güzel, tekstil mezunuyum azcık anlıyorum, yani pamuklu çocugu hiç rahatsız etmez.
Aaa hadi ya acaba bimin her şubesinde var mıdır. Ben de gidip bakıyım bime gelenlerin markası dofiydi o zaman bende almıştım ve çok da güzel kumaşları yine almak isterim gidip ben de bakıyım 😊

Kızlar anne bebek çantaları nasıl sizce hangisi güzel

Eklentiler

• Screenshot_20210605_160519_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210605_160519_com.android.chrome.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20210605_160423_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210605_160423_com.android.chrome.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20210605_160241_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210605_160241_com.android.chrome.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20210605_160144_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210605_160144_com.android.chrome.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20210605_160105_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210605_160105_com.android.chrome.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 76
Aslında civil aklımda Bi bakıınayım oraya. Bu baby mall dekiler biraz pahalı geldi ama beğendiklerim oldu içinde 🤩 civile bakıınayım ben
Civil yine biraz daha uygun diğer bbebek mağazalarina göre, bir de bizim eskisehir de yerel küçük bebek mağazaları var, çoğu büyük mağazaya göre hem uygun fiyatlı hem de güzel şeyler oluyor.

Müslin bez aldım ama battaniyesini almak zorundamıyım acaba. Benim arkadaşta söyledi özellikle küçük ağız bezi gibi olanlardan 20 tane al dedi küçükken ağız bezi yaparsın büyüdükçede sırtına ter bezi olarak kullanırsın demişti. 2 tane el işi var birde penye alırsam bitanede müslin battaniye alimi gerek varmı onu düşünüyorum.
Müslin bez alırken büyük ebatlı alın ki o kadar çok işe yarıyor ki sonradan en az 3 4 tane ebebekte her çeşidi var ince kalın.. beyaz çıtçıtlı badi, birden büyüme ihtimaline karşı 0 3 aydan sonra 3 6, 6 9 aylık almayın giysi. Benim oğlum küçücük doğdugu halde 4 aylikken 9 12 giyiyordu. 3 6, 6 9lar kaldı hep giydirmedm etiket kesip yikadgm için hediye de veremdm.
" Tuvalet İletişimi" konusunda araştırma yapmasını tum annelere tavsiye ederim. Sağlıkla gelsinler

Müslin bez alırken büyük ebatlı alın ki o kadar çok işe yarıyor ki sonradan en az 3 4 tane ebebekte her çeşidi var ince kalın.. beyaz çıtçıtlı badi, birden büyüme ihtimaline karşı 0 3 aydan sonra 3 6, 6 9 aylık almayın giysi. Benim oğlum küçücük doğdugu halde 4 aylikken 9 12 giyiyordu. 3 6, 6 9lar kaldı hep giydirmedm etiket kesip yikadgm için hediye de veremdm.
" Tuvalet İletişimi" konusunda araştırma yapmasını tum annelere tavsiye ederim. Sağlıkla gelsinler
Teşekkür ederim müslinfen büyük ebatlı iki şnce aldım kundakta yaparım diye. Yeni doğanı hep 1-2 aylık aldım ama 1 tanede olsa hastane için küçük alcam nasıl bi bebek olacak bilmediğim için kıyafet çok fazla almadım şimdilik bir hafta idare edecek var sonrasınada eğer ekstra ihtiyacım olursa babası alsın. Birde benim evde kurutma makinamda var 1 günde yıkar kuruturum kıyafetleri herşeyi 5 saatte hallederim o yüzden bebeklerde hızla büyüyor çok bişey almak istemiyorum israf olacak..

Yanina yildiz ve sade yastik da yaptim. Sade olana pleksiden isim yazasim var. Disari cikamadim bir ciksam kece ve pleksi harf alicam son sekliyle paylasirim bakalim nasil olacak 😊 besik ustune de kapi susune benzer kurdeladan sus yapacagim kendimi fena kaptirdim bu seylere surekli bir seyler yapmak istiyorum 😁
Harika ellerine sağlık😍 👏❤️🧿

Ben de yapacağım bu yıldız bulut ay güneş yastıklardan ama şimdi değil ilerde oda hazırladığımızda yapacağım biz şimdilik sadece şifonyer ve anne yanı beşiğini aldık çok küçük nasılsa yanımızda yatacak diye oda hazırlamadık

Ben de yapacağım bu yıldız bulut ay güneş yastıklardan ama şimdi değil ilerde oda hazırladığımızda yapacağım biz şimdilik sadece şifonyer ve anne yanı beşiğini aldık çok küçük nasılsa yanımızda yatacak diye oda hazırlamadık
Benim minigimin de odasi yok henuz, yaşina gelince oda dusunuyoruz , heveslenip yapiyorum, evde işim de olmayinca hem oyalaniyorum hem kizim icin bir seyler yapmak hosuma gidiyor içimden geliyor 😊 ben de besigini bu ay alacagim insallah, ananesinin hediyesi olacak ama kendim sectim, anne yani ahsap boyasiz besik dusunuyorum, besik secerken cok zorlandim, çok fikir degistim, cok arastirdim en son buna karar verdim 👌

Civil yine biraz daha uygun diğer bbebek mağazalarina göre, bir de bizim eskisehir de yerel küçük bebek mağazaları var, çoğu büyük mağazaya göre hem uygun fiyatlı hem de güzel şeyler oluyor.
Ya öylesi yerlerde güzel vardır Eskişehir'i biliyorum 😍 urfada gidebileceğim sadece civil ve e bebek var maalesef

Teşekkür ederim müslinfen büyük ebatlı iki şnce aldım kundakta yaparım diye. Yeni doğanı hep 1-2 aylık aldım ama 1 tanede olsa hastane için küçük alcam nasıl bi bebek olacak bilmediğim için kıyafet çok fazla almadım şimdilik bir hafta idare edecek var sonrasınada eğer ekstra ihtiyacım olursa babası alsın. Birde benim evde kurutma makinamda var 1 günde yıkar kuruturum kıyafetleri herşeyi 5 saatte hallederim o yüzden bebeklerde hızla büyüyor çok bişey almak istemiyorum israf olacak..
Benim ilk bebegimdi çevremde de birşey diyen olmynca böyle ben hevesle aldım hep kaldılar. Hamile kaldgmda. Benimde aldgm ilk sey kurutmali camasir makinesi olmstu 🤭

X