Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ayy ne güzel hepsi güle güle sağlıkla kullanın inşallah 🤲❤️ 🧿 Ben göğüs pedi almadım Aventin göğüs kapaklarını aldım gerek olmaz herhalde kapak kullanacağım
Teşekkürler canımmm❤️❤️❤️Kapak bende alacağım ya yara olursa temas etmemesi için bunuda çocuk bir memeden emerken diğerindende süt geldiğinde çok ıslaklık oluyormuş kıyafette onun için görünce aldım bulunsun gayet yapışıyor da südyene denedim alınabilir 🤗
Ben almadım gerek görmedim
Dimi bencede yok gibi bende almayayım o halde 🤗🤗🤗

Eki Görüntüle 2864944
kızlar benim puset bundan. Şimdi buna ayrıca puset minderine gerek varmı içine? Yok gibi bnce ama tecrübesizlikten karar veremiyorum
Geçenlerde ben puset örtüsü aldım minderiyle birlikte. Mindere puset için pek gerek yok gibi geldi koyunca, zaten içinde bi minderi varmış. ama bebek arabasında kullanırım belki diye düşündüm.

Bugün bebek odası konusunda bir satıcı beni korkuttu 😒 teslim süresi 2 aymış, 1 ay da havalanacakmış. Havalanmadan kıyafet yerleştiremiyormuşuz kokusu siniyormuş.
Becerebilirsem bu hafta oda işini halletmek istiyorum. Bir de yılan hikayesine dönen taşınma mevzumuz var içimize sinen ev bulursak taşınıcaz. Bu durum da hevesimi kaçırıyor oda hazırlığında 🙁 öylesine paylaşmak istedim

Teşekkürler canımmm❤️❤️❤️Kapak bende alacağım ya yara olursa temas etmemesi için bunuda çocuk bir memeden emerken diğerindende süt geldiğinde çok ıslaklık oluyormuş kıyafette onun için görünce aldım bulunsun gayet yapışıyor da südyene denedim alınabilir 🤗

Dimi bencede yok gibi bende almayayım o halde 🤗🤗🤗
İşte Aventin kapağı çocuk bir göğsü emerken diğerinde sütü biriktiriyor iki ayrı kapağı var biri delikli o yara olmasın hava almasın diye diğeri tamamen kapalı o da göğüsten sızan sütü biriktirmek için fotoğraf atamıyorum ne olduysa o kısım çalışmıyor bende iki haftadır yoksa fotoğrafını atardım buraya

Bugün bebek odası konusunda bir satıcı beni korkuttu 😒 teslim süresi 2 aymış, 1 ay da havalanacakmış. Havalanmadan kıyafet yerleştiremiyormuşuz kokusu siniyormuş.
Becerebilirsem bu hafta oda işini halletmek istiyorum. Bir de yılan hikayesine dönen taşınma mevzumuz var içimize sinen ev bulursak taşınıcaz. Bu durum da hevesimi kaçırıyor oda hazırlığında 🙁 öylesine paylaşmak istedim
Canım maalesef uzun termin süreleri olan mağazalar var ve havalandırma kısmı doğru. Bizim aldığımız yer de 2 aya yakın termin verdi. Ama 20 günde de teslim eden yerler var. Dolayısıyla canını sıkma daha erken teslim edeb yerlere bakabilirsin.

İşte Aventin kapağı çocuk bir göğsü emerken diğerinde sütü biriktiriyor iki ayrı kapağı var biri delikli o yara olmasın hava almasın diye diğeri tamamen kapalı o da göğüsten sızan sütü biriktirmek için fotoğraf atamıyorum ne olduysa o kısım çalışmıyor bende iki haftadır yoksa fotoğrafını atardım buraya
O da o işlevi görüyor diyorsun anladım canımm.. bende alacağım o zaman elimizin altında olsun bakalım

Canım maalesef uzun termin süreleri olan mağazalar var ve havalandırma kısmı doğru. Bizim aldığımız yer de 2 aya yakın termin verdi. Ama 20 günde de teslim eden yerler var. Dolayısıyla canını sıkma daha erken teslim edeb yerlere bakabilirsin.
Evet hafta içi artık birkaç mağaza daha gezeceğim. Eşim işlerinden dolayı pek evden çıkamıyor o biraz elimizi kolumuzu bağlıyor ama hallolur umarım🙏🏼

Eki Görüntüle 2864944
kızlar benim puset bundan. Şimdi buna ayrıca puset minderine gerek varmı içine? Yok gibi bnce ama tecrübesizlikten karar veremiyorum
Ben yumuşak alt açmayı koymuştum 4-5 aya kadar. Ama şimdi özel minderler var sanırım ondan alırım bebek için daha iyi oluyor ekstra bir şey koymak

Bebek arabamız dusunen ler cok rahat bır araba

Eklentiler

• Screenshot_20210606_161811_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210606_161811_com.android.chrome.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 59
Almam gereken ürünler 3 6 ay 6.9 Ay bebek kıyafetleri
Gogus pedi gögüs kremi
Ve cocuk odası bunları tamamlasam bırde süper olacak

El becerim pek yoktur ilk defa deniyorum, heveslenip yaptim nasil olmus hanimlar. Makine dikisini bilmiyorum el dikisi yaptim 🙈
Eki Görüntüle 2865403
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık👏🧿 ben anasıfı öğretmeniyim bu tür dolgu oyuncak yastık falan çok yapmıştık okuldayken nacizane bir fikrimi söyleyim içini biraz daha doldurursanız görüntüsü daha pofuduk olur 😊♥️

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık👏🧿 ben anasıfı öğretmeniyim bu tür dolgu oyuncak yastık falan çok yapmıştık okuldayken nacizane bir fikrimi söyleyim içini biraz daha doldurursanız görüntüsü daha pofuduk olur 😊♥️
Canim çok tesekkur ederim ben pek anlamiyorum ilk defa heveslenip ugrastim eksiklerim olursa böyle söyleyin duzelteyim 🥰 yandan bosluk birakmistim orayi acip biraz daha doldurayim o halde 😊 bir de kirmizi keçeden yuvarlak allik gibi yanak yapacagim, pembe ustune kirmizi nasil durur acaba ?

X