Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Yaaa evet ikizli olani da çok tatlıymış ben bi bakayım bu sayfaya olmazsa taşınınca çocuk odasının kapısına koyarım

Ay ikiz için olan çok güzelmiş gerçekten, bak canım çekti
Ahaha ha dimi yaa insan görünce içi çekiyor bende baktıkça bayıldım bunlara illa olsun istiyom küçük kğçğk magnet gibi hediyeliğini de yapıyor ama kaça yapıyor daha soramadım. O kapı süsünğ ilerde odasını yaptığımda kapısına da asarım dedim aslında sırf hastane olsa ziyan olurdu

Doğru diyorsun, oda kapısına asılır. Ben Pinterestten bakayım en iyisi bişeyler kendim ya da kv yapar.

Doğru diyorsun, oda kapısına asılır. Ben Pinterestten bakayım en iyisi bişeyler kendim ya da kv yapar.
Aynen canım bak benim zamanım yok olsa kendimde yapardım elimden gelir bu işler ama malzemelerini bile urfada temin edemem yer yok. Sen beğendiğini göster kv yapsın sağolsun benimki 90 lı yıllardan yapmış koymuş bana verdi

Ama yıllar önce yaptırmış diyorsun, bir zamanlar cidden sadece bunlar vardı. Zamanla gelişti sektör. As gitsin wc ye sonra da çıkışta unutuverirsin hastanede

Ama yıllar önce yaptırmış diyorsun, bir zamanlar cidden sadece bunlar vardı. Zamanla gelişti sektör. As gitsin wc ye sonra da çıkışta unutuverirsin hastanede
Kız dalgasına yıllar önce diyom eskiden yapmış ama tam olarak ne zaman onu da bilmiyom Bi insan yıllar önce niye bunları yaparki aynen ben unutayım ama şimdi küsecek benim verdiğimi asmadın diye

Eğer aile apartmanı vs gibi bi yetdr oturuyorsanız, daire kapısına asabilirsin doğumdan sonra bir hafta 10 gün dursa yeter
Yok canım aile apartmanın oturmuyoz 1300 km uzakta oturuyom doğuma gelecekler anneler. Ben de öyle düşündüm daire kapısına asıyım 3 gün kalsın sonra sökerim ama hastaneye asmam onu brn

Makrome anahtarlık dışındakileri kendim yaptım kızlar size de fikir olsun. Aynı tülden kapı ve anne ayak ucu için de aldım . Anne ayak ucuna küvöz eteğindeki tokadan yaptım ve anne cibinliğine upuzun kendinden incili gelin duvağımı kullanacağım tülle aynı renk. Hazır dikilmiş mis gibi size de fikir olsun diye paylaşıyorum. Dün burda da konusu geçmiş

Eklentiler

• IMG_20210531_203642.jpg
    175,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20210525_171801.jpg
    178 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG-20210527-WA0007.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG-20210527-WA0005.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 60
Kız dalgasına yıllar önce diyom eskiden yapmış ama tam olarak ne zaman onu da bilmiyom Bi insan yıllar önce niye bunları yaparki aynen ben unutayım ama şimdi küsecek benim verdiğimi asmadın diye
Bi de hissetmiş pembe yaptırmış. allah bilir mavisi de vardır stoğunda Arkadaşın da dediği gibi as dış kapıya hem gönlü olur hem de görmezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…