Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Güle güle giysin kuzular. annem de sağolsun gidip almış bir dünya şey. Ben de artık kapadım tekstil alışverişi kısmını bu vesileyle. Eki Görüntüle 2863268 Eki Görüntüle 2863269

Ben de ikiz annesi adayı olarak , iki tane babynest iki tane emzirme minderi , iki muslin örtü, 1 tane ağız mendili aldik

Kızlar güle güle kullanın mutlu günlerde sağlıkla inşallah
Emzirme minderi almayı unuttum gidip alsam mı acaba
Bence al canım ben şimdi tekrar a101 e gidiyorum pijama bulamadım hiç

Kapı süsü yaptıracak mısınız kızlar pandemi de var bana gerek yokmuş gibi geliyor ama sonra içimde kalır mı bilemedim
Ya ben yaptırcam yoksa içimde kalır valla. Kv yıllar önce yapmış verdi ama ben hiç beğenmedim. İnsta da Bi sayfa var orada yaptırmayı düşünüyorum. Bayıldım modeline atıyım mı

Bana saçma geliyor, bana kalsa hiç bir şey yapmam hastane odası için ama benim kv meraklı o yapar süsü muhtemelen hiç konuşmadım.
Ya saçma değil kız bence çok güzel ben yapmasam içimde kalır. Benim kv yıllar öncesinde yapmış verdi ama hiç benim tarzım değil beğendiğim vardı onu yaptıracaktım napsam ben şimdi

Ya ben de hep uzun kollu pijama aradım çıtçıtlı olmayan hatta özellikle üst aramıştım lcw ya git canım orada çok var ben oradan aldım
Ben ilk aylar için epey aldım kuzucum doğsunlar da bir fiziklerine göre devam edeceğim almaya

At at şu aynalı olan modelleri çok beğeniyorum ben de ama bilemedim
Bak benim beğendiğim bu hatta senin ikiz olduğu için şöyle bi model de yapmış görünce aklıma sen geldin onu da atıyorum beğenirsen sayfayı incelersin
Kv nin verdiğini de atıyorum ama hiç beğenemedim çok eski

Eklentiler

• 247921.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 52
  • 247922.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20210603_135242_com.instagram.android.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20210603_135148.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 50
Ya saçma değil kız bence çok güzel ben yapmasam içimde kalır. Benim kv yıllar öncesinde yapmış verdi ama hiç benim tarzım değil beğendiğim vardı onu yaptıracaktım napsam ben şimdi
Çok kısa kalıyoruz ya ondan saçma geliyor. Bi de gelen giden de olmayacak. Gene de yapılır illa ki. İçinde kalmasın hiçbir şey gönlüne göre yaptır bence

Ben ilk aylar için epey aldım kuzucum doğsunlar da bir fiziklerine göre devam edeceğim almaya
Aynen ya insan bilemiyor ki nasıl olcaklar ben de al all doyamıyorum resmen ama hep ilk 3 aya kadar aldım dahasını almadım henüz en fazla 3-6 aylık var ama sanmıyorum 6 aylıkken olsunlar onlarında yine ilk aylarda giydiririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…