Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Şimdi kızlarrrr a101e gittim sabah erkenden.
Müslinlerim var diye almadım ama güzeller.
Bebek pikesi çok hoşuma gitmedi almadım. Bebek Oyun jimnastik halısı çok beğenmedim almadım. Nohut battaniye vardı aslında yumuşaktı da ama açıktaydı alasım gelmedi paketli olursa alınabilir.
Kiwi göğüs pompası vardı ben kararsızlardayım almadım. Lansinoh alıcam sanırım.
Ya atletler Kıyafetler çok güzel kumaşları biri hariç yüzde yüz pamuk.
Bu pembeli mavili çizgili atlet olan yüzde 80 pamuk yüzde 20 polyester ama kumaşı çok güzel hele rengi enfes🥰
Benim havlularım vardı mothercareden almıştım ana büyük gibi gelmişti hatırlarsınız 3-4 yaşa kadar kullanılır yenidoğan dönemi için büyük diye iki küçük havlu alayım dedim 20 tl kundak havlu çok güzel kumaşı. Yumoş yumoş havlular eksikse gidebilirsiniz. 6-9 9-12 ay adana sıcağı için kapri tişörtler vs aldım. Bu kadar şey aldım 200 küsür tuttu 20 tane falan zıbın aldığımı da düşünürseniz gayet iyi bence :)
İkiz annesi olarak aldıklarım bunlar☺️😇 almayı düşünenler için bunlar güzel gidin gidin alın :) zıbın ve havluları özellikle :)

Güle güle giysin kuzular. 🥰 annem de sağolsun gidip almış bir dünya şey. Ben de artık kapadım tekstil alışverişi kısmını bu vesileyle. Eki Görüntüle 2863268 Eki Görüntüle 2863269

Ben de ikiz annesi adayı olarak , iki tane babynest iki tane emzirme minderi , iki muslin örtü, 1 tane ağız mendili aldik 🤗🤗

Kızlar güle güle kullanın mutlu günlerde sağlıkla inşallah 🤗
Emzirme minderi almayı unuttum gidip alsam mı acaba🤔🤔🤔
Bence al canım 🤗 ben şimdi tekrar a101 e gidiyorum pijama bulamadım hiç

Kızlar ben hiç uzun kollu pijama tk bulamadım bunları bulup alabildim

Eklentiler

• IMG_20210603_115622.jpg
    IMG_20210603_115622.jpg
    211,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG-20210603-WA0001.jpeg
    IMG-20210603-WA0001.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 45
Kapı süsü yaptıracak mısınız kızlar pandemi de var bana gerek yokmuş gibi geliyor ama sonra içimde kalır mı bilemedim
Ya ben yaptırcam yoksa içimde kalır valla. Kv yıllar önce yapmış verdi ama ben hiç beğenmedim. İnsta da Bi sayfa var orada yaptırmayı düşünüyorum. Bayıldım modeline atıyım mı

Bana saçma geliyor, bana kalsa hiç bir şey yapmam hastane odası için ama benim kv meraklı o yapar süsü muhtemelen hiç konuşmadım.
Ya saçma değil kız bence çok güzel ben yapmasam içimde kalır. Benim kv yıllar öncesinde yapmış verdi ama hiç benim tarzım değil beğendiğim vardı onu yaptıracaktım napsam ben şimdi 🙄😁

Ya ben de hep uzun kollu pijama aradım çıtçıtlı olmayan hatta özellikle üst aramıştım lcw ya git canım orada çok var ben oradan aldım
Ben ilk aylar için epey aldım kuzucum doğsunlar da bir fiziklerine göre devam edeceğim almaya 😁

At at şu aynalı olan modelleri çok beğeniyorum ben de ama bilemedim 😑
Bak benim beğendiğim bu hatta senin ikiz olduğu için şöyle bi model de yapmış görünce aklıma sen geldin onu da atıyorum beğenirsen sayfayı incelersin😊
Kv nin verdiğini de atıyorum ama hiç beğenemedim çok eski

Eklentiler

• 247921.jpg
    247921.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 52
  • 247922.jpg
    247922.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20210603_135242_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20210603_135242_com.instagram.android.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20210603_135148.jpg
    IMG_20210603_135148.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 50
Ya saçma değil kız bence çok güzel ben yapmasam içimde kalır. Benim kv yıllar öncesinde yapmış verdi ama hiç benim tarzım değil beğendiğim vardı onu yaptıracaktım napsam ben şimdi 🙄😁
Çok kısa kalıyoruz ya ondan saçma geliyor. Bi de gelen giden de olmayacak. Gene de yapılır illa ki. İçinde kalmasın hiçbir şey gönlüne göre yaptır bence 🥰

Ben ilk aylar için epey aldım kuzucum doğsunlar da bir fiziklerine göre devam edeceğim almaya 😁
Aynen ya insan bilemiyor ki nasıl olcaklar ben de al all doyamıyorum resmen ama hep ilk 3 aya kadar aldım dahasını almadım henüz 😁 en fazla 3-6 aylık var ama sanmıyorum 6 aylıkken olsunlar onlarında yine ilk aylarda giydiririz

X