Eylul 2015 balayi

D-E

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
1.041
1.230
35
Merhaba kizlar, bizim dugunumuz 12 eylulde, kismetse 14 eylulde balayina cikmak istiyoruz. Antalya taraflarinda balayi icin guzel otelleri onerebilirmisiniz? Otel balayi icin uygun olsun ve de cok cocuk olan otel olmasin. Cevaplarinizi bekliyorum.

merhaba canım haftalardır antalyada otel arastıran biri olarak sunları onerebılırım
cornelia diamond veya cornelia de luxe resort. biz insallah cornelia de luxe resorta gidecegiz. diamond daha pahalı cunku.

alva donna exclusive veya concorde arasında kalmıstık basta ama otellerı bılen kısılerle gorustugum kadarıyla bu otellerın dısları guzel fakat ıcı o kadar guzel degıl dedıler. cornelia biraz daha pahalı ama 5 gece yerıne 4 geceye ındırıp daha ıyı bı otelde kalmak daha mantıklı geldı bıze.

crystal hotels var bunlar zincir oteller iyi olduklarını duydum.
amara hotels varmıs bunlar da gayet guzelmıs.
sentido zincir otelleri var bunları da begenmıstık biz.
voyage lar cok guzel ama bu otellerde cocuk fazla oldugu ıcın hıc dusunmedık.

bizim baktıklarımız bu sekıldeydı canım umarım faydası olur :)

Reactions: D-E
bu arada oteller hakkında boyle yorumlar yaptım ama alva donna ve concorde sankı kotu gıbı bısey soylemek ıstemedım yanlıs anlasılmasın. ben kendı isteklerımi soyledım fıkır aldıgım kısılere onlar da bana bu sekılde yorum yaptılar. yanı bizim çift olarak isteklerımızı karsılayamayacagı ıcın ıcı guzel degıl dedıler emınım otellerın hepsı cok cok guzel onemlı olan herkesın ıcıne sınmesı
sevgiler

Reactions: D-E
Canim cevabin icin coook tesekkur ederim, bende cornelia otellerini arastirdim ve cok begendim, ozelliklede cornelia diamond cok iyi.

Merhaba kizlar, bizim dugunumuz 12 eylulde, kismetse 14 eylulde balayina cikmak istiyoruz. Antalya taraflarinda balayi icin guzel otelleri onerebilirmisiniz? Otel balayi icin uygun olsun ve de cok cocuk olan otel olmasin. Cevaplarinizi bekliyorum.
Merhaba biz alanyada sentido gold island otele gitmiştik balayına geçtiğimiz mayıs ayında. Çok beğendik tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…