Göz Makyajı Eyelinermi Diplenermi daha iyi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

manik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
172
2
Eyelinermi yoksa Diplinermi daha iyi ikisinin birbirinden ayıran şey ne hangisi daha kolay sürülür ben eyelineri düzgün süremiyorum birtürlü kullananlar varsa cevap yazsın:)

dipliner ucu keçe kalem gibi sert olan. eyeliner fırcalı olan cnm

diplaner daha kolay çünkü ucu kalın ve sabit eyelinerin ki kıl fırça olduğu için kontrol daha zor

önce dipliner,sonra eyeliner..ilk kullanmaya başlayınca dipliner rahat oluyor fakat zamanla insan daha profesyonel çizgiler yakalamak istiyor.ben 1 yıldır eyeliner kullanıyorum diplinerdan eyelinera geçişte fazla zorlanmadım zamanla insanın eli alışıyor, tek hamlede incecik çizebiliyor

ben ilk eyeliner kullanarak başladım ama çok iyi olmadığım için diplinerla devam ettim şuan eyelinerı pek tercih etmiyorum çünkü ince değilde kalın çizgiler beni daha çok tatmin ediyor yani gözlerime kalın çizgilerin daha çok yakıştığını düşünüyorum:)

Son düzenleme:
Tavsiye edebileceğiniz dipliner markası var mı kızlar? Bulaşmayan, akmayan, rengi uçuk durmayan?

Ben bundan kullanıyorum memnunum, fiyatı uygun, kullanımı kolay, çıkarması da kolay, kışın özellikle akmıyor:)

Eklentiler

• $dipliner.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 122
ben de dipliner tercih ettim ama bana incecik çizgi lazım diplinerle ne kdr dikkt edersem edim yine kalın olduğundan bugün jel eyeliner kullandım fırçayla. video izleyerek yaptım şu çift kuyruklu olanından kendime inanamadım harika oldu

Diplener.. Kullanımı daha kolay.. İnce çizgiler de yapabiliyosun her ne kadar eyelıner kadar olmasada..

Dipliner e göre eyeliner kullanımı daha kolay aslında. O kalın ucu ince süreyim derken canı çıkıyor insanın:) Denemediyseniz deneyin eyeliner i belki çok daha kolay gelecek kızlar :))
He birde şunu söyleyeyim kalem tarzı dipliner var onların kullanımı kolay ama tek seferde sürmek gerekiyor onları. 2. ye sürünce altındakini cıkarıyor falan baya sinir bozucu. Hemde çok çabuk kuruyorlar.

ben de tam tersi, eyelineri cekemiyorum yamuk yumuk oluyor ama diplineri cok kolay suruyorum, kolayima gittigi icin de hep dipliner aliyorum :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…