Göz Makyajı Eyeliner tavsiyesi :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pijamalipanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2014
76
2
Rossmann in eyeliner ine bayildim kizlar deneyin mutlaka.5 tl ye aldim.ayrica waterproof kolay kolay akmiyor cok memnunum:))

Eklentiler

• $1405530170046.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 275
Golden Rose Cat Walk eyeliner deneyin kızlar çok memnunum 7.5 tl
Ben de çok emmnunum golden rose'dan. Geçenlerde fondöten alırken kadın cecile marka eyeliner verdi indirimde diye onu hiç beğenmedim mesela. kuru kuru. fırçayı habire daldırmak gerekiyo. Rossmann'ınkini de denemek isterim açıkçası. Çünkü çok kullandığım bir malzeme.

Ben goldenrosedan 3 4 tane bitirmişimdir eyeliner hem fiyatı uygun hemde çok güzel. The balm eyeliner vardı bende sürekli göz kapağıma bulaşıyordu

su ana kadar kullandigim ennnnn iyi eye liner'lar Bobbie Brown ve Lancome Plume Liner!!

Göz kapakları küçük olupta eyeliner sürdüğünde siyah far gibi gözüken bi ben mi varımm ((

Balmın eyelinerını ben de kullanıyorum ama çok memnunum

Loreal jel eyeliner 40 tl ama cok uzun sure gidiyo likitler gibi hemen bitmiyo. Hergun kullanırım eyeliner tam 1 senede bitirdim öyle soyliyim.

Akmiyo dagilmiyo kolay suruluyo hatta makyaj temizleyici olmadan cikmiyo bile cok dayanikli

golden rose fondotenlerı de muthış ya kım ne derse desın
fazla kullanmıyorum buna ragmen aldım
o kadar guzel kı yok gıbı duruyo
ucuz mucuz ama guzel marka gr

Kızlar merhaba bugün eyeliner alışverişindeydim ama çıkmadan ciddi anlamda 1haftaya yakın buradaki her gönderiyi okudum ve bir liste yaptım, çok pahalı olanları bakmadan eledim bundan dolayı üst sınırım loreal Sizlerin önerileriyle yaptığım alışveriş sonrasında da koşa koşa üye oldum
B urada en çok önerilen ürünleri denedim, hepsi keçe uçlu eyeliner, lorealcontourkhol dışında o bildiğimiz göz kalemiydi. Fotoğrafta elime sürdükten 5dk sonra parmağımla bir kez ovuşturduğum halleri var. Benim en çok umutlandığım carbon glosstu ama en memnun kalmadığım o oldu. Favorim goldenrose daha sonra da alixavien güvenin kızlar kapsamlı bir araştırmanın sonucu bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…