Göz Makyajı Eyeliner Önerisi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Beyhan__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
519
0
34
Selam arkadaşlarr,
Ben 3 yıldır devamlı olarak eyeliner kullanıyorum günlük makyajımda ama en fazla 2 3 saat kalıyor eyeliner gözümde. Akıp gidiyor hemen
Bana önerebileceğiniz, simsiyaaahh ve akmayan bi' eyeliner markası var mı?

Cnm sürekli aynı markayımı kullandın? Ben pastel kullanıyorum ve hiç böyle bi sorun yaşamadım hatta zor bile çıkıyor. Gerçi ben bu eyelinerın fırçasından pek memnun diilim ama hiç akmıyor. Zatn bu bnm ilk kullandığım eyeliner daha önce hiç kullanmamıştım. Lorealin bir eyelinerı varmış kabı altın renk ucu değişik fırça gibi diil onun için sürümü çok kolay deniyor heralde akmıyodurda ona bi bak istersen.

Hep Flormar kullandım. Bi' kez Body Shop kullandım ama onun da rengi çok açıktı. Sevmedim.
Hem kopkoyu hem de akmayan bi' eyeliner istiyorum.
Söylediklerini not ettim canım, bakacağım. Teşekkür ederim.

Başka önerisi olan varsa sevinirim :)

Bence en iyi Dior'un Diorliner ve Chanel precision eyeliner .Sabahtan akşama kadar yeni sürülmüş gibi duruyor en sıcak yaz gününde bile.Hemen hemen her gün kullanırken 6 ay boyunca yetiyor.Akşam temizlerken de çok kolay çıkıyor.En son aldığım Helena Rubinstein eyeliner de çok güzel.Yerli markalardan Cecile eyelineri kullanmıştım-o da fena değildi.

Dior denemeyi düşünüyorum sanırım. Söylediğin markaları not ettim canım, bakacağım en kısa zamanda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…