Eyeliner fırçası

morphine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
352
21
Nereye sorsam yüzüme garip garip baktılar:2:
likit var sürülüyor hani kalem gibi olanlar ondan var diyorlar,anlatıyorum anlatıyorum anlamıyorlar..
mac'ten gidip alıcağım sanırım sonunda ..
Fiyatını bilen var mı?

banada aynen böyle yaptılaar baktım kımsenın anlıcagı yok bende çözümümü kendm buldum :) mac in fırcası pahalı ve gereksiz bence ben kaliteli ince bi suluboya fırçası aldım gayette rahat kullanıyorum. ayrıca arkım macten almıstı aralarnda bi fark göremedm :))

canım avonun katalogunda bulabilirsin. ben yeni katologdan aldım fiyatı 2,5 tl nasıl bi şey elecek bilmiyorum ama likitle beraber aldım

teşekkürler cevaplar için :)
ay suluboya fırçası çok komik ama bir o kadarda mantıklı aslında
avondan gelince fırçan yeniden kullandıktan sonra yorum yapar mısın canım ,çok merak ettim bak.

Avondan likidim geldi de fırçası ellerinde kalmamış bi daha siparişlerde kullanınca yazarım canım

Bence avondan alma ROSSMANN diye bir mağaza war orada satılıyor.Eye liner tanesi 3.5 TL ve süper.Fırçası da mevcut 5-8 TL gibi bişeydi.Ama gratiste fırça setlerinide bulabilkirsin set 34 tL ama içindeki fırçalar çok kaliteli .MAc te güzel ama sadece tek fırça 45 TL,Eye Liner de 45 TL gerek yok bence..Rossmann a git eğer bulamazsan ben sana alıp gönderebilirim.

avon un eyeliner fırçasını kullanıyorum memnunum. jel eyelinerı varr avon un onunla bırlıkte almıstım. 2.5 lirada cok uygun

çok çok teşekkürler arkadaşlar hepiniz zaman ayırıp yazmışsınız.
sanırım önce Rossmann' a gideceğim , alıncada yine yazarım. Olmadı bende avondan bir fırça bir eyeliner kapacağım

kızlarr bende eyeliner çekme özürlüsü biriydim :)) ta ki avon un eyeliner fırçasını alana kadar , fırçayla beraber gelen eyelinerçok mat ama bn likit eyelinerimi de fırçayla sürüyorum çok profesyonelce dağılmadan süper duruyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…