Göz Makyajı Eyeliner ,dipliner nasıl sürülür ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.185
25
Kızlar eyeliner ,diplineri kendime hiç yakıştırmıyorum :26:acaba diyorum sürmeyi mi beceremiyorum .
Siz nasıl sürüyorsunuz ,kendimize yakışan eyeliner modelini nasıl bulabiliriz ?

göz yapına bağlı neyin yakışıp yakışmadığı..
ben de bi kendime süremiyorum şu eyeliner'ı.

başkasında incecik dümdüz çekerim ama kendime gelince elim yamuluyo, titriyo bişeyler oluyo :KK37:

kendime hiç bozmadan düzgünce sürerim ama başkasına asla , iğrenç birşey oluyor elim mi titriyor tutmayı mı beceremiyorum başkasında bilemiyorum :)

Herkes cok beğeniyor eyelinerimi bana da sür diyorlar ama bende suremiyorum :) önemli olan tek hamlede işi bitirmen sanırım yoksa her yeri eşit kalınlıkta olmuyor :)

eğer elin alışkın değilse dipliner kullanmanı tavsiye ederim. İlk başta pratik yapmakla başla, ben öyle yapmıştım :) ilk başta gözünü hafif ger ve bittiği kısımdan gözün ortasına doğru küçük küçük diplineri sürmeye başla en son gözün başladığı(burun tarafı) kısma gel :) Böyle böyle elin alışırsa sonradan çok iyi sürebilirsin.Bir de ilk başlarda kalın çizgiler değil de ince çizgilerle hatta kirpik dipleriyle başla :) Dediğimi yap çok iyi olacak zamanla, göreceksin :)Eğer yanlış yaparsan da bir kulak pamuğu+göz makyajı temizleyici yardımıyla silersin :)

Heyecanımı paylaşmam lazım o yüzden konuyu hortlatıcam :)
bugün ilk kez dışarı çıkarken eyeliner sürdüm, ve harika oldu :nazar:
üstüne de açık pembe far sürünce resmen görünüşüm değişti
nasıl sürdün derseniz
gözümü yarı kapattım, gözümün ortasında itibaren dışarı doğru çektim
eyeliner'ı kirpiklerimin üzerine bıraktım, kendi kendine dümdüz gitti o yüzden
gözümü şakaklarımdan çekip sürmeye çalışıyorum hep ama kirpik diplerim sürülmemiş oluyordu
bu yöntemle incecik çekmiş oldum :nazar:
güzel günlere :)

X