Göz Makyajı Eyeliner almak istiyorum, öneri???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Zeynep19o7

1907
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2012
236
0
Kızlar avondan eyeliner almıştım ve hiç memnun kalamadım, şimdi herhangi bir kozmetik mağazasından almak istiyorum ve iyi bir şey olsun istiyorum önerebileceğiniz bir eyeliner var mı??

Ben ilk kullanmaya başladıgımda flormar ın diplinerini aldım çok memnun kaldım
fırça kısmı kalem ucu gibi biraz sert oldugu için sürmesi oldukça kolay oluyor tavsiye ederim fiyatıda gayet uygun..
Birde maybelline define a line eyeliner tavsiye ederim..
$05012010605.jpg

Ben ilk kullanmaya başladıgımda flormar ın diplinerini aldım çok memnun kaldım
fırça kısmı kalem ucu gibi biraz sert oldugu için sürmesi oldukça kolay oluyor tavsiye ederim fiyatıda gayet uygun..
Birde maybelline define a line eyeliner tavsiye ederim..
Eki Görüntüle 483881

Tamam teşekkür ederim yarin gidip bakmayi dusunuyordum zaten :)

Benimde ilk eyeliner ım flormardı ve hala flormar :) Çok güzel dayanıklı hemende bitmiyorr tavsiye ederim

Eklentiler

• $images[11].jpg
    $images[11].jpg
    4,3 KB · Görüntüleme: 95
oriflame kullandım harika hem çabuk bitmiyor hemde gözde öyle kaybolmuyor şimdi flormar denicem arkadaşlar tavsiye etti bakalım bakalım

Bugün pastelin dipliner ını aldım ben de, şimdilik güzel gibi geldi :) ilerleyen zamanda yazarım görüşümü tekrar

orflimeden aldım 6 tl ve şimdiye kadar kullandıgım bütün eyelinerden daha iyi :KK34:

kızlar bnde almıstım avondan ama o kadar silik bir görünüm vermiştiki kenarda bir yerde çöpü boyladı.
ben yaklaşık 1 yıldır alix avien nın kullanıyorum çok memnunum uzunca bir zamanda gidiyor almak istiyenlere fikir olabilir.

Son düzenleme:
gratiste satılan alman markası essence waterproff eyeliner aldım 8tlye.bayılıyorum acayip kalıcı hele altına baz uygulayınca muhteşem.

kesinlikle flormar ın dipliner ını tavsiye ederim...bulaşmıyor akmıyor süper süper süper :)

X