EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

selamlar emiy öyle deme hülya abla o evleri bakti adam verecekti türk le alakasi yok bence ilker pesine birakmasin

selam kızlar ben manisadan yazıyorum 20 yıl oldu ailem türkiyeye döneli ben ozaman 10 yaşındaydım almanyanın en çok çikolatalarını özlüyorum canınız sıkıldımı akşam saat 10 da açın yazışalımbenim kendinizi yanlız hissetmeyin öptüm zizleri bayyyyyyyyyy akşama cevap yazın

aa kız cok yakınız bende unterhachıng te oturuyorum arabayla arası 10 dakka.bılıyosun dımı burayı.yakınında taufkırchen ve gıesıng var.ya kesın bılıyosundur bende nıye soruyosamkaydirigubbakcemile5

almira senin ziyaretci msj ve özel msj kismi kapali galiba. ordan yazacaktim
evet gercekten cok yakiniz, sen ne zaman geldin buralara?

Merhaba Türkan, ben Ipek. Buraya yeni üye oldum. Bu mesajin oldukca eski olmasina ragmen, ben yinede sansimi deneyip size bu mesaji yaziyorum.

Nürnberg'de 1 yildir yasamaktayim. Çok fazla kimseyi tanimiyorum. Burada arkadas edinmek istiyorum.
Gelecek olan cevabiniz için simdiden çok tesekkür ederim.

Selamlar Ipek

Merhaba Türkan, ben Ipek. Buraya yeni üye oldum. Bu mesajin oldukca eski olmasina ragmen, ben yinede sansimi deneyip size bu mesaji yaziyorum.

Nürnberg'de 1 yildir yasamaktayim. Çok fazla kimseyi tanimiyorum. Burada arkadas edinmek istiyorum.
Gelecek olan cevabiniz için simdiden çok tesekkür ederim.

Selamlar Ipek

Selam arkadaslar,
Ben nürnberg e bagli Bayreuth sehrinde yasiyorum,15 yildir burda yasamama ragmen kendimi cok yalniz hissediyorum,yani hele buaralar cildiracak kadar cok yalniz hissediyorum,esim ve 2 cocugum var onlar bana cok destek oluyorlar ama ben arkadas istiyorum,birlikte kahvelerimizi yudumlayip,hayatin bir kösesinden paylasabilecegimiz bir kac güzel saat,biraz sohbet,biraz dertlesmek,biraz gülmek,cevre Alman dolu ama sadece HALLO deyip geciyoruz yanlarindan,cok denedim,olamiyorum onlarla,birseyler eksik kaliyor,bana yazar misiniz lütfen tanisip konusalim?

hoscakalin....

canım sen buraya gelelı baya bı olmus.böle yaslnızlıklrı hrpımız cekıyoruz.nede olsa burası gurbet.yapacak bısı yok.belkı ıcıne fazla kapanık oldugun ıcın arkadasın yoktur.esınle bol bol ev gezmesıne gıdın.cocugunun sınıfındakı cocuk annelerıyle sohbet et.ne bılım bı komsun varsa türk daha fazla ırtıbat kur.pasta kek yaptıgında bı parcada ona götür.bısıler yapkı karsılık bulasın.üzme bukadar kendını

Benim yasadigim yer cok kücük bir yer Almira köy gibi yani.bir tek türk oturuyor,onunla da ailece bazen yani sik olmasada görüsüyorum ama onun bütün sülalesi burda,bana vakit ayirmakta zorluk cekiyor,üstelik calisiyor,anlamak lazim onu da,bir parca kek ver demisin güldüm hosuma gitti,benim su apartmanimdaki komsulara verdigimle,kücük bir köy dayardi :) Taa ki biri cikip sen neyapmaya calisiyorsun,yani sen yapabiliyorsun da biz yapamiyoruz diye cocuklarimiza bunu mu göstermeye calisiyorsun,bizim annemiz böyle degil diycekmis cocuklari,bunu bana altkat komsum söylüyor ve küstüm tabi,Almancayi altkat komsumdan ögrendim ben,cok iyi derecede olmasada,bir isyerinde calisip,kendi islerimi kendim halledebilecek kadar yani,iki yilda bir italyan restaurantinda ascilik yaptim,ama sehre uzagim,iki araba gerekiyor,iki araba aldik bu sefer masraf cok oldu,cocuklar kücük gece gittim hep ise sabaha karsi dönüyordum,cok zorlandik,o da olmadi .Iste budur benim haliimmm:))Yine de cok tesekkür ederim tavsiyelerin icin canimm,ilgin icin de...

rıca edrım canım ıstedıgın zaman yazabılırsın özelımede yaz.ama sıkma bukadar canını ok.belkı daha büyük bıyere tasınırsınız ılerde kımbılır hersey daha güzel olur.yeterkıüzülme

selam herkeslere güzel bir hafta sonu diliyorum
nasilsiniz görüsmeyeli ben bayadir girmiyordum kimseler gelmiyo diye
yine oldugu yerde sayiyio topik

canım maalesef benim tanıdığım yok hiç herkes nişanlımın akrabası
gelince tanışacağım
nişanlım 4 yıldır orda master ını bitirdi doktotraya başlıycak kısmetse bende master için geleceğim
yani burda evlenip oraya yerleşeceğiz.

gelince görüşürüz belki ne dersin kaydirigubbakcemile3

aaaa ne demek canim tabiki görüsebiliriz hem senin burda tanidigin falanda olmayacak yardimci olmaya calisirim gerci almancam yok a ma bakma kursa gidiyorum artikin insallah sen gelene kadar biseyler ögrenirim insallah :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…