EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

selam bayanlar sevgililer gününüz kutlu olsun

seninde canim a.s. a.s. a.s.

hosgeldin canim erlangende tanidigimiz vardi ama tasindilar allesberge

selam ben almanyadan yazıyorum

hosgeldin sende canim almanyanin neresindensin onuda yazarmisin :uhm: :uhm:

herkese merhabalar!!!

ben bu yaz evlenip eischtaett a yerleşeceğim. Orası hakkında bilgi sahibi olan var mı ?? nişanlım doktorasını yapıyor o yüzden bende onun la birlikte almanya da yaşayacağım.. Şu an master kabulum için evrakları bekliyoruz .

kızlar sizce ne gibi zorluklarla karşılaşırım bilgi verebilir misiniz?

şu an da almanca kursuna gidiyorum ama bizimki aile birleşiminden değil öğrenci vizesi ile gideceğim..

ne gibi problemlerle karşılaşırım sizcee
şimdiden teşekkürler

oooooooooooooooooooooooooooooooo kiz tam bizim buraya geliyosun
burasi cok kücük bir yer burda pek is imkani yok almandan cok türk var
insallah begenirsin burayi aslinda pek begenilecek bir yer degilde belki sen begenirsin
almanca ögrenmen cok güzel o imkanda cok az bulunuyo burda ve ben hala almanca ögrenemedim
bana kalirsa ben pek sevmiyorum ben burayi nisanlindami tr den geldi senin tanidigin
varmi burda varsa belki taniyoruzdur burda bütün türkler birbirini tanir

selam bayanlar yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz almira münihte oturmuyorum ama 1 saat uzaklikta eichstatt ta oturuyorum
croiselle ingolsdatt taki eichstatt mi sanirim almanyada 2 tane eichstatt var münih yakinindaysa emiy ile benim oturdugumuz yer valla ben seviyorum kücük bir yer ama güzel sanirim alistim buralari esin ne yapacak eichstatt ta?

selam canlarim napiyorsunuz iyimisiniz ? Şeniz
valla ben pek ugriyamadim bu aralar, malum calisiyorum ondan sonrada fahrschule falan derken, kendime pek vakit ayiramiyordum gamyoncuiremsu

kiz esi degil erkek arkadasiymis kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

selam canlarim napiyorsunuz iyimisiniz ? Şeniz
valla ben pek ugriyamadim bu aralar, malum calisiyorum ondan sonrada fahrschule falan derken, kendime pek vakit ayiramiyordum gamyoncuiremsu

olsun canim calis kriz vurmasinda hadi gözünaydin darisi basima insallah bende birgün ehliyet alirim :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

merhaba kizlarhihoyyyt, ben Nürnberg te yasiyorum. Acaba aranizda Nürnberg te iyi bir sünnetci taniyan var mi?fisfisfis Cevaplarinizi bekliyorum, selamlara.s.

merhaba kizlarhihoyyyt, ben Nürnberg te yasiyorum. Acaba aranizda Nürnberg te iyi bir sünnetci taniyan var mi?fisfisfis Cevaplarinizi bekliyorum, selamlara.s.

selam canim bende nürnbergde oturuyorum :1rolleyes:
ama dogrusunu istersen sünnetciden falan hic haberim yok, bilmiyorum hic öyle seyleri :1no2:

iyi geceler kızlar.herkez iyidir umarım.kızım hastaydı bayadır giremedim.ondanda bana bulaştı.e bebiş beklediğim için pek ilaçda kullanamıyorum.grip için doğal bişeyler bilenininz varmı.varsa sevinirim.herkezi çok öpüyorum.byyyy

canım almanyada bıcok ürün var ama dogal olarak encok uyguladıklarım erkealtungstee veya erkealtungs bad.bogaz agrısı ıcın mentollu bonbons öksürük ıcın yıne husten bonbons.bunun dısında aspırının gırıp ıcın erıtılıp ıcılenı var.bence zararsız bı ılac ama cok faydalı.bunun dısında drogerıe marktlarda schlecker dm vs.artzneımıttel bölümünde tamamen dogal bıtkılerden yapılmıs ürünler var.bunları rahatlıkla kullanabılırsın.umarım yardımcı olabılmısımdır.gecmıs olsun

selam bayanlar emiy nisanlisiymis canim yani yakinda esi olacak

asenam gecmis olsun bizim buralardada mide gripi salgini var virüsmüs ve ilacta vermiyorlar bizim eve daha ugramadi ama yakindir

selam bayanlar emiy nisanlisiymis canim yani yakinda esi olacak

asenam gecmis olsun bizim buralardada mide gripi salgini var virüsmüs ve ilacta vermiyorlar bizim eve daha ugramadi ama yakindir

iyi aksamlar kiz öyle deme korkuyorum aklimi karistirdin melisa bir düzelsede
üffffffffff insallah sadece kücük bir hastaliktir yarina biseyimiz kalmaz insallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

gemis olsun emiy
iysallah buldugunuz su ev isi olur ne iyi yakinima gelirsin

kadinlar gününüz kutlu olsun simdiden arkadaslara.s.

gemis olsun emiy
iysallah buldugunuz su ev isi olur ne iyi yakinima gelirsin

kadinlar gününüz kutlu olsun simdiden arkadaslara.s.

sagol insallah ama adam tl bile bakmiyo
benim dedigim cikti galiba türk oldugumuzu anlayinca adamdan tik yok :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…