EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

selam baynalar evet emiy cogaliyoruz iyi ama
sulatn kiz tatilde de mi calistin kötü olmustur senin icin herkes tatil yapiyor evde
ama yinede gidebilecegin bir isin var onu bulamiyanlarda var bu krizde
birde havalar cok sohuk donuyorum

günaydin bayanlar burada cok güzel kar yagiyor emiy nin internetinde zorun var ugrayamaz bir süre sanirim buralara

kizlar bu sayfaya cok az ugraniyor , ama önce kendime kizmam gerek heralde :) msj larinizi okurken birde baktim benim evimin yanindan arkadaslar var bi ara haberleselim hatta bulusalim ben erlenbach tayim , aschaffenburg civari bana cok yakin hatta elsenfelt ten arkadas var bana iki dak yer haberleselim kizlar bekliyorumhihoyyythihoyyythihoyyyt

Selam geldım cansu yettım garı buraya kımseler ugramıyo dıye pek ugrayasım gelmıyo ama artık cogalıyoruz daha cok gelın arkadaslar hepınıze hayırlı cumalar ve ıyı hafta sonları

burdayim kizlar yazdiklarinizi görüyorum da arada bi bende yaziyom =)
ben valla isyerinde problemlerim var o yüzden hic keyfim yok bu aralar.

selam bayanlar hayirdir sultancim umarim problemlerini halledebilirsin
evet emiy kimseler yoktu ama gelen arkadaslarimiz oldu
hepinize hayirli hafta sonlari

selam arkadaslar nasilsiniz hayirdir sultanofkonya ne oldu insallah halledersin
evet cansu gelenler oluyo ama onlarda bizim gibi ayda yilda bir ugruyolar galiba

Günaydın bayanlar bayernde kımse yok mu??????????

Hepınıze hayırlı cumalar

selam herkese cansu burdayim kiz ama buraya pek kimse girmiyo ya ondan pek ugramiyorum

hosgeldin aramiza arkadasimmmm, bende nürnbergdenim

kizlar naber bayernliler nerdesiniz :)

selam bütün arkadaşlara .YBLİTZ sanada merhaba kardeşim.bende augsburgda doğup büyüdüm.evlenip türkiyeye öndüm.ama çookkk özlüyorum oraları.kesin dönüş hayaliyle yanıp tutuşanlara garip gelebilir ama.dönüncede özleniyor :KK43:( rabbim herkezin gönlüne göre versin.tüm bayernlilere selamlar .)

X