EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

iyi aksamlar nasilsiniz bakalim cansu kiz bende evdeyim gidecek yerimmi var ??

napiyonuz kizlar , ben iyim
ugrasiyorum iste, yarin is var yine caliscam :S
oof of erkenden kalkmaliyim

merhaba arkadaslar ben Münihte oturuyorum.Almanyaya adapte olmak konusunda ilk önceleri bende cok zorlandim ama ister istemez alismak zorunda kaldim.Alti seneden bu yana buradayim.sizlerle güzel sohbetler yapacagimiza eminim.

iyi geceler bayanlar sarmasik hosgeldin aramiza hepimiz zorlandik ama sonucta alisiyorsun
kizlar hepinizin yeni yili kutlu olsun 2009 ta tüm istediginiz güzellikler sizinle olsun

merhaba arkadaslar ben Münihte oturuyorum.Almanyaya adapte olmak konusunda ilk önceleri bende cok zorlandim ama ister istemez alismak zorunda kaldim.Alti seneden bu yana buradayim.sizlerle güzel sohbetler yapacagimiza eminim.

aramiza hosgeldin sultan ne yapacaksin mecburen calisiyorsun kolay gelsin sana
cansucum sagol seninde gerci kutladik bizde tekrar kutlayayim bisey olmaz
HERKESIN YENI YILI KUTLU OLSUN a.s. a.s. a.s.

iyi aksamlar bayanlar emiy nerelerdesin kiz aksam erkanden gittin ya

slm arkaslar nasilsiniz seninde yeni yilin kutlu olsun sarmasik
cansu kiz ne erkeni 2ye geliyodu eve geldim yatirdim hemen melisayi üsüyorum dedi yanina yattim uyumsum bende

iyi aksamlar bayanlar tabi erkendi emiy biraz daha oturabilridiniz ama melisa uyandi

iyi aksamlar bayanlar tabi erkendi emiy biraz daha oturabilridiniz ama melisa uyandi

evet cansu ama benimde basim cok agriyodu eve geldik melisa üsüyorum dedi sarildik yattik delikafadulden delikafadulden

merhaba arkadaslar, bende yeliz bende bayern deyim. 2005 de niedersachsen den buraya tasindim. Aschaffenburg yakinlarindan birileri var mi burdaaaa?

merhaba arkadaslar, bende yeliz bende bayern deyim. 2005 de niedersachsen den buraya tasindim. Aschaffenburg yakinlarindan birileri var mi burdaaaa?

hosgeldin aramiza umarim iyi vakit gecirirsina.s.a.s.
ben münih ve nürnberge yakinim seni oturdugun yeri bilmiyorum :1no2:
hepinize iyi geceler bu arada sultan sen nasilsin is nasil gidiyor gerci tatildesindir simdi

hosgeldin aramiza umarim iyi vakit gecirirsina.s.a.s.
ben münih ve nürnberge yakinim seni oturdugun yeri bilmiyorum :1no2:
hepinize iyi geceler bu arada sultan sen nasilsin is nasil gidiyor gerci tatildesindir simdi

nein canim ne tatili, tatil yok bana :çok üzgünüm:
calisiyom ediyom iyi gidiyor iste ya nolsun:1rolleyes:
sen napyon canim iyisin snede umarim :1hug:

hosgeldin aramiza bende münihe ve nürnbere tam 1er saatlik yol
cansu sultan bakin cogaliyoruz sonunda :jeyyar: :jeyyar:

X