Bölgesel İncelme extra jel kullananlar acil yardım gerçekten zayıflatıyormu lütfen yardımcı olun bana:

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

musara08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2011
14
0
iyi günler arkadaşlar benim doğum sonrası göbeğim ve bacaklarımda fazlalığıklarım var extra jel kullananlar lütfen yazsınlar gerçekten inceltiyormu acil yardımınıza ihtiyacım var:))))

slm canım ben extra jel kullandım bayada memnun kaldım günde 3 kere kullandım ve günde üç kere olmak üzere 100er tane şınav cektim 2 lt su içtim göbeğim 80 di 73 oldu resmen tabi ben ara vermek zorunda kalınca yemeğede devam edince kendini yine salmaya başladı yumuşacık bir göbeğim var bi kaç hafta sonra yine başlıcam sana tavsiyem düzenli olarak kullanıcaksan başla derim:)

kullandım hiç bir işe yaramıyor parana yasık 100tl verdim hemde eczaneden aldım düzenli dedikleri gibi kullandım sıcak havluyla kompres yapmadan sürmedim bi halta yaramıyor.burda okuduğum bi konu yardımcı oldu 2hafta oldu su içiyorum canım istemesede soğuk su içiyoru ve karnımı içe çekerek mesela oturuyorsun deilmi karnını çekerek dizlerine doğru eğil kalk oturuken tv islerken bi kaç dk sona yanma hissediosun göbeğinde aklıma geldikçe yaptım bunu göbeğimde incelmeye başladı çocukluğumdan beri var göbeğim:)devam ediyorum hala

X