evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Abla karşı taraf bepbekar yani kadın kadının kurdu değil....erkek erkeğin kurdu mu oldu şimdi?

he aldatsın o zaman tmm..
Ya aldatmasın da ben de şunu anlamıyorum işte 1 yıldır cinsel hayat yok kadın ikidebir boşanalım diyor ilgi alaka yok bu adam ne olmasını bekliyor? Yani malumun ilanı olmuş artık yaşanacaklar. Bir insanın gözü bu kadar kapalı olamaz ki. Yanındaki insana süs kabağı muamelesi yapan kişilere de üzülemiyorum ben

Valla psikologluk birşey yok, ahlak bakımından problemlisiniz. Zırt pırt millete aşık oluyor,eski sevgilinizle falan buluşuyormuşsunuz. Allahım uzak etsin sizden,kocanıza bir an önce kurtulması için dua ediyorum.

Rahatını bırakamıyor, şimdi kim uğraşacak düzen yık düzen kur. Hazırda veren olmayınca eldekine talim. Çocuklar için bahanesi ayrıca midemi bulandırıyor, rahatımı bozamıyorumun adı çocuklar için oluyor.

Ablam, kılıf minareye guccük geldi
Valla kadınlar da erkekler de bir garip oldu, kur yapıp tövbe estağfurullah öpüşmeyi bile aldatmadan saymıyorlar, hepsinin bir kılıfı var, eşine rol yapan insan sayısı ne kadar arttı bir de toplumda eşini seven kadın/erkek rolü oynamıyorlar mı

Abla karşı taraf bepbekar yani kadın kadının kurdu değil....erkek erkeğin kurdu mu oldu şimdi?
Yok ablacım adamda evli, daha önce açtığı konuda eskiden aşık olduğu ve evlendikten sonra tekrar karşılaşınca duygularının açığa çıktığını söylediği bir adam var, o adam bu adam, ikisi de kendisini bekar gibi hissediyormuş bir araya gelince.

Bak aynen şöyle yapacaktı, çocuğunu alıp yapabiliyorsa annesinin evine gidecekti. Yapamıyorsa gerekirse kadın sığınma evine bir iş bulana kadar destek almaya gidecek o sırada boşanma davasını açacaktı. Adam istediği kadar istemiyorum desin. Kadın yok gitmiş kadın. Nereye kadar diretecek. Bence konu sahibinin de biraz işine geliyor şu an evinde rahat olduğu için. Eşim ayrılmak istemiyor diye ona sığınıyor. Yoksa abim gibi görüyorum dediği adamın evinde hala ne işi var

Ne diyelim ablam, Allah VİCDAN rahatlığı versin
Önce kendilerine “aldatmadım” diye yalan söylediklerini ve bunu ölümüne savunduklarının farkına varsalar keşke

Neyse hanımlar aman diyeyim sinirlenip üslupları bozmayın, tartışmaya girmeyin.

Bebekler44 sizde eşinize dürüst olun ve boşanın, çocuklar için demeyin çocukların gururlu dürüst ebeveynlere ihtiyacı olur, annelerinin veya babalarının arkasından iş çeviren ebeveynlere değil.

Aşık olduğun kişinin gerçek yüzünü görünce hüsrana uğrarsın adam gibi adam olsaydı evli kadından uzak dururdu.. Sen kendini ucurumdan aşağı atmak için elinden geleni yapıyorsun..
Eşini sevmiyorsan Boşanma davasını aç çekişmeli boşan? Neden kabul etmesini bekliyorsun?

ben bosanmak ıstıyorum esım bosanmak ıstemıyor
cocuklarım var onları dusunuyorum

bu ıkısı tıpık bahanelerdır
esınız bosanmak ıstemeyınce noluyor ben anlamadım tum yasa tum kanunlar karsınızda durup mahkemeye gırmenız mı yasaklanıyor ne mana
ayrılmak ısteyen benım ıcın bu evlılık bıttı der bıter bu kadar

kendı usulunuze uydurmaya calısmayın su acayıp ıgrenc ıslerınızı mıdemız bulanıyor

bırde demezmısınız esımden davranısı yuzunden sogudum e sızı sılah zoruyla tutan var sankı bahaneye bak tovbe tovbeee
kocalar kadınlık yapmıyor temız degıl annemle ıyı gecınmıyor der aldatır
kadınlar kocamdan sogudum der aldatır ne acayıp dunyalarınız var sızın ne kadar anormal hastalıklı

bı gıdıp tedavı mı olursunuz bosanır mısınız ne yaparsanız yapın da normallestırmeyı bırakın artık gercekten kusucam

Davayı açıp evi terk etsen boşanırdı

Bu durumda eşinizden ayrılın lütfen... Eşim istemiyor ayrılmak diyorsunuz ama sadece sözde, neden boşanma davası açamıyorsunuz? Cesaretiniz yok o zaman eşiniz bir şeylerin ciddi olduğu farkına varır.. Lütfen eşinizi daha fazla aptal yerine koymayın. Bu hiç güzel bir davranış değil.

Hmmm...ne diyim allah ikisinin eşini de kurtarsın bu beladan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…