evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Aldatmak zina diyince aklınıza hep bel altı şeyler mi geliyor konu sahibi. Çoluk çocuğunu düşünmeyip elin adamına ben aşık oldum çok iyi anlaşıyoruz konuşuyoruz zina değil midir. Allah size daha doğrusu sizin gibilere akıl fikir versin ıslah etsin. İnşallah doğru yolu bulursunuz. Bir koca çiçek almadı diye öteki çiçek aldı diye mi aşık oldunuz nedir bu saçmalık ya.

onu ben de merak ediyorum ne duymak istiyor
Ayy cnm evet senin de durumun çok zor, ama naparsin kader bu, başa gelen çekilir. Aşkını kalbine göm, yapacak birsey yok. Çocukların için kocana katlanmalisin. Senin durumun çok zor cnm, kuzum nolursun ağlama. Bak beni de üzdün şimdi, ne kadar da vicdanlı bir kadınsın, aferim bak eşin haram ilişki istemiş hayır demişsin.
vs vs vs.........
Bunları yazan çıkar diye yazdı, başkasının gözünde kendini aklayacak.

İletişim varsa aldatma vardır. Nokta. Tüm ilişki uzmanları da böyle söyler, psikologlar da. İletişim varsa aldatma vardır.

2 tane çocuğu yaparken eşinizi sevmediğiniz aklınıza gelmemiş miydi? Sizin yapacağınız en iyi şey, çocuklarınız için bu yuvayı sürdürmek. Üzgünüm ama bir anne hayatını çocuklarının iyiliği üzerine konumlandırmalıdır. Yapamıyorsa anne olmamalıdır zaten.

Birine aşıksanız tensel şeyler yaşamasanız da bunun adı aldatmadır, insanın önce kendine saygısı olmalı hem karnım doysun hem pastam dursun deme hakkınız yok, eşinize dürüst olun başkasına aşığım boşanmak istiyorum deyin ve en kısa zamanda boşanın.

bide aldatmıyorum demişsin konuşmak görüşmek ne ? çok şey denir de neyse

Aldatma yok diye üstüne basa basa soylemisiniz ama siz eşinizi aldatiyorsunuz

Konu sahibi suan zinasiz sevgilisi ile konuşmakla meşgul sanirim

Yüzeysel ilişki ile hamilelik konusunun üstüne harika oldu

Bütün bu anlattıklarınızı eşiniz yapmış olsaydı, burada açacağınız konu nasıl olurdu, neler yazardınız acaba.
Mutsuzum deyip durmayın lütfen. Ayrı yatmanız, mutsuz olmanız, sevgisiz olmanız ve diğer anlattığınız hiçbirşey olayı örtmüyor. Hepsi bahane.
Siz basbaya evliyken eşinizi aldatmışsınız. Yanlış yapıyorsunuz, sonra çok pişman olacaksınız.
Boşanmak istiyorsanız gidin açın davanızı. Eşinizin sizi boşamasını niye bekliyorsunuz, madem sevgiliniz çok iyi biri, gidin koşa koşa onunla evlenin görün hanyayı konyayı?
Ne diyelim biz şimdi?

Zevkten olabilir o ya.
Konu sahibesi hiç kusura bakmasın ama evli barklı insanların aldatmalarına kılıf bulup birliktelik yaşadıkları kişiyle peri masalı yaşadıklarını sanmaları beni benden alıyor, karşı taraf da evliymiş ikisi de boşanmaz ama velev ki boşandılar, birbirlerini yemeye başladıklarında da kafalarını duvara vurarak ağlarlar.

Ablam, kılıf minareye guccük geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…