evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Kadin istese bosanma dilekcesini verebilirdi. Cekismeli olsa bile kac tane ayrilan kadin var. Kadin sadece baskasinin güvencesi olmadan rahatini bozmak istemiyor.

Boşanman sevgilinin işine gelmez nede olsa biraz vakit geçirip eglenenip bırakacak seni.. 2 çocuğun sorumluluğu evliligin sorumluluğunu almaktansa sıkılınca arkasını dönüp gideceği bi ilişki işine gelir..sende aşk meşk diye kendini kandır

Kadin istese bosanma dilekcesini verebilirdi. Cekismeli olsa bile kac tane ayrilan kadin var. Kadin sadece baskasinin güvencesi olmadan rahatini bozmak istemiyor.
Duygusal baskı yapıyor belki de. Ben sevgili olduğum insanlarla bile ayrılırken yaşadım bunu. Öyle şeyler söylüyorlar ki berbat hissettiriyorlar. Sevseydin gitmezdin, yalancısın, oyuncusun minvalinde. Burada da kaç kere böyle ayrılık konusu okudum. Sanki bir kere evlenen, sevgili olan mezara kadar gitmek zorunda sanan bir kesim var. Boşanmak isteyen birine neden inatla hayır beni bırakma denir anlamıyorum. Duygu ve mantığın çatışması çok zor bir şey konu sahibine kızamıyorum ben herkes linç etmiş ama ne bileyim.. linç edilecek kadar haksız bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…