Evlilikle bekarlık arasında kaldım

Lkuhgzh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
56
-2
28
Sevgilimi çok seviyorum ama aileler tanıştıktan sonra ailesinden soğudum sebepsiz bir şekilde nedenini bilmiyorum ve ömrümün sonuna kadar bekar kalmak istiyorum ama sevgilim olmadan da bir hayat istemiyrm düşünmekten deli olacam evlilik sorumluluk ister bazen o sorumluluk bana agirmi gelir diye de düşünüyorum acaba hazırmı değilim diyrm bazen ama nereye kadar hazır değilim diyecem kendime. hep bekâr kalmak mı daha kolay güzel yoksa evli olmak mı kolay güzel yardımınıza ihtiyacım var

ailesinden soğuduysan hiç başını yakma, sevgili olarak da gayet güzel ilerlediğini düşünüyorum ilişkilerin. sevgiliyken ayrılmak çok kolay ama evlenince öyle değil maalesef

• Beğen
Reactions: Jou
Ailesinden sebepsiz yere soğumanızı anlayamadım. Hiç mantıklı değil.

Bence siz sevgilinizi sevmiyorsunuz, bir ömür onunla beraber yaşama fikri sizi korkutuyor.

En iyisi evliliği erteleyin, ilişkinizi gözden geçirin. Eğer kafa karışıklığınız devam ederse bir uzmana danışın.

• Beğen
Reactions: Jou
Yakın oturmayacaksanız her zaman mesafenizi koruyun sıkıntı olmaz niye dert ettiniz

Ailesinden sogudun diye sevgilinden vazgeçmekmi? 🙄 bence seviyosan yapma kimisi nelerle ne sorumluluklarla evleniyor ama kaldıramam diyosan sen bilirsin 😊

Sevgilimi çok seviyorum ama aileler tanıştıktan sonra ailesinden soğudum sebepsiz bir şekilde nedenini bilmiyorum ve ömrümün sonuna kadar bekar kalmak istiyorum ama sevgilim olmadan da bir hayat istemiyrm düşünmekten deli olacam evlilik sorumluluk ister bazen o sorumluluk bana agirmi gelir diye de düşünüyorum acaba hazırmı değilim diyrm bazen ama nereye kadar hazır değilim diyecem kendime. hep bekâr kalmak mı daha kolay güzel yoksa evli olmak mı kolay güzel yardımınıza ihtiyacım var
Korkmuşsunuz siz🙃 Açıkçası evlilik öyle kolay bir şey değil ama bir yanıniz evlilige düşünürken bekar kalmakta nereye kadar?Bence hazır değilsiniz evlenmeyin şimdilik kii zatenn illa evlenmek zorunda da değilsiniz.

Gözlerini kapat evliyken mi mutlu olacaksın bekarken mi? Ailesinden neden soğudun bu da önemli. Bi de yaş 24 müş daha erken gibi birqz bekle. Henüz sorumluluk almaya hazır değilsin sanırsam.

Gözlerini kapat evliyken mi mutlu olacaksın bekarken mi? Ailesinden neden soğudun bu da önemli. Bi de yaş 24 müş daha erken gibi birqz bekle. Henüz sorumluluk almaya hazır değilsin sanırsam.
Erkek arkadaşımın Abisi bnm hakkımda akrabalarinn içinde bnm hakkım da ileri konuşmus sevgilim bunun için abisiyle tartışmis niye hakkında konuşuyorsn diye ama Aslında ailesinden soğumamin sebebi bu olabilir mi bilmiyorum. Sorumluluk almaktan da korkuyr olabilirim. Bn evliliğe hazır olmaya bilirim dedim sevglime bana dedi bnm yaşımda 29 bnm yaşım geçiyor dedi. Çaresizlik olur ya ne yapacağıni ne diyeceğini bilemez insan susmak geliyor insann içinden çünkü vereceğim net cevap yok onun için ne yapacağımi hiç bilmiyorum

X