evlilik

Evlerden ırak! 35 yaşımdayım oğlum 11 yaşında.
Nerdeyse oğlun olacak yaşta

38 yaşındayım 19 yaşındaki biri benimle evlenmek istiyor çok kararsız kaldım çok seviyor beni çok yakışıklıda tek sorun benden yaş olarak çok ufak olması ne yapmalıyım kızlar bilemedim yaş olarak bana yakın olsa hiç düşünmezdim kabul ederdim
Fake make güldürdün beni hayal dünyan ile valla sağolasın 😃😃

Konu bence fake ama yazayım dedim.
Yani ne desem bilemedim. Bence çok fazla yaş farkı ama instada bi hesap var. Kadın 42, erkek 22 yaşında ve gerçekten birbirlerini seviyorlar. Çokta yakışıyorlar, hiç yaş farkı var demezsin görsen. Ama çocuk işte işinde gücünde, aileler onay vermiş. Kadın ilerde kendisini bırakmasını, her şeyi göze alarak evlenme hazırlığına girişmiş. Evlenecekler yani görünen o.
Onu takip ederken normal geliyor, şimdi böyle sen yazınca çok saçma geldi.

38 yaşındayım 19 yaşındaki biri benimle evlenmek istiyor çok kararsız kaldım çok seviyor beni çok yakışıklıda tek sorun benden yaş olarak çok ufak olması ne yapmalıyım kızlar bilemedim yaş olarak bana yakın olsa hiç düşünmezdim kabul ederdim
Sabah da çok seks istiyor diyordun?

38 yaşındayım 19 yaşındaki sevgilim bende kalıyor her gece nerdeyse sabahlara kadar cinsellik yaşıyoruz artık bıktım benden başkasına da ilgi duymuyor aşırı kasları var ondan dolayı mı böyledir bilmiyorum :KK43: bunun libidosunu düşürmek için ne yapmalıyım
Yaşı 30 falan olsa, hadi diyelim 25 olsun neyse derim, el kadar çocukla cinsellik yaşamaya utanmıyor musunuz koskoca kadın ?

X