Evlilik için 21 taha suresi

kızlar taha suresi 10 sayfa mümkün degil 3 taha okunmaz diye söylenmiş.yani 3 tane bile yetişmeyecekse 21 nasıl yetişir imkansız bir uygulama oldu:S aramızda ilk 12 yi 21 kez okuyalım diyende var hergün 1 tane 21 gün diyende var nasıl yapalım? isterseniz hepimiz duamızı yazalım tek tek duaları okuduktan sonra birer taha okuyalım RABBİM kabul eder inşallah.

Bence makul sekerim, cuma gunu birer taha okumak, ne dersiniz?

tamam bu cuma başlıyalım ozaman tek tek hepimizin adını zikredipte okuyabliriz yada herhafta bir kişinin niyetinede okuyabliriz 1er taha okuyalım kızlar .birde evlilik için 37. ayete kadar 21 kere okununca kısmet açlırmış .aslında 7 kişi olduk sanırım 3er kez okursak 37 ayeti bu rahat rahat yetişiyor isterseniz bunu yapalım?

Son düzenleme:
Arkadaşlar adım belgin benim içinde okurmusunuz benim kendime okumam gerekmi peki 29 yaşındayım hiç kısmetim çıkmadı bu zamana kadar neolur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yarın başlıyabiliriz istersen sende katıl aramıza her hafta 1 kişiye okuyoruz ,hem kendine hem arkadaşlarına okuyorsun.

Kızlar günaydın. Henüz ne yapacağımıza tam karar vermedik sanırım. Yarın da cuma. Nete telefondan girdiğim için çok araştıramadım ben. Ama bazı yerlerde 12. Ayetine kadar diyor sanırım. Biz hepsini okuyacağız değil mi. Bide kaç kere okuyacağız. Her hafta bir kişinin niyetine mi okuyacağız. Yoksa hepimizin adını mı geçireceğiz. Siz ne derseniz ben size uyacağım. Ne yapacağımızı yazın yeter. Allahlimdiden dualarımızı kabul etsin. Her gün şükredeceğimiz yuvalarımız olsun inşallah.

Ben varim, her evlilik duasi topiginde oldugu gibi :KK1:

Bu cuma baslayalim derim hemen.

Bir de internett kismet acma icin sunu gordum:

Öncelikle kendime de uyguladığım kısa ve kucuk bır önerim var. kısmet icin cok etkili :) dualardan önce her sabah yapacagın bir uygulama. bir şişe gül suyu al. gül suyuna 2000 kez ya vedud oku ,cok kolay tek kelıme oldugu ıcın 15 dk bıle almıyor.. ya vedud okudugun gül suyunu her sabah yuzune sür. bu okumayı bır kez şişeye yapman kafi. cok cok etkılı ınsanlara şirin gözükmeni sempatik gözükmeni sağlar. ayrıca kısmetlerınıde ceker, cekici gelirsin herkesın gozune guzel gorunursun :)))

Kısmetlerin ıcın yalnızca kendine bir evlilik niyeti edip gunde 100 kez (vellezine yekulune rabbena heb lena min ezvacina ve zürriyyatina kurrete ayünin vecalna lil muttekine immama) her gun 100 kez niyet edip oku canım buda cok kolaydır ama etkısı cok buyuktur.

Taha süresi çok uzundur benim bildiğim. ilk 12 ayetini 21 kere okumak da çok etkili.. biz bir gurpla öyle yapıorduk.

Aslında duaların hepsi değerli. Gönülden iste dua et rızık kapısı ne zaman açık bilemezsin.

kizlar ben de varim :)

Ben de katilmak isterim

bende bilmiyorum kimseden ses seda çıkmıyor.3 taha okunmaz denildi başka uygulama vardı onuda yazdım ama yine ses yok .herkes için 1 taha bile okunsa güzel olcak oysa ,devam etmek isteyenler bugün sölesin ona göre okumamıza başlıyalım.

bende bilmiyorum kimseden ses seda çıkmıyor.3 taha okunmaz denildi başka uygulama vardı onuda yazdım ama yine ses yok .herkes için 1 taha bile okunsa güzel olcak oysa ,devam etmek isteyenler bugün sölesin ona göre okumamıza başlıyalım.

Ben istiyorum. Ne yapacağımızı da anlasam 😉

canım ozaman ben yarın senin için okuyayım tahayı sela ezan arası sende bana okursun kaç tane yetişirse okadar okuruz ben duamıda yazdım sende yaz okuduktan sonra duanıda ederim

Tamam canım anlaştık. Öyle yapalım. Taha suresinin tamamını okuyabildiğimiz kadar dimi. Bide ezan la sela arasını öğrenmem lazım. Saatlerini yani. Yarın araştırırım bunu. Duamı da yarın yazayım. Şimdi uyuyacağım. Hem kendimiz hem birbirimiz için okuyalım. İyi geceler.

canım ozaman ben yarın senin için okuyayım tahayı sela ezan arası sende bana okursun kaç tane yetişirse okadar okuruz ben duamıda yazdım sende yaz okuduktan sonra duanıda ederim

Tamam canım anlaştık. Öyle yapalım. Taha suresinin tamamını okuyabildiğimiz kadar dimi. Bide ezan la sela arasını öğrenmem lazım. Saatlerini yani. Yarın araştırırım bunu. Duamı da yarın yazayım. Şimdi uyuyacağım. Hem kendimiz hem birbirimiz için okuyalım. İyi geceler.

Kizlar 7 kisi toplanmadi mi? Sela ile ezan arasi 7 kisi birer tane bir kisiye okuyor diye biliyordum ben. Boyle sen bana ben sana olur mu ki? Ayrica ben bu cuma okuyamayacagimi soylemistim ama sanirim yanlis hesaplamisim, okuyabilirim. Eger okumami isterseniz okurum ben de bir surpriz olmaz ise. Haber bekliyorum sizden...

Kızlar bi toplanalım artık hakikaten vakit yaklaşıyor. Saat 12 gibi bi bakalım kaç kişi varız. Ona göre karar verelim diyorum.

Kaç tane okuyacaz

Kızlar bi toplanalım artık hakikaten vakit yaklaşıyor. Saat 12 gibi bi bakalım kaç kişi varız. Ona göre karar verelim diyorum.

kızlar birbirimize okuyabıldıgımız kadar okuyalım hem 3 tane okunuyormu onuda görürüz okunursa haftaya uygulamayıda kesin yaparız ben duamı yazmıştım sizde yazın tahadan sonra dualarımızı okuyalım

Kizlar 7 kisi toplanmadi mi? Sela ile ezan arasi 7 kisi birer tane bir kisiye okuyor diye biliyordum ben. Boyle sen bana ben sana olur mu ki? Ayrica ben bu cuma okuyamayacagimi soylemistim ama sanirim yanlis hesaplamisim, okuyabilirim. Eger okumami isterseniz okurum ben de bir surpriz olmaz ise. Haber bekliyorum sizden...

canım hasta degilsen katılabilirsin.

Duamı yazıyorum bayağı ayrıntı verdim duada. 😉 Hepinize şimdiden teşekkürler kızlar.

Allah'ım sen bana beni her halimle sevecek iyi günümde kötü günümde yanımda olacak aşkla bağlanabileceğim hayırlu bir eş nasio et. Ben artık kendimi hazır hissediyorum. Bu yıl bitmeden hayırlı bir evliliğin ilk adımı olan nişanım inşallah gerçekleşir. Allahım sen bana öyle bir eş nasip et ki maddi manevi ruhsal duygusal ve fiziksel olarak birbirimizi mutlu edebilelim. Ailelerimiz birbiri ile uyumlu olsunlar ve bizi benimsesinler. Eşimin önceliği her zaman ben ve benim mutluluğum olsun. Bizr hayırlı evlatlar nasip et. Eşim işini bilen çalışmayı seven, para kazanmasını bilen, yakışıklı, uzun boylu yanında minyon kalabileceğin biri ve sadık bir adam olsun. AMİN 🌺🌺🌺🌺 ağzınıza sağlık. Allah dualarımızı kabul etsin.

Duamı yazıyorum bayağı ayrıntı verdim duada. 😉 Hepinize şimdiden teşekkürler kızlar.

Allah'ım sen bana beni her halimle sevecek iyi günümde kötü günümde yanımda olacak aşkla bağlanabileceğim hayırlu bir eş nasio et. Ben artık kendimi hazır hissediyorum. Bu yıl bitmeden hayırlı bir evliliğin ilk adımı olan nişanım inşallah gerçekleşir. Allahım sen bana öyle bir eş nasip et ki maddi manevi ruhsal duygusal ve fiziksel olarak birbirimizi mutlu edebilelim. Ailelerimiz birbiri ile uyumlu olsunlar ve bizi benimsesinler. Eşimin önceliği her zaman ben ve benim mutluluğum olsun. Bizr hayırlı evlatlar nasip et. Eşim işini bilen çalışmayı seven, para kazanmasını bilen, yakışıklı, uzun boylu yanında minyon kalabileceğin biri ve sadık bir adam olsun. AMİN 🌺🌺🌺🌺 ağzınıza sağlık. Allah dualarımızı kabul etsin.

Bu arada kızlar benim adım da Gönül.

X