Evlilik için 21 taha suresi

Bu topik neden sessiz. Ben şimdi başlıyorum kızlar. Geçen hafta bir sürü yoğunluğum oldu okuyamadım.
Bugün 1. günüm bakalım neler olacak? :dondurma:
Yanıma gelen yok mu hadi birbirimizi motive edelim, başlayalım.:KK36::KK36::KK36::KK36:

Bu topik neden sessiz. Ben şimdi başlıyorum kızlar. Geçen hafta bir sürü yoğunluğum oldu okuyamadım.
Bugün 1. günüm bakalım neler olacak? :dondurma:
Yanıma gelen yok mu hadi birbirimizi motive edelim, başlayalım.:KK36::KK36::KK36::KK36:
Hadi canısı bende bugün den baslayim 💜

Merhaba kızlar evlilik için yapılan ve Allahın izniyle murada ermeye vesile olan bir uygulamayı sizlerle paylaşıcam katılacak arkadaşlar isimlerini yazdırsın ve her hafta bir kişiye duamızı edelim inşallah .kızlar cuma günü sela ile ezan arası 21 Taha suresi okunursa ALLAHIN izniyle evlilik olurmuş. ama tek kişinin okuması mümkün değil.7kişi okunsa kişi başına 3 tane düşer olede oluyormuş.sela ile ezan arası 3 Taha suresi okuyabilcek kardeşlerimiz isimlerini yazsın.hayırlara vesile olsun inşallah selam ve dua ile.:nazar:
1)BUUJUU
Evlilik duasının kabul olacağı tek zaman namaz sonrasıdır demedi demeyin :KK68:

31 Ocak 2020 Cuma 5. gün bitti.

Kızlar siz her okuma ardından dua yapıyor musunuz? 21. Gün sonunda mı yapacaksınız?

merhaba kızlar benim 3. günüm bitti araya özel günüm giricek sanırım onu hesaba katmamıştım baştan başlamam gerekir mi

Kızlaaar neden sessiz burası ne alemdesiniz? Araya regl girdi benim. Yalnız bu zaman içinde eskiden tanıştığım birisi yeniden benimle görüşmek istediğini söylüyor umarım surenin getirdiği kişi bu değildir ya offff :KK70: ben onu istemiyorum ki. Bir daha mı başa döncem :KK70:

X