Evlilik görüşmesi, tekrar yazmalı mıyım yazmamalı mıyım?

Korkacak bişey yok.
Üzmezsin ayrıca. Aranızda büyük bir bağ mı var ki üzülsün. Biraz keyfi kaçar tabi ama aşk acısı çekmezsiniz ikiniz de.
Şans ver.
Evlilikte dış görünüş bir yere kadar. Çok daha öncelikli konular var.

Şans veriyor gibiyim yani sabahtan beri konuşuyorum, işte lokanta falan açmışlar sanırım başka bir şehirde benimde oraya gitmeye niyetim vardı gelirsem sizin lokantaya uğrarım falan dedim sen buraya mı geleceksin dedi evet dedim gelirsin inşallah falan dedi sonra da ama biz o zamana kadar konuşur muyuz o da var dedi... bu çocukta iş var hala şu an emin oldum. Dediğiniz gibi tekrar görüşebiliriz. Belki bu kez farklı olur aradan bir yıl geçti

Evlenince anlarsın ki dış görünüş hiçbir şey. Onunla sohbet etmek, incelikleri, yardımseverligi, sana olan ilgisi, evine bağlılığı vs vs. Aslında bize lazım olan şey içi yani iç güzelliği. Bir süre sonra dışına alışıyorsun ki dışını değiştirirsin ama içi hep aynı kalıyor bu da benden sana tavsiye olsun.

Çok güzel bir tavsiye oldu çok teşekkür ederim

Çok güzel bir tavsiye oldu çok teşekkür ederim
Rica ederim ne demek kafa dengi birini bulmak zor zaten hem içi hem dışı güzel çok nadir. İçini beğendikce ortak noktanız çoğaldıkça yaptığınız her şeyden zevk aldıkça inanın ki aşık bile olabilirsiniz

Nasip kısmet, aklında kalacağına bir şans daha ver, bak zaten bir şekilde tekrar bağlantıya geçmişsiniz. Vardır bir hayır

Vallahi çok isterdim ona aşık olmak, hala aynı incelikte duruyor.

Nasip kısmet, aklında kalacağına bir şans daha ver, bak zaten bir şekilde tekrar bağlantıya geçmişsiniz. Vardır bir hayır
Ben de öyle diyorum... o da çok şaşırdı hani aynı şehirdeyken karşılaşamadım seninle burada karşıma çıktın dedi

Vallahi çok isterdim ona aşık olmak, hala aynı incelikte duruyor.
Ne güzel inşallah bu hayırlı bir başlangıç olur sizin için. Bu arada tekrar konuşursak falan diyor ya aslında konuşup konuşmayacağınızı sizden duymak istiyor. Umarım her şey gönlünüzce olur

Daha demiyorum onu biz bununla çay içmiştik ama yüzümü hatırlamıyormuş beyfendi

Zorlamayla bu iş olmaz için qlmadiysa sırf iyi bir talip gelmedi diye bence kendini zorlama tip çok onemli içine sinecek yoksa her seferinde arkadaşınla sevişmişsin gibi hissedersin yada tahtayla.

Dış görünüşe bakma, ben ilk eşimle görüştüm yok olmaz diyerek ordan ayrıldım, ama eşim allem etti kullem etti beni tavırları, jestleri, romantikligi ile ikna etti şimdi evliyiz , eşimi seviyorm, Ailesi dışında sorunumuz olmadi şükür bence şans verin birbirinize

Zorlamayla bu iş olmaz için qlmadiysa sırf iyi bir talip gelmedi diye bence kendini zorlama tip çok onemli içine sinecek yoksa her seferinde arkadaşınla sevişmişsin gibi hissedersin yada tahtayla.
İşte bi kere daha görüşsek belki o zaman nasip değildi bir şans daha verilebilir böyle iyi birine diyorum tabi o şans isterse

Ama dış görünüşü hiç içinize sinmemiş miydi eşinizin? benim öyle olmuştu çünkü sonra da çok üzüldüm böyle karakterli birine niye hayır dedim her şey tip mi diye

İşte bi kere daha görüşsek belki o zaman nasip değildi bir şans daha verilebilir böyle iyi birine diyorum tabi o şans isterse
Bu seferde çok iyi bir insan onu üzmek istemiyorum deyip merhametle evlenmeye kalkarsın .çünkü çok iyi dir sendeki merhamet duyguları kafanı karıştırır acaba seviyormuyim dersin acimayi sevgi zannedip evlenirsin bence uzak dur.evlendikten sonra da gelsin vajinusmuslar gitsin vajinusmuslar

Allah korusun ya, yani öyle diyecek olsam başta derdim diye düşünüyorum. Oluru yoksa zorlanmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…