Evlilik cinselliği öldürür mü?

cinsellik evliliğin temel taşıdır.eğer eşler arasında cinsel uyum varsa sorunlar çok daha kolay çözülür.:KK66:
biriside sürekli cinselliğin kadınlara zararı var demiş:KK57:
nasıl bir zarardır açıkcası merak ettimo_O

Valla arkadasim simdi libidonun tavan yapmasiyla her zaman isterim koca istemezse sorun olur diyosunda, ya diger turlu olursa cinsellikteki beklentilerin umdugun gibi olmazsa ve sen bi adim geride kalirsan? Evlilik cinselligi oldurmez, ama bu yasadigin hayata, esinle ve senin bakis acinla alakali bisey.. monotonlasabilir belki ama biz sana burda cinsel hayatin super olucak yada cinsellik diye bisey kalmicak desekte ne olacagini bilemeyiz. sen yasayip goruceksin :) Evlendigin kisi seni habire sinir edip kendinden sogutuyorsa sen zaten onun yanina bile yaklasmak istemezsin tamamen iliskinize bagli..

cinsellik evliliğin temel taşıdır.eğer eşler arasında cinsel uyum varsa sorunlar çok daha kolay çözülür.:KK66:
biriside sürekli cinselliğin kadınlara zararı var demiş:KK57:
nasıl bir zarardır açıkcası merak ettimo_O
abla eskiler için temel taşıymış. sanırım 1970 öncesi doğanlar için. 80 ve sonrası hormonlu gıdalardan nasibini almış:KK45:

Kızlar konu başlığından da anlaşılıyor sorum, ama ben yine de açıklama yapmak istiyorum.
Etrafımdaki arkadaşlarımın bir çoğu evli ve hepsi konu başlığında yazdığım şeyi savunuyor.
Evlenmeden önce her an öpmeye koklamaya doyamayan sevgililerinin evlendikten sonra cicim ayları hariç cinselliğe olan tüm düşkünlüklerini yitirdiklerini söylüyorlar. Ve hatta bu karşılıklı olan bir durum imiş.
Takdir edersiniz ki, burada açılan bir çok konuda da cinsel soğukluktan yakınıyor bir çok kadın ve bu bana çok ilginç geliyor. Zaten cinsellik için evliliği bekleyen ve libidosu tavanlarda biriyim:KK48:, evlendikten 2-3 ay sonra cinsel ilişki haftada-ayda 1'e düşecekse, bir görev haline gelecekse ne anladım ben bu işten.:KK64::-)
Tabiki her gün,her an cinsel ilişki yaşanamaz belki ama neden ilk aylarda sık periyotlarda olan bu münasebet 3-4 yıldan sonra seyrekleşmeye başlıyor.
Cahilliğimi mazur görün, bu gerçekten yaşadıkça bıkılan, bir çok arkadaşımın savunduğu gibi evliliğin öldürdüğü bir şey mi?
Ben evlenince hep istermişim gibi geliyor ve eşim de benim gibi istemeye meyyal yapıda olsun isterim.:KK23: Çok şey mi istiyorum acaba? Yoksa ben de evlenince duş almaya üşendiği için eşinin isteğini geri çeviren arkadaşlarım gibi mi olacağım? :mad:

Yok canım tabi ilk 3 gün gibi günde bi kaç kez sevişmezsin sevişmede zaten senin halin kalmayacak.2 yıllık evliim iniş çıkışlar olabiliyor.Ben de senin gibi doğal olarak cinselliği önemserdim ki hala öyle bazen 3 kez oluyor günde ama bıkkınlık veriyor bir hafta ara veriyoruz :confused:

Öyle fantazileri olan adamlarda var he,
İnternetten temizlikçi kıyafeti aldırıpta fantazi yapıp çalışşş köle diyip sonra işi pişirenler varr :rolleyes:
Normal hayatta bunu hiç duymadım tanıdıklarımdan ama satılıyorsa alan vardır tabi.

Ama bir arkadaşın eşi hep değişik çamaşırlar giymesini istiyormuş ve bir gece olmazsa küsüyormuş. 2. Gece beni geriyorsun diyormuş. Yani her gece olsa her gece..:KK45:

Ben bu kadarına annemin güne gelen kadınlarından sonra yaklaşık bir 20 yıldır hiç duymamıştım.

abla eskiler için temel taşıymış. sanırım 1970 öncesi doğanlar için. 80 ve sonrası hormonlu gıdalardan nasibini almış:KK45:
evet bizim için temel taş,işten gelince birbirimize hasretle sarılırdık,halen de öyle:oops:

Yalan nn. N :KK70: yok öyle bişi:KK70: tıkır tıkır çalışıyor :KK70:
çalışıyor elbet ammma bir de çalışmayan gurup var konulardan görüyoruz ki önceden erkek denen yaratık, kadın eğilse sonunu yatakta tamamlarmış. filmlere bile konu olmuş. ama yeni trend filmlerde de erkeğin baş ağrıları ve üşengeçlikleri konu olacak artık:p

Normal hayatta bunu hiç duymadım tanıdıklarımdan ama satılıyorsa alan vardır tabi.

Ama bir arkadaşın eşi hep değişik çamaşırlar giymesini istiyormuş ve bir gece olmazsa küsüyormuş. 2. Gece beni geriyorsun diyormuş. Yani her gece olsa her gece..:KK45:

Ben bu kadarına annemin güne gelen kadınlarından sonra yaklaşık bir 20 yıldır hiç duymamıştım.
Bizimde yan komşumuz kapalı bir bayan, ama eşi o iş olmadan önce hep siyah mini etek giymesini istiyormuş..
Hatta eteği çıkartmadan o şekildee oluyormuşşş.. Etek yukarıya sıyrılıyorr hobaaa sonrasıı depremmm tabiii :rolleyes:

evet bizim için temel taş,işten gelince birbirimize hasretle sarılırdık,halen de öyle:oops:
Allah ayrımasın abla, başından da eksik etmesin. Çok zor yalnız kalmak.
biz şimdi amcamlar falan toplanınca, yengemlerin sığınacak bir dağı var gibi ama sanki babam olmadığı için annem sahipsiz kuş gibi görünüyor gözüme.

çalışıyor elbet ammma bir de çalışmayan gurup var konulardan görüyoruz ki önceden erkek denen yaratık, kadın eğilse sonunu yatakta tamamlarmış. filmlere bile konu olmuş. ama yeni trend filmlerde de erkeğin baş ağrıları ve üşengeçlikleri konu olacak artık:p

:KK70:Ben öncekilerdenim o zaman 25 yaşındayım ama hala frikik verince kurtuluşum yok kedi fare gibi kocamdan kaçıyorum evin içinde hayır bugün olmaz olmazzz:KK69:

X