Evlilik cinselliği öldürür mü?

evliligi bilmem ama cinselikte zevkin dahada yukarisinda sevgi yatar.kizlarimiz ve erkeklerimiz cinsel egitim almamalaridir.erkeklerin yeteneksizligidir bence

Sadece kendini tatmin edip karısını es geçen umursamayan bir dolu erkek var. Benim çevremde evli yok ama evli gibi uzun zamandır ilişkileri olan cinsellik yaşayanlar var. E böyle bi adamla sen de istemezsin bişeyler yaşamak içinden gelmez.

Aynı zamanda yatakta kadınların çoğunda bi kapris oluyor gözlemlerime göre. Ay şöyle yapmam şöyle olmaz böyle istemem. Adam da böyle bir kadınla olmaktan rahatsız olur.

Yatakta çiftler karşılıklı mutluluklarını düşünüp tamamen açık olmalı diye düşünüyorum. O zaman sorun morun kalmaz. Evlilik bile öldürmez.

Çiftlerin ilişkisine ve kişilere bağlı bence. Bir arkadaşım var daha evleneli bir senesi dolmadan hatta bahsettiğiniz o cicim ayları bitmeden soğumuş, ona göre bu bir görev. O kadar da emin ki anlatırken, erkekleri tatmin etmek için kadının görevi gibi görüyor cinselliği, herkesi de böyle zannediyor. Bunun sebebini bilemiyorum çok yakın olmadığımız için ama eşime anlattığımda onun cevabı direkt ten uyumu oldu ama bana göre bu konular çok derin olabiliyor ve işin uzmanı olmadan net bir yanıt verebilmek bence mümkün değil.

o zaman bence mümkün değil kilo yapması yaa bence sen bidaha düşün :)

Tepkin çok hoştu Kilo yapar diyince insanın aklına aynı şey geliyor. Dedim, wow, ne kadar rahatız bu forumda.

Neyse bunu diyen doktor ya sapık, ya doktor değil. Kilo yapması için sindirim sisteminden geçmesi, sonra ortaya çıkan fazla enerjinin yağ olarak depolanması lazım.

ahahahaha koptum :)))

bence de yaaa hurafe gibi bişey söylemiş doktor. ayrıca vücudun içine girdiğinde depolanmıyo kii dimii sonra dışarı çıkıyo yani heheheh

töbe estaafurullah

o doktor sindirim sistemi ile üreme organlarının baglantılı oldugunu sanıyor her halde

ahahahaha koptum :)))

bence de yaaa hurafe gibi bişey söylemiş doktor. ayrıca vücudun içine girdiğinde depolanmıyo kii dimii sonra dışarı çıkıyo yani heheheh

töbe estaafurullah

Aynen :) Bişey değil de bu konuyu açan genç ve hevesli arkadaşın aklına böyle çok çeşitli fikirlerde sokmamalı; iyice coşucak sonra, ne renkliymiş bu olay diye

öldürmez tam tersi güzelleştirir

tabii bu çiftlerin tutumuyla ilgili, bakarsan bağ bakmazsan dağ olur

ayy bu mesajım çok kıymetli tamm 1000. olacak inşALLAH

bence cinsellik evliliği öldürüyor sevmiyom ben pek bebek o yolla olmasa işimiz zor diyo eşim zaten

ama erkek milleti işte

bitter çikolata isteği arttırıyormuş ondan dediydim konu saabısı

bu arada ne yutuyorsunuz ben tam okumadım kilo yapan ne vitamin mi?

Bence öldürmüyor ama insana bi rahatlama geliyor, yani söyle cogunlukla evlenmeden önce yasanmadigi icin cinsellik bi istek arzu var tabii ki, evlenince serbest, bugün yapmassak yarin olur gibi falan düsünce olabiliyor, yani birbirinin olmussun artik, taniyorsun biliyorsun, tadina varmissin Ama eger öldüyse bu demetirki daha arzulanmiyorsunuz eger arzulanmiyorsaniz bu demekki iliskide bi sorun var artik, yani arkadaslarinizin durmu hic icacici degil ... Vallah ben 12 senelik evliyim ikide evladim var ve hala arzuluyorum ve arzulaniyorum Kötü örneklere takilmayiniz, ilk baslardaki gibi olmaz, düzene girer diyim Ama sevip seviliyorsaniz ölmemesi gerekir Öldürtmeyin

Karsilikli olan bisey iki tarafinda rolu var vala bizde monotonlasma yok ful time devam ustelik 7 aylik hamlym :)

Ben katılmıyorum ipekcim.
Ne kadar ara verirsen barajı ne kadar doldurursan kapakları açınca çıkan selin şiddeti o kadar büyük oluyor

Evet, ne kadar ara verirsen o kadar şiddetli olur. Muhtemelen 17 saniye filan sürer sndsnds Baraji doldurmana değer mi bilmiyorum adgafbbss

Konu sahibine gelirsek, her şey ten uyumu ve sevgi canım. 7 senedir birlikteyiz. Kendimizi tanır gibi tanıyoruz birbirimizi. Cinselliği bir görev, kendini ya da eşini tatmin etme olarak görmeyip; aşkın pekiştireci, yansıması, tamamlayıcısı olarak görürsen hiçbir şey azalmaz. Sevginin farklı bir ifade şekli bu. Seviyorum ama cinsellik yok diyenlerin bir çoğu, sevgiyi alışkanlıkla karıştıyor.

"Sevmek 1 ömür sürer, sevişmek 1 dakika" dizeleri de buram buram sorunlu cinsellik kokan dizeler, inanmayalım : )))

Allah seni ya güldürdün beni şu mutfak olayi bizimde öylede degmedn gecmez galiba mutfaklar dar olunca böle oluyo tek degilmisiz

Evet bence değiyor , toplamda 6 yıl beraberliğim oldu 5 yılı evlilik...
bu arada son cümlene katılyıorum, türk erkeklerinin cinsel performansı yerlerde, üstüne bir de şarkı yapıldı, mum dikildi

evli değilim ama evliliğin getirdiği sorumluluklar, koşturmalar libidoyu ters düz ediyorkredi borcu tavan yapmışken,faturalar ödenmemişken kimin aklına gelirki sevişmek oynaşmak

Geceden beri giremiyordum. Bir açtım hesabı, 35 yeni bildirim.
Yorumların hepsini henüz okuyamadım, hemen şimdi okuyacağım, ama gözüme takılan bir iki yoruma göre anladım ki benim arkadaşlarım numunelik olan libidosuzlardanmış hatta yutmak falan bişeylerden bahsedilmiş
Arkadaşlarıma acilen kadınlar kulubünü önermeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…