Evlilik-Araf

savoir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
16
-15
Merhaba,
Ilk defa yaziyorum- uzun yillardir sessiz bir üyeyim...
Esimle cok yönlü sorunlar yasiyoruz. karsilikli kiriginliklarimiz var- suan asamiyoruz. Ama bu kirginliklar icersinde aklima takilan, yorumlayamadigim, dogru dürüst anlam veremedigim bazi seyler oluyor. hersey aslinda bir biri ile baglantili. Herseyi yazarsam destan olur :) onun icin sadece asagida ki durumu degerlendirip sizin ne hissetiginizi bilmek istiyourum- kendi hislerimle karsilastiracagim.

Esim le onun bir arkadasinin dügününe gittik, ben hic kimseyi tanimiyorum. Oda beni Ortak bir bayan arkadaslari ile tanistirdi oraya oturdum. Sohbeti seven insanimdir. insanlar bana cabucak iclerini dökerler. Neyse oturduk konusuyoruz. Sigara icmeye gittik birlikte. Kendisi bana nekadar cok aldatildigini anlatmaya basladi durdurk yere. Ben bu duruma pek yorum yapmadim. Sonra durduk yere dedi ki valla abla senin esinle de oturduk dönüp tek bir kiza bakmadi...
ben sormadim, esimle ilgili hic bir sey söylemedim. durduk yere bana bunu niye söyledi ben hala anlamis degilim.
Tepki de vermedim kiza. o an dondum sadece ne alaka diye..
Simdi bu neydi isin icinden cikamadim.

Patavatsızlık işte başka bir şey değil. Gerçekten bu tarz insanların dikkate almak için hayat fazla kısa. Eşinizden şüpheniz yoksa takılmayın

Merhaba,
Esimle cok yönlü sorunlar yasiyoruz. karsilikli kiriginliklarimiz var- suan asamiyoruz. Ama bu kirginliklar icersinde aklima takilan, yorumlayamadigim, dogru dürüst anlam veremedigim bazi seyler oluyor. hersey aslinda bir biri ile baglantili. Herseyi yazarsam destan olur :) onun icin sadece asagida ki durumu degerlendirip sizin ne hissetiginizi bilmek istiyourum- kendi hislerimle karsilastiracagim.

Esim le onun bir arkadasinin dügününe gittik, ben hic kimseyi tanimiyorum. Oda beni Ortak bir bayan arkadaslari ile tanistirdi oraya oturdum. Sohbeti seven insanimdir. insanlar bana cabucak iclerini dökerler. Neyse oturduk konusuyoruz. Sigara icmeye gittik birlikte. Kendisi bana nekadar cok aldatildigini anlatmaya basladi durdurk yere. Ben bu duruma pek yorum yapmadim. Sonra durduk yere dedi ki valla abla senin esinle de oturduk dönüp tek bir kiza bakmadi...
ben sormadim, esimle ilgili hic bir sey söylemedim. durduk yere bana bunu niye söyledi ben hala anlamis degilim.
Tuhaf bir sohbet olmuş gerçekten.
Birbirini tanımayan iki kişinin konuşacağı konular değil.
Kadın bos boğaz, patavatsizin tekiymis deyin geçin. Çünkü bunun dışında baska bir sey düşündürecek bir durum yok.

Tanismadigi insana birden tüm hayatının özel detaylarini anlatan tarzda insanlar var. O da onlardan biriymiş sanirim. Sizin eşinizi övmek için söylemiş. Kötü niyetli bir şey görmedim size karşı.

Bence sen ne kadar şanslısın benim kocam gibi meme meraklısı değil seninki demeye çalışmış ama patavatsızca konuşmuş. Takılıcak bir durum olduğunu düşünmüyorum ama ben olsam beni bir daha böyle boş boğaz insanların arasında yalnız bırakma derdim. Bu aralar aranız bozuk olduğu için her olay batıyor anladığım kadarıyla size.

evet :KK70: her olay suan süper batiyor. Zaten esim sagolsun kendini baskalarina iyi göstermeyi beceriyor. övgüden besleniyor

Merhaba,

Bence sadece fazla geveze o kadar evet çok şükür gözü dışarda değil diyip geçerdim

X