evliliginiz hakkinda sizinde korkulariniz varmi ileriye donuk

canim hayirlisiyla rabbim sanada nasip eder insallah canim hani derlerya dunyaya gelsem yine yine anne olmak isterdim dunyanin en guzel duygusu bak canim yukarida belittim senden onceki arkadasima oku guzelim adam beni delirtticek az kaldi

canim hayirlisiyla rabbim sanada nasip eder insallah canim hani derlerya dunyaya gelsem yine yine anne olmak isterdim dunyanin en guzel duygusu bak canim yukarida belittim senden onceki arkadasima oku guzelim adam beni delirtticek az kaldi

slm..okudum canım yazdıklarını,ne diyeyim.gerçekten çok zor bir durum( hem ayrılsan seni kabul edecek bir ailen var mı? yada kendi başına 2 çocukla hayatta başarılı olabilir misin? öncelikle bunlara gerçekten iyi bir cevabın varsa ok,ama yoksa öfkeyle kalkıp,zararla oturma derim.ayrılma demiyorum eğer gerçekten ilişkiniz kangren olmuşsa, onu bitirmek en doğrusu, ama evlenmek çok kolay, boşanmak ise çok zor,güçlü bir temel oluşturmalısın öncelikle..eşin hayatında olmadığında tek başına vede çocuklarla ayakta dimdik vede güçlü durabilecekmisin? önce iyice düşün derim....ayrıldığınızda bütün yük sende olacak ve en önemlisi olan çocuklara olacak.sende, oda kendinize yeni birer hayat kurabilirsiniz ama çocuklarından birisi kız yanlış hatırlamıyorsam..kız çocuklarının başka bir baba adayı ile yaşaması hem tehlikeli hemde çok zor...iyi düşün ya evliliğini kurtarmak için mücadeleye devam,yada karar senin canım benim....sevgilerimle...öptüm canım...

canim aslinda senin dedigin gibi dusunmedim cunku allahima sonra kendime cok guvenen bi insanim nerdeyse alti yasindan beri ayaklarim ustunde duruyorum manen olsada .yani ben cocuklarimi tek basima buyuturum korkkumyok guzelim allahin izniyle almanyada yasiyorum iyi kotu devlette yardimci olurda canim.aileme donme meselesi hic dusunemedim boyle biseyi ya ben tek basima kizken siginamazken cocuklarimla nasil siginirim.canim benim tek korkum cocuklarimi bi sekilde buyurde onlarin baba ozlemini hic birseyle karsilayamam.ve benim ailem ayrildigi icin kucucuk yasimda gozlerii kapatim ogunleri dusunuce kahroluyorum.iste tek korkum o yavrularimbenim gibi deyil sicacik bir ortamda buyusunler tek cabam.bide dedimya esimde iyi bir insan .sadece anlam veremedigim duzelmedigi seyleri var.canim savasa bildigim kadarsavasicam evliligim icin ilerde yavrularimin suratina nasil bakarim yoksa .canim bide allah gostermesin yine ayrilirsamda evlenmeyi dusunmuyorum.

korkuttumda adam tepkisi ne oldu ben yirttim kendimi direk bana sarildi sen beni biramazsin ben kendimmi sana biraktirmam diye soylemezmi duzel diyorum ben boyleyim diyo.canim oglum krese gidiyo canim bakar bakmaz deyilde gecen kizina bak dusa giriyorum dedim kizim yataktan dusup oluyomus nerdeyse arasina sikismis .oglum kosarak soyledide o halimle firladim dusun.adamda oturmus bilgisayarin basina hicc.oglumu biraksam surekli bagiriyor gelemiyor sikiya.en buyuk hayalm bi gun otele kacip gidicem bir gunlugune kizimida alip -

evet evet korkut ailenin yanına gitsene Tr ye senin değerini anlamalı bu adam

canim bir kere gittim ay indim bismillah ucaktan basladi ay ozledim don bir hafta oldu don don yalvardi .anlamadimya adami tum gun seni seviyorum hayatim der ama bir kerecik olsada bunu hareketlere dokmez ya cidden artik bendemi bi haa var diyecem.etrafimdaki herkez ailesi bile ay biz bir gun bile cekemezdik diyolar

Allah dağına göre kar veriri canım zor zor ama dediğim gibi kendin için uzaklaş biraz seninde bir hayatın var...

senin dedigin kullandigin kelimeyi bende cok kullaniir oldum son zamanlarda.bazen oyle seyler olurki ben yapamam edemem derim ama ustesinden gelirim ve derimki rabbim sen kimseye tasiyamiyacagin kadar yuk vermezsin.ben zor bi cocukluk gecirdigim icin cabuk kirilan narin bi kisiyim .hani derlerya insani acilar buyutur aynen oyle oldu hayatin bana kattigi cok dayanikli biri oldum bu sayede rabbime sigindim.haleda oyle yapiyorum canim.sanada minnattarim beni yanniz birakmadigin icin sorunumla basbasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…