Evliliğin ilk yılı? Hanımlar sizi dinliyorum.

Fazla flörtünün olması ve evlilik profu olmak kötü bir şey miymiş? Bunlar olmayınca ne olduğunu gayet iyi görüyoruz oysa biz :)

Ilk sevgilinle tanimadan kosa kosa evlenince boyle oluyor demek :) kocanla konusamayinca kk.ya danisiyorsun. Sonra millete burada atar yapiyorsun :)
Millete değil sen ve senin gibilere. :)
Senin gibi mutsuzluktan beslenenlere.
Daha önce verdiğim cevap ezberinde olduğuna göre, etkilemiş seni. İyi iyi.

1+1 evde otururdum 4+1 evi ne kafayla sectigimizi hic hatirlamiyorum.

Cok esya almamistim kina dugun yapmadim aynen uygulardim. Hic pisman degilim.

Haftada 1 degil haftada 3 temizlikci alir hic biseyle ugrasmazdim. Gerci ev 1+1 olursa 1 de yeter hahaha

Kayinvalideme yakin otururdum. Suan yakiniz ve cok buyuk avantaj.

Ilk sevgilinle tanimadan kosa kosa evlenince boyle oluyor demek :) kocanla konusamayinca kk.ya danisiyorsun. Sonra millete burada atar yapiyorsun :)
Yani şimdi bakınca ben de eşimden önce doğru düzgün ilişki yaşamadım, ama çok iyi gözlerim insan cinsini. Bunu da burdan nasıl öğretirim konu sahibine bilemiyorum. Karşındaki insanı tanımak çok önemli. Huylarını bilip, bunları nerde nasıl kullanacağını bilmek önemli. Birbirlerine karşı açık olmak zorundalar öncelikle. Ama beyfendi de yaptım oldu diye kestirip atıyor sanırım, ben öyle anladım. Böyle insan ile zor.

Fazla flörtünün olması ve evlilik profu olmak kötü bir şey miymiş? Bunlar olmayınca ne olduğunu gayet iyi görüyoruz oysa biz :)

Evet biz ilk sevgilimizle evlenmeyenler duyarsiz prof olmusuz :) ha bir de evli olmak cok ustun bir mertebe burayi atlamayalim :) ilk yil ben evli oldugumun bile farkinda degildim kadin her Allahin gunu evliligim diyor. Demek biz baya duyarsizlasmisiz :)))

Şöyle ki hanımefendi, burada bana saçma sapan yorum yapan 3 4 kullanıcı var.
Onlara kulak asmayın mutsuzluktan besleniyorlar. Benim hayatımdan şikayetçi olduğum yok.
Burası özgür bir platform paylaşmak istediklerimi paylaşıyorum, İNSAN ların cevaplarını dikkate alıyorum. Sizin niyetiniz iyi. Daha önce açtığım konular kimi kişilerin hala derdi ki, burada gelip hala konuşuyorlar. Fikirleriniz için teşekkür ederim.

Evet farklıyız diyorumm ben ama sen beni anlamaya çalışıyorsun. Evet benim evliliğim :)))) sen cool bir kadınsın. Bu platformda işin ne onu da anlamadım. Konularımın sıkı takipçisi

Burda birbirimiz için profilden ibaretiz, kimsenin mutsuzluktan beslenmek için bir sebebi yok.

Bu sevgilimden önce çok fazla flört ettim ama ilkokul seviyesi, el ele tutuşmaya utanılan ilişkiler dışında doğru düzgün 2 ilişkim oldu bunun harici. Bu ilişkimde de bolca birlikte yaşayıp gezip tozup birbirimizi gerçek anlamda tanıdık. Bence başarılı olmuşuz ki burada yazılanlar arasında "nişanlıyken ayrılırdım" tarzı yorumlar dışında şaşırtan bir şey okumadım. Belki işime yarar bir şey bulurum diye gelmiştim oysa bu başlığa. Ha, buradaki benzer dersleri değil de belki daha ağırlarını çıkarırım evliliğimizin ilk yılından belki, kim bilir. Ancak birbirimizi moleküllerimize kadar tanıdığımız düşüncesindeyim ben, çok da büyük sürprizler olmayacak gibi. Evlenince bu yorumlarımı profilimde birleştirip güncellemeyi düşünüyorum . Birbirini tanımakla birlikte samimi ve dürüst olmanın her türlü ilişkide mutlu olmayı sağlayan anahtar nokta olduğunu düşünüyorum.

Duyarsızlık mümkün değil oysa. 5 yıllık ilişkimde biz hâlâ birbirimizi görünce mutlu oluyoruz, tekrar birlikte uyuyabileceğimiz zamana gün sayıyoruz. O kadar çok flörtüm de oldu ama evlilik fikri fazlaca heyecanlandırıyor beni, çünkü sırılsıklam aşığım sevdiğime. Belki de yeterince flört edemedim dediğim kadar çok flört etseydim duyarsızlaşmış olurmuşum demek ki, tüh.

Evet farklıyız diyorumm ben ama sen beni anlamaya çalışıyorsun. Evet benim evliliğim :)))) sen cool bir kadınsın. Bu platformda işin ne onu da anlamadım. Konularımın sıkı takipçisi

Ben cool falan degilim gayet siradan biriyim. Cool oldugunu iddia eden millete atar gider yapan sensin. Esinle de boyleysen konularinin devamini cok okuruz.

Burda birbirimiz için profilden ibaretiz, kimsenin mutsuzluktan beslenmek için bir sebebi yok.
Bence asıl mutsuzluktan beslenen kişiler burada dertlerini anlatıp anlatıp verilen önerilerin hiçbirini dikkate almayıp toksik ilişkisinde hiçbir şeyi değiştirmeden hayatlarına devam edip dert anlatmaya devam etmeyi seçen kişiler. Bir de pireyi deve yapanlar, her şeyi dert edip her şeyde sorun çıkarıp sinir krizleri geçirecek derecede kavga edenler.

:) size göre öyle. Benim sorum belli almak istediğim fikirler belli. Kimse evliliğim ile ilgili genel yargıya varacak hakka sahip değil. Kimse konu bekcisi de değil.
Peki konuyu açmanızın sebebi nedir? Kendi ilişkinizde bir şeyleri düzeltmek, ilk yıllarda yapılan hataları öğrenip insanların çıkardığı dersleri göz önünde bulundurarak, eğer benzer hataları yapıyorsanız yapmayı bırakmak, ilişkinize pozitif bir yön vermek değil mi? Açıkçası ben bunun için konunuzu okumaya gelmiştim.

Eşiniz adına da konuşmuşsunuz . Aman nazar değmesin :) madem bu kadar mutlu insanlarsınız, ne işiniz var bu konularda. Yani bu kadar sorunsuz hayata sahip insanlar, eşlerine mektup yazacaklarına neden gelip burda ahkam kesip insanları rencide etmeye çalışır? :)

Tam da bu nedenle açtım

Umarım verilen önerileri ciddiye alır da bundan sonraki konuları burda sinir çıkarma amaçlı olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…