Evliliğin ilk yılı? Hanımlar sizi dinliyorum.

5 yıllık evliyim ama ilk 2 yılımız ayrı geçti evlimiydim bekarmiydim hicc anlamadım evimde bile oturamadim bide 15 saatlik mesafeden k.v herseyin tuzu biberi oluyordu çok safmisim ne söylese sessiz kalıyordum beni dolduruşa getiremeyince eşimi doldurup üzerime gonderiyordu 2 yılda 3 kere gördüğüm eşimi bosamaya kalkmistim o anki cahillikle

8 yıllık evliyim. İlk yıllara dönsem her b..ka maydanoz olmazdim. Ev, is ,çocuk ,yemek ,yok yetmez badanada yaparim ,tamir işlerindende anlarim . Aman boşa para gitmesin camları gece silerim temizlikçiye gerek yok dedim. Kendini Zeyna sanarsan benim gibi bel fıtıği ve 3 omirilik ameliyatiyla iki büklüm hayatina devam edersin. Yeni evleneceklere tavsiyem ruhunuzun ve bedeninizin sınırlarını zorlamayın. Arada aptala yatmakta iyidir.

İlk yıldan sesleniyorum
Daha az dışardan yemek söyler daha az kilo alırdım sanırım
Başka pişmanlığım yok
Çok şaşırdığım bi şey de olmadı sevgililik dönemimize kıyasla

Kadın sorunum var dememiş ki. Gayet normal bir soru sormuş. hemen eşiyle iletişim problemi olduğunu nasıl düşündünüz yahu

Bir konusunda bana soyle bir cevap vermisti "bolca flortun olursa evlilik falam duyarsizlasiyorsun, sonra evlilik profu oluyorsun" gibi bir cumle kurmustu. Oysa ki beni hic tanimiyor. Bu kafadaki bir insan icin konulari normal. 6 ayda evliligim de evliligim belli ki evlilik olmazsa olmaziymis. Dunya evliligi etrafinda donuyor.

Vallahi kk olarak bizde onun evliliği etrafında dönüyoruz.

Sizi demeyeceğim, seni hiç ilgilendirmez.
Girişimde hitap ettiğim kitlenin farkında mısın?
Sen değilsin.

Acaba konu sahibinin eski konularına mı baksanız ?
Bakmadım valla öyleyse haklısınız kusura bakmayın

Nasıl anlamadım.

Acaba konu sahibinin eski konularına mı baksanız ?
Aaa pardon siz kitlelere mi hitap etmiştiniz ?

Kusura bakmayın sizin taraftar kitlenize hitap edemediğim için.... Hemen çıkıyorum bu stadyumdan
Ya sen ne kadar mutsuz bir kadınsın.
Umarım real hayatta karşısına çıkmazsın buradaki hiçbir kadının. Sen ve senin gibi var 3 5 tane, burada insanlar ile dalga geçmeye çalışan.
Denk gelmiyorum sanmayın başka profillerde.
Evet uç benim profilimden.

Ya siz öylesiniz ben böyleyim?
Eeeeeeeeee? Ne oldu yani? Seni ilgilendiren kısmı ben bulamıyorum ?
Her konuda mı insan gelir de fesatlık yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…