Evlilige olan inancimi kaybettim

Tesekkur ederim , ins ben de sizin kadar sansliyimdir

Anneniz haklı çıkmış demeye geldim sadece .

Anneniz haklı çıkmış demeye geldim sadece .
O zamanbbeni gercekten seviyordu eminim
Cunku aileme ragmen yuruttuk istese ayrilabilirdi hep bir an once evlenmek istiyordu ben kpss icin bekledim
Demek ki sevgisi bitmis
Sevgi biter mi sizce zamanla

O zamanbbeni gercekten seviyordu eminim
Cunku aileme ragmen yuruttuk istese ayrilabilirdi hep bir an once evlenmek istiyordu ben kpss icin bekledim
Demek ki sevgisi bitmis
Sevgi biter mi sizce zamanla
Siz hala üzülüyorsunuz buralarda teselli arıyorsunuz o ise hayat rutinine devam ediyor .
Bu kısma odaklanın onu değil kendinizi sorgulayın .
Size bu değersizliği yaşattı sizi terk etti çok fazla anlam yüklediğiniz adam bu kadarmış bu kadar edermiş bu gerçeği kabullenin .

Peki ama ilerde birine asik olursam ve o da beni sevdigini soylese ayni sekilde mutlu olsak , ama sonu yine boyle olursa

Öncelikle geçmiş olsun. Ilk sevgilin senin ahinla yaşayacaktır buna emin olabilirsin. Benzer şeyleri bende yaşadım. Sonrasında esim cikti karsima ve yaralarimi sardi Allah razi olsun. Gercekten seven insan seninle evlenir sahip çıkardı. Üzülme lütfen. Annenden nefret etme. Birsey oldugunda içine dert olur. Dilerim bundan sonra güzel bir hayatin olsun

Sozleriniz bana ilac gibi geldi, tesekkur ederim ins bir gun ben de mutlu olacagim

ben de kimsin sen kutsi mi demeye gelmiştim

Annenin istememesinin tek sebebi meslek miydi ?
Sevgilin de yorulmuş demek ki
Bir ömür boyu istenmeyen damat olmayı göze alamadı belki de
Önüne bakmanı tavsiye ederim

Anneniz zor bir kadınmış ve evlendiğiniz zaman size huzur vermeyecek gibi. Sevgiliniz vazgeçmekte sonuna kadar haklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…