Evlilige giden yolda aldatildim..

Arkadaslarun demis ya aldatmayan erkek yoktur diye... hayir aldatmayan da var.

Evet ve hepside aldatildi ve kabullenmis insanlar, ama ben aldatilmayi kabul edilecek bir konu olarak gormuyorum. Normallestirmisler artik aldatilmayi. Sadik olmayan birinden ben daha sadakat bekleyemem. Inanin herseyi gectim bu cok buyuk bir saygisizlik hem bana hemde aileme..

şu erkeklerin yalanını yakalayıp yakalayıp affetmeyin ya. bir seneyi geçen ilişkimde bir kere bile yalan söyleme ihtiyacı hissetmedim. bir kere olsun yalanını yakalamadım veya yalan söylediğine ilişkin şüphem olmadı. ben anlamıyorum yani telefonda tinder gördükten sonra hala devam etmenizi. yalan söylediğini biliyorum ama ispatlayamıyorum demişsiniz, evli değilsiniz ki ispat yükümlülüğünüz yok. kendiniz biliyorsunuz yalan söylediğini ne ispatı? bazı kadınlar illa aynı yatakta basana kadar bekliyor. ilginç. ve halen daha adam geri dönse kabul edecek gibisiniz.

Arkadaslar soyledi bir Tiner konusu daha acildi diye bende sordum hatta kim diye ama neyazikki cevap gelmedi.. Tinder eskisinden cok daha yaygin suan, oyuzden cok kullaniyor suan Turkiyede. Ama benim yakaladigim hesap Tinder degildi baska bir sosyal medya. Orda yuzlerde kadin eklemis ve inanin hic erkek yoktu. Ve o ekledigi kadinlar neyazikki siradan veya normal kadinlar degil siz anladiniz nedemek istedigimi..

İnsan 7 sinde neyse 70 inde odur derler ya hani gerçekten öyle değişmez bence ve sen zararın neresinden dönersem kar diye düşün ve şükret evet acı bi durum uzun seneler binlerce anınız var hayallerin var ama yanlış insanla kurmuşsun o hayalleri.

Anliyorum sizi.Demek ki akli surekli uckurunda olan tiplerden bu kisi.Asla degismez cunku karakteri bu kendinizi uzmeyin bosa lutfen uzulucekseniz uzulun aglayin ama ona gostermeyin ve cikarin hayatinizdan ileride pisman olmamak icin.

Anladığım kadarıyla okulundan yeni mezun olmuş gencecik bir kadınsın ve sevgilini çok genç yaşta tanımış, alışmış ve güvenmişsin. Onunla birlikte büyümüş ve alışmışsın. Zamanında benimde uzun süreli ve evliliğe giden bir ilişkim olmuştu aldatma değik daha farklı sorunlar yaşamış ve ayrılmıştık o zamanlar üzülsemde şimdi dönüp baktığımda her gün şükrediyorum çünkü ilişkide yaşadığın sorunlar evlilikte dahada katlanarak büyüyor. Elbette özleyecek üzüleceksin ama bence arkana bakmadan ayrıl ve hayatına devam et çünkü belli ki sevgilin sadık bir insan değil evlendiğinizde bunları yapmaya devam edecek

Ayrıl dostum. Bi kere yapan hep yapar. Hele ki affedersen yol olur. Her erkek aldatmaz karaktersiz erkekler aldatır

Erkeklerin hepsi aldatıyorsa kukumu bağlar yalnız yaşarım ben de.

Onurlu olan aldatmaz arkadaş.

Birincisi bütün erkekler aldatır diyen her kimse gariban tesellisi yaratmaya çalışıyordur.

Ikincisi Allah'ın sevgili kuluymuşsunuz ki size düğün nişan arifesinde göstermiş adamın ne mal olduğunu.

Üçüncüsü çektiğiniz acıyı anliyorum ama muhtemelen karsiniza öyle biri cikacak ki bütün bunlari unutup iyi ki diyeceksiniz

Evlenmeden önce zor bir olay yaşamış üst üste aldatilmistim. O zaman da o bana geri döndüğünde "en iyi erkek pişman erkektir ." Demişlerdi. Yalan. En iyi erkek sadakat konusunda hata yapmayan erkekmis. Arkana bile bakma. 6 yıl uzun bir süre ama kadınlar kendilerini hak etmeyen adamı silip atabilecek kadar gucludur.

Yeniden başlasan bile bu adam seni hep yıpratacak.Evlenip boşanma dan, daha yolun başındayken kurtul. İlerde iş işten geçip pişman olmadan kurtar kendini.

ayrıl güzelim. çocuk evlilik yokken ayrıl çok pişman olursun yine ayrılırsın ilerde ama bu sefer boşanarak ve çocukla.

Merhaba. Bir insan başta neyse sonda da o olur. O yüzden hiç uğraşma evet üzülürsün edersin kolay olmaz ama zaman her şeyin ilacı işte. Ben de bişeyler yaşadım. Biliyorum. Zaman öyle bir geçiriyor ki... Yani balık baştan kokar zaten. İyi ki bunu evlenmeden görmüşsün. Şükret bence...

canım bence sevin ya evlendiğinde yapsaydı ?
çocuk çoluk olduğunda yapsaydı .. BENCE ALLAHA şükret bırak o üzülsün

Nedenini sorgulamak size bir şey katmaz. Aldatmanın yüzlerce sebebi olabilir, ama bunların tamamı o kişinin kendi psikolojisiyle kendi hayata yaklaşımı ile ilgili. Sizle ilgisi yok. Kendinize şunu hatırlatın, Allah’ın sevgili kuluymuşsunuz ki evlenmeden görmüşsünüz; ya evlendikten birkaç ay sonra ya da hamileyken böyle bir şey fark etseydiniz? Çok daha zor olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…