Evlilige giden yolda aldatildim..

Arkadaslarun demis ya aldatmayan erkek yoktur diye... hayir aldatmayan da var.

Evet ve hepside aldatildi ve kabullenmis insanlar, ama ben aldatilmayi kabul edilecek bir konu olarak gormuyorum. Normallestirmisler artik aldatilmayi. Sadik olmayan birinden ben daha sadakat bekleyemem. Inanin herseyi gectim bu cok buyuk bir saygisizlik hem bana hemde aileme..

şu erkeklerin yalanını yakalayıp yakalayıp affetmeyin ya. bir seneyi geçen ilişkimde bir kere bile yalan söyleme ihtiyacı hissetmedim. bir kere olsun yalanını yakalamadım veya yalan söylediğine ilişkin şüphem olmadı. ben anlamıyorum yani telefonda tinder gördükten sonra hala devam etmenizi. yalan söylediğini biliyorum ama ispatlayamıyorum demişsiniz, evli değilsiniz ki ispat yükümlülüğünüz yok. kendiniz biliyorsunuz yalan söylediğini ne ispatı? bazı kadınlar illa aynı yatakta basana kadar bekliyor. ilginç. ve halen daha adam geri dönse kabul edecek gibisiniz.

Lütfen ama lütfen affetmeyin.Arkadaslarin bahsettigi diger tinder vakasi benim.Ben evli ve cocuklu oldugum halde inanin en kisa surede bosanacagim.Cunku seven saygi duyan bir kisi tinder bilmem ne yukleyip arayisa girmez.Gercekten bunun sonu yoktur.O yuzden daha yolun basindayken lutfen yapmayin bunu kendinize ve bu saygisiz ve karaktersiz adamı def edin hayatinizdan.

Arkadaslar soyledi bir Tiner konusu daha acildi diye bende sordum hatta kim diye ama neyazikki cevap gelmedi.. Tinder eskisinden cok daha yaygin suan, oyuzden cok kullaniyor suan Turkiyede. Ama benim yakaladigim hesap Tinder degildi baska bir sosyal medya. Orda yuzlerde kadin eklemis ve inanin hic erkek yoktu. Ve o ekledigi kadinlar neyazikki siradan veya normal kadinlar degil siz anladiniz nedemek istedigimi.. :KK43:

İnsan 7 sinde neyse 70 inde odur derler ya hani gerçekten öyle değişmez bence ve sen zararın neresinden dönersem kar diye düşün ve şükret evet acı bi durum uzun seneler binlerce anınız var hayallerin var ama yanlış insanla kurmuşsun o hayalleri.

Arkadaslar soyledi bir Tiner konusu daha acildi diye bende sordum hatta kim diye ama neyazikki cevap gelmedi.. Tinder eskisinden cok daha yaygin suan, oyuzden cok kullaniyor suan Turkiyede. Ama benim yakaladigim hesap Tinder degildi baska bir sosyal medya. Orda yuzlerde kadin eklemis ve inanin hic erkek yoktu. Ve o ekledigi kadinlar neyazikki siradan veya normal kadinlar degil siz anladiniz nedemek istedigimi.. :KK43:
Anliyorum sizi.Demek ki akli surekli uckurunda olan tiplerden bu kisi.Asla degismez cunku karakteri bu kendinizi uzmeyin bosa lutfen uzulucekseniz uzulun aglayin ama ona gostermeyin ve cikarin hayatinizdan ileride pisman olmamak icin.

Anladığım kadarıyla okulundan yeni mezun olmuş gencecik bir kadınsın ve sevgilini çok genç yaşta tanımış, alışmış ve güvenmişsin. Onunla birlikte büyümüş ve alışmışsın. Zamanında benimde uzun süreli ve evliliğe giden bir ilişkim olmuştu aldatma değik daha farklı sorunlar yaşamış ve ayrılmıştık o zamanlar üzülsemde şimdi dönüp baktığımda her gün şükrediyorum çünkü ilişkide yaşadığın sorunlar evlilikte dahada katlanarak büyüyor. Elbette özleyecek üzüleceksin ama bence arkana bakmadan ayrıl ve hayatına devam et çünkü belli ki sevgilin sadık bir insan değil evlendiğinizde bunları yapmaya devam edecek

Ayrıl dostum. Bi kere yapan hep yapar. Hele ki affedersen yol olur. Her erkek aldatmaz karaktersiz erkekler aldatır

Erkeklerin hepsi aldatıyorsa kukumu bağlar yalnız yaşarım ben de.

Onurlu olan aldatmaz arkadaş.

Birincisi bütün erkekler aldatır diyen her kimse gariban tesellisi yaratmaya çalışıyordur.

Ikincisi Allah'ın sevgili kuluymuşsunuz ki size düğün nişan arifesinde göstermiş adamın ne mal olduğunu.

Üçüncüsü çektiğiniz acıyı anliyorum ama muhtemelen karsiniza öyle biri cikacak ki bütün bunlari unutup iyi ki diyeceksiniz

Evlenmeden önce zor bir olay yaşamış üst üste aldatilmistim. O zaman da o bana geri döndüğünde "en iyi erkek pişman erkektir ." Demişlerdi. Yalan. En iyi erkek sadakat konusunda hata yapmayan erkekmis. Arkana bile bakma. 6 yıl uzun bir süre ama kadınlar kendilerini hak etmeyen adamı silip atabilecek kadar gucludur.

Herkese merhaba,

Inanin nasil basliyacagimi bilmiyorum. Okadar uzuntulu ve aci cekiyorumki suan. 6 yillik bir iliskim vardi, eylulde nisanlanacaktik, ardindan dugunumuz olacakti. Iliskimizin bukadar uzun surmesinin nedeni ise cok genc yasta biz bu iliskiye basladik ve bitirmemiz gereken bir egitimimiz vardi. Ailelerimiz yillar once tanismislardi zaten. Arada kavgalarimiz olasada beni sevdigini saniyordum. Ama surekli icime sinmeyen birseylerde vardi.. Hani kadinlar hisseder ya bazi seyleri, gercektende oyleydi. Birseylerin yolunda gitmedigini hissediyordum ama birturlu ispatliyamiyordum. Birkac kez birseylerini yakaladim ama ispat edemedim, mesela telefonunda bir uygulama ama cikis yapilmisti, ve surekli lafi dolandiriyordu. Yalaninida yakaladigim oldu ama cok buyuk yalanlar degildi, yani ben oyle saniyordum. Biz farkli sehirlerde yasiyoruz ve oyuzden o rahatca takilabiliyordu aslinda. Ben cok seviyordum onu halada seviyorum aslinda ama beni cok derinden kirdi. Az once size bahsettigim kadinlar hisseder demistim, ben iste birturlu o hislerimi ispatliyamiyordum ama tam bir ay once ispatliyabildim. Ben sevdigim adama bir telefon hediye ettim, ona hediyeler almayi onu mutlu etmeyi cok seviyordum, dedigim gibi gercekten hala ilk gunki gibi seviyordum onu. Telefonunda Tinder uygulamasini yukledigini yakaladim, ama iste yine cikis yapilmisti ve ispatiliyamadim kullandigini, bana kullanmadim dedi ama icten ice kullandigini biliyordum. Bilmeyenler icin Tinder bir flörtlesme uygulamasi resmini yukluyorsun ordan seni begenip mesaj atabiliyorlar. Bu konu boyle kapandi ama cok kirilmistim cunki bana kullanmadim dese bile kullandigini biliyordum aslinda, cunki suanki genclerin hepsi Tinder'in ne oldugunu ve ne amacla kullanildigini biliyor. Sonra zaman gecti bu olayin ustunden. Bir sosyal medya hesabini yakaladim, resmi falan var, ismi kisaltilmis, ve yuzlerce kiz ekli hesabinda, inanirmisiniz birtane bile erkek yoktu hesabinda. Bu olay tam bir ay once yasandi, ona yakaladigim an ne oldugunu sordum cevap veremedi, o hesabini sildi hemen ve biz bir hafta konusmadik. Sonra o aradi beni, ozledim seni seviyorum gibisinden. Ama ben eskisi gibi degilim, 1,5 hafta herseyi duzeltmeye calisti ama bende surekli bir suphe var, cunki guvenim cok kirildi. Istemedigimi soyledim ona cunki cok kirildim, ben evlilik, gelinlik hayali kurarken o kadinlarin hayalini kurmus. Surekli aklimda neden yapti bunu diyorum kendime, onu hicbirzaman ihmal etmedim herseyinde yaninda olmaya ozen gosterdim ama bunu hicbir kadinin hak etmedigi gibi bende hak etmedim. Onu seviyorum ama onunlada olmak istemiyorum artik, cunki seven insan aldatmaz, gözuyle bile aldatmaz. Beni sevseydi zaten boyle seylerle ugrasmazdi. Cok aci cekiyorum cunki eylulde nisanimiz vardi ama istemiyorum artik nekadar sevsemde kalbim ondan uzaklasti. Onun gozlerine askla bakamiyorum artik. surekli aklimda sorular var acaba kime baktigi gozleriyle bana bakiyor diyorum. Bana kizlarla mesajlasmadim diyor ama ben inanmiyorum artik, baska ne amaci olabilirki? Kafam cok cok karisik. Bu ayin sonunda tatile gidecektik, artik gitmek istemiyorum. Kizlar siz olsaniz neypardiniz. Benim dusuncem simdiden boyle seyler oluyorsa evlilik yurumez diyorum. Etrafimdaki herkes diyorki nerdeyse butun erkekler aldatir ama benim dusuncem seven erkek aldatmaz.

Biraz uzun oldu ama inanin cok uzuliyorum, hergun agliyorum kendimi gunlerdir eve kapattim. Hicbirseyden zevk almiyorum artik, biryere cikmak istemiyorum, canim cok cok yaniyor. :KK43:

Bu arada yazmayi unutmusum, telefon hediye etti demistim, telefonu hediye ettikten 5 gun sonra o uygulamalari kullanmaya baslamis. Ben bunu cok buyuk bir saygisizlik olarak goruyorum, o bana bir telefon yada herhangi birsey hediye etse elime aldigim her an o aklima gelir. Deginmek istedigim konu buydu..
Yeniden başlasan bile bu adam seni hep yıpratacak.Evlenip boşanma dan, daha yolun başındayken kurtul. İlerde iş işten geçip pişman olmadan kurtar kendini.

ayrıl güzelim. çocuk evlilik yokken ayrıl çok pişman olursun yine ayrılırsın ilerde ama bu sefer boşanarak ve çocukla.

Merhaba. Bir insan başta neyse sonda da o olur. O yüzden hiç uğraşma evet üzülürsün edersin kolay olmaz ama zaman her şeyin ilacı işte. Ben de bişeyler yaşadım. Biliyorum. Zaman öyle bir geçiriyor ki... Yani balık baştan kokar zaten. İyi ki bunu evlenmeden görmüşsün. Şükret bence...

canım bence sevin ya evlendiğinde yapsaydı ?
çocuk çoluk olduğunda yapsaydı .. BENCE ALLAHA şükret:KK72: bırak o üzülsün

Nedenini sorgulamak size bir şey katmaz. Aldatmanın yüzlerce sebebi olabilir, ama bunların tamamı o kişinin kendi psikolojisiyle kendi hayata yaklaşımı ile ilgili. Sizle ilgisi yok. Kendinize şunu hatırlatın, Allah’ın sevgili kuluymuşsunuz ki evlenmeden görmüşsünüz; ya evlendikten birkaç ay sonra ya da hamileyken böyle bir şey fark etseydiniz? Çok daha zor olurdu.

X