Evlilige giden yolda aldatildim..

selin-dmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
7
6
29
Herkese merhaba,

Inanin nasil basliyacagimi bilmiyorum. Okadar uzuntulu ve aci cekiyorumki suan. 6 yillik bir iliskim vardi, eylulde nisanlanacaktik, ardindan dugunumuz olacakti. Iliskimizin bukadar uzun surmesinin nedeni ise cok genc yasta biz bu iliskiye basladik ve bitirmemiz gereken bir egitimimiz vardi. Ailelerimiz yillar once tanismislardi zaten. Arada kavgalarimiz olasada beni sevdigini saniyordum. Ama surekli icime sinmeyen birseylerde vardi.. Hani kadinlar hisseder ya bazi seyleri, gercektende oyleydi. Birseylerin yolunda gitmedigini hissediyordum ama birturlu ispatliyamiyordum. Birkac kez birseylerini yakaladim ama ispat edemedim, mesela telefonunda bir uygulama ama cikis yapilmisti, ve surekli lafi dolandiriyordu. Yalaninida yakaladigim oldu ama cok buyuk yalanlar degildi, yani ben oyle saniyordum. Biz farkli sehirlerde yasiyoruz ve oyuzden o rahatca takilabiliyordu aslinda. Ben cok seviyordum onu halada seviyorum aslinda ama beni cok derinden kirdi. Az once size bahsettigim kadinlar hisseder demistim, ben iste birturlu o hislerimi ispatliyamiyordum ama tam bir ay once ispatliyabildim. Ben sevdigim adama bir telefon hediye ettim, ona hediyeler almayi onu mutlu etmeyi cok seviyordum, dedigim gibi gercekten hala ilk gunki gibi seviyordum onu. Telefonunda Tinder uygulamasini yukledigini yakaladim, ama iste yine cikis yapilmisti ve ispatiliyamadim kullandigini, bana kullanmadim dedi ama icten ice kullandigini biliyordum. Bilmeyenler icin Tinder bir flörtlesme uygulamasi resmini yukluyorsun ordan seni begenip mesaj atabiliyorlar. Bu konu boyle kapandi ama cok kirilmistim cunki bana kullanmadim dese bile kullandigini biliyordum aslinda, cunki suanki genclerin hepsi Tinder'in ne oldugunu ve ne amacla kullanildigini biliyor. Sonra zaman gecti bu olayin ustunden. Bir sosyal medya hesabini yakaladim, resmi falan var, ismi kisaltilmis, ve yuzlerce kiz ekli hesabinda, inanirmisiniz birtane bile erkek yoktu hesabinda. Bu olay tam bir ay once yasandi, ona yakaladigim an ne oldugunu sordum cevap veremedi, o hesabini sildi hemen ve biz bir hafta konusmadik. Sonra o aradi beni, ozledim seni seviyorum gibisinden. Ama ben eskisi gibi degilim, 1,5 hafta herseyi duzeltmeye calisti ama bende surekli bir suphe var, cunki guvenim cok kirildi. Istemedigimi soyledim ona cunki cok kirildim, ben evlilik, gelinlik hayali kurarken o kadinlarin hayalini kurmus. Surekli aklimda neden yapti bunu diyorum kendime, onu hicbirzaman ihmal etmedim herseyinde yaninda olmaya ozen gosterdim ama bunu hicbir kadinin hak etmedigi gibi bende hak etmedim. Onu seviyorum ama onunlada olmak istemiyorum artik, cunki seven insan aldatmaz, gözuyle bile aldatmaz. Beni sevseydi zaten boyle seylerle ugrasmazdi. Cok aci cekiyorum cunki eylulde nisanimiz vardi ama istemiyorum artik nekadar sevsemde kalbim ondan uzaklasti. Onun gozlerine askla bakamiyorum artik. surekli aklimda sorular var acaba kime baktigi gozleriyle bana bakiyor diyorum. Bana kizlarla mesajlasmadim diyor ama ben inanmiyorum artik, baska ne amaci olabilirki? Kafam cok cok karisik. Bu ayin sonunda tatile gidecektik, artik gitmek istemiyorum. Kizlar siz olsaniz neypardiniz. Benim dusuncem simdiden boyle seyler oluyorsa evlilik yurumez diyorum. Etrafimdaki herkes diyorki nerdeyse butun erkekler aldatir ama benim dusuncem seven erkek aldatmaz.

Biraz uzun oldu ama inanin cok uzuliyorum, hergun agliyorum kendimi gunlerdir eve kapattim. Hicbirseyden zevk almiyorum artik, biryere cikmak istemiyorum, canim cok cok yaniyor. :KK43:

Bu arada yazmayi unutmusum, telefon hediye etti demistim, telefonu hediye ettikten 5 gun sonra o uygulamalari kullanmaya baslamis. Ben bunu cok buyuk bir saygisizlik olarak goruyorum, o bana bir telefon yada herhangi birsey hediye etse elime aldigim her an o aklima gelir. Deginmek istedigim konu buydu..

Guncelleme: merhaba kizlar yaklasik bir hafta once sizlerle derdimi paylasmistim. Ayrildim ama surekli kafamda su soru var neden yapti, hala aklim almiyor neden boyle birsey yaptigini. Evelenecektik biz bir erkek evlilik yolunda neden boyle birsey yapar? Okadar cok uzuluyorumki.. :KK43: Butun herseyim hayallerim yikildi..

Son düzenleme:
Ve hala ayrılmadınız? Adamın daha niianlıyken yemediği halt kalmamış. Fragmanı görmüşsünüz evliliğiniz böyle geçecek işte. Siz yakalayacaksınız, o yalanlar söyleyip sizi ikna edecek, spnra siz bir daha yakalayacaksınız falan bu böyle gider. Eğer 2. Bi hayat sözü falan verildiyse size deneyin görün.

Aldatılmış ve bunun acısını yaşamış birisi olarak söylüyorum ki inan geçiyor gidiyor. Şuan imkansız gibi geliyor ama inan geçiyor gidiyor. Burada senin masum ve temiz olman önemli, vicdan rahatlığı önemli. Evet çok zor, aldatılmadan bir gün önce ölseydim falan diyorsun hatta fakat emin ol Allah yardım ediyor, sen yeter ki O'na güven.
*"" cunki seven insan aldatmaz, gözuyle bile aldatmaz. Beni sevseydi zaten boyle seylerle ugrasmazdi.""*
Bak bunu anlaman çok önemliydi. Bu çok büyük bir adım. Seven aldatmaz. Bu nettir, ve kesindir.
Hadi sevmiyor, hatta sevilmiyor diyelim. Fakat şeref haysiyet sahibi hiç bir insan aldatmaz.
Yalnız açıkçası sendede bir geri dönüş bir affetme meyili seziyorum. Hayatının hatası olur demedi deme.
Allah yardımcın olsun.

Erken yaşta başlayan uzun süreli ilişkilerde malesef bu tip şeyler çoğunlukla yaşanıyor. İki taraftan biri dışardaki dünyayı, diğer karşı cinsleri merak ediyor eninde sonunda.

Geçmiş olsun, zor olacak ama atlatırsınız zamanla. Evlenmeden olması iyi olmuş.

Uzaktan ilişki diye birşey yoktur, sadece flörtleşme vardır. İnanın ki siz ona kavuşma heyecanını seviyorsunuz. O ise sizin bir kenarda ona bağlı kalıp sevmenize tutkun. Evlilik ve flört çok farklı. Keşke dememek istiyorsanız ayrılın.

Çok şükür evlenmeden görmüşsünüz gerçek yüzünü. Evliyken heleki çocuğunuz varsa aldatılmak çok daha zor olurdu.Benimde konuştuğum biri vardı.tinder tarzı bi yerden tanışmıştık.Sonradan öğrendim ki zaten ciddi olduğu biri varmış benimle de egosunu tatmin etmek için konuşmuş Maalesf böyle erkekler var.Kurtulmuşsunuz erkekden

Mesajlaşmamış olması neyi değiştirir ki? Lütfen kendinize açık kapı bırakmayın normalleştirmeyin.
Tinderda erkeklerin zaten eşleşme alması çok düşük belki kimse beğenmedi de mesajlaşamadı ama giriş amacı belli.

X