Evli erkeklere asılan bekar kızlar..

betican

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
466
42
Merhaba arkadaşlar,

Ben evli erkeklere asılan bütün bekar kızları kınamak istiyorum. Nedir bu kızların bu adamklardan istedikleri anlamadım.,

Eşimin işyerindeki kızlar, ona o kadar laubali ve sırnaşıklarki deli olucam. Nerden anladın derseniz telefondaki konuşmalarından ve kocamın sorduğumda söylemesinden.Ben anlamıyorum, dışarıda bir sürü bekar delikanlı var. İnsanlarda hiç mi allah korkusu kalmamış. Düşünmeyim diyorum ama bi bakıyorum bilgisayarda kadınlar, kızlar resmen işle ilgili birşeyler yazarken bile bi asılma var. Eşim her ne kadar hn'lı yazsada onlar cım'lı cim'Li yazıp konuşuyolar.

Ben artık bıktım bunlarla uğraşmaktan.
Sen yıllarca uğraş, didin. Sevdiğinle evlenmek için, gelsin elanlemin kızları elinden almaya çalışsın mutluluğunu.

Ailesine , parasızlığına, kabalığına ve ilgisizliğne katlan, didin dur onu tam istediğin gibi yapmak için, tam mutlu oldum, artık çocuğumuzda var, rahat bırakırlar adamı de, yine gelip yapışsınlar.

EVLİ ADAMLARA YAPIŞAN KADINLAR VE KIZLAR, İÇİNİZDE BİRAZ ALLAH KORKUSU VARSA VİCDAN VARSA ADAMLARIN YAKASINI BIRAKIN. DIŞARDA O KADAR GENÇ DELİKANLI VAR Kİ .

AYRICA ŞUNU DA SÖYLEMEK İSTERİM:

YUVA YIKANIN YUVASI OLMAZ...:1no2:

Allah öylelerini bildiği gibi yapsın inşallah.Bende çok hassasım bu konularda.
İnsanda biraz edep,ahlak olur.Allah korkusu deseniz zaten hiç yok.klava:
Sizde fazla düşünmeyin derim ben,kafanızda büyüttükçe size zarar verecektir.Eşiniz sınır koymasını biliyorsa avuçlarını yalarlar zaten
:enbuyukkk:

böyle kizlarin aklina sasayim.ama ne yazikki etrafta böyleleri cok.bu konuyu esinle konus ve aradaki mesafeyi korusun.esine güven.hayatida kendine ve esine zindan etme hayatin tadini cikarmaya bak.mutlulugun pesini sakin birakmaki oda seni birakmasin

boyle kızlar tam sopalık herseyı hak edıyor terbıyesız gorgusuzler bıde bunlarla evlenmek ıcın karısından bosanan erkekler hıcmı dusunnmez bu oynaklar banada taktırı dıye acaba

Ben katılmıyorum size..
Sorunu dışarıda aramak yerine kendi içimizde aramak daha mantıklı
Zaten hep 2.kadını suçlamak daha kolay geliyor..
İlişki tek taraflı yaşanmıyor
Erkek yüz vermezse ve mesafesini korursa hangi kadın salça olabilir ki bu kadar??
1 yapar 2 yapar..3.de pes eder
Ağır taşı ne yel alırmış..ne de sel..

çok haklısın. hatta erkek daha bir suçlu bence. evlilik kurumunu kabul eden ve bunun için imza atıp,söz veren kim. erkek. ve buna uymayan kim. erkek.....2 ci kadın söz mü vermiş,imzamı atmışta uymamış... bence erkek 2 ci kadından daha suçlu. yani bunda en büyük suçlanacak kişi erkek sonra 2ci kadın.adam adam gibi adam olacak ki başka kadına kıza bakmayacak...

canım malesefki sana katılamıyacağım o kızları bende kınıyorum ...elime geçseler şöle temiz bir dayak atarım...allah elime düşürmesin onları ama..

eşin koyacak bu seviyeyi... onlarla arasındaki sınırı.... emin ol sen bi kişiyle arana seviye koymak istersen koyarsın.. davranışlarınla belli edersin.. dahamı anlamıyo çeker konuşursun...

eşinizin kötü bir niyeti olduğunu söylemiyorum ama bu da değişmez bi gerçek : ''erkeklerin hoşuna gider böyle ilgi alaka...hele helede karşı cinsten oluşu''

CADIARZU

bu konunun aynısını protesto ediyorum forumuna açmıştım ben...

evet erkekte biter herşey v.s ama, burda bahsedilen aldatma değil ki...biz aynı işyerinde olmamıza rağmen eşimle, eşime laubali davranan kadınlar var.bu tarz kadınlar genelde tüm erkeklere aynı yaklaşımı sergiliyorlar ama...Sürekli bi şımarık kız modları, her ciddi muhabbete limon sıkma, ortamdaki erkeğe bir atıfta bulunma v.s.

Haklısınız, böylelerinden Allah cümlemizi korusun, eşlerimize de merhamet ve vicdan versin.

evli olsun bekar olsun kötü niyetli bayanlardan etrafta olduğu müddetce hep tehlike altında olacaklar...
ama iş erkekte biter..
erkek fırsat vermeyecek böylelerine..
sınırı koyacak..
kadın ayartıyorsa erkek kanmayacak.
elma şekerimi bu erkek hemen almak istesin..

kızın illa bekar olmasına da gerek kalmayabiliyor malesef.
cıvık tavırlar içinde saçma saçma davranan bir sürü kadın var evli..
karşısındaki evliymiş bekarmış umrunda olmayan..
hele bir de erkek de buna prim verince,bence iğrenç tablolar ortaya cıkıyor.
bazı insanlar cidden mesafe korumayı bilmiyorlar..

hele bir de iş yerlerindeki manzaralar bazen cidden içler acısı oluyor..
ben sırf bu yüzden bir insanın çok uzun süre aynı yerde aynı ortamda aynı insanlarla çalışmasını sakıncalı görüyorum.
istisnaları tabiki vardır ama cok az..
illa bir laçkalaşma oluyor..

bencede çok doğru iş erkekte bitio okurken çok rastladım böle tiplere küçük biyerde okudum ben kız bakıo etrafında parasız pulsuz bi ton erkek var e ailedende kurtulmuş kısa bisürede olsa özgür değerlendirmesi gerek napcak bakıo ona istediği şeyleri yaşatıcak kimse yok busefer esnafa saldırıyo başkalarının eşlerine sulanıo erkekte bakıo genç bikız tarafından beğenilio en azından azbi ilgiyi bişi sanıyo sora iş uzuyo arkaşlık vs evlilik bitme noktasına gelio ben şahsen şahit oldum adam o şehirde sözü geçen biriydi kızda ilk önce yanaşmaya çalıştı işte bni korusun kollasın gibisinden öle böle derken şuanda adam boşandı o kızla evlendi çocuklarıda oldu ama hiç mutlu diiller

Bende bu tur kizlarin, yada kadinlarin, boyle sululuk yapmalarina izin veren evli erkekleri kiniyorum

bizler nasil isyerinde, disarda, her erkekle mesafemizi koruyorsak, evli erkeklerde ayni sekilde korumali.
is erkekte biter.

şimdi bu başlığa göre evli erkeklere kızlar asılıyor, evli beyler kızlara asılmıyormu???

hakikaten yaa.. bence de iş erkekde bitiyor... eşim asker benim... eşimle çarşıya çıktığımızda üzerinde işi gereği kamuflajları oluyor... o kızları göreceksiniz yaa yanımızda çocuğumuz olmasına rağmen deli gibiler eşime bakmaktan kendilerini alamıyorlar fısır fısır birbirlerine eşimi gösteriyorlar, bana sanki beni döveceklermiş gibi bakıyorlar yolda yürürken eşimin yanında bana omuz atıyorlar... hayır eşime de çaktırmadan bakıyorum, adam dosdoğru başı önünde kimselere bakmadan yolda normal bir şekilde yürüyor yanii..hayır bir gün birini saçından tutup, yere indireceğim ama hayırlısı bakalım...

Çok ciddi duran erkekler var kimse onlarla samimi konuşamıyor eşinizin biraz daha sert durması lazım bu tip insanlara karşı. Belki kötü niyetli değillerdir ama hoş değil tabi...

Bu arada evli erkekler aşk seven(ciddi ilişkiden ziyada dolu dizgin bir aşk yaşamak isteyen) kadınlar için hep daha cazip olmuştur. Nedeni ise bazı kadınlar tercih edilmeyi sever, bir erkek onları okadar çok sevsinki onun için eşini çocuklarını dahi bırakabilmeyi düşünsün. dikkat edin bir çok evli erkek boşanma aşamasına gelince o uğruna herşeyi harcamak istedikleri kadınlar geri adım atmaya başlıyor. çünkü onlar için aşk yasak ve gizli olursa lezzet veriyor.

Tabi bütün bunlara şunu eklemek lazım dışarda bir sürü kötü kalpli insan var onlara kızmamalıyız, hangibirine kızacağız. Bu tür olaylarda erkek suçludur, kendi eşini çocuğunu erkek düşünmüyorsa elalemin kadını hiç düşünmez.

bazı arkadaşlara kesinlikle katılıyorum sorun dışarda değil içimizde...
bi konuda vardı derdim varda böyle birşey ozamanda yazmıştım,eğer eşlerimiz ciddi durur taviz vermez,sınırlarını belirlerse kimse o sınır çizgisini geçemezzz..
geçersede haddini bildirerek geri adım atar..benim eşim çok katı durur dışardan korkarlar yaklaşmaya,şuana kadar hiçbir çalışanın eşimle laubali olduğunu görmedim.
eğer erkek samimi olursa bayanlar dünden razı diye düşünüyorum:1closedeyes:

erkekleri melek yapiyorsunuz ya ona sasiriyorum, evli erkeklere asilan kizlarmis...adam gayet ciddi dururken kizlar sirnasip duruyor, mantikli mi bu sence? allah askina biraz da cuvali kendinize batirsaniz diyorum...mutsuz evlilikler sonucu disari kaymalar oluyor erkeklerde, sucu disarda aramayin direkt once kendinize ve esinize bakin bence...o kizlar da hatali ama tek tarafli bir olaymis anlatiyorsunuz

aynen kınıyorum ve defalarca her konuda söylüyorum sakın ha sakın yapmayın etmeyn ne anlıyosunuz ya
burdan tüm böyle davranan bayanlara sesleniyorum aynaya bakınca kendinizden utanın
alışverişteyiz bebegimiz kocamın kucağında kızlar kocamın içine düşücek açık saçık gögüsleriyle
ben bayanım bakıyorum o kızlara kocam bakmaz mı aklından geçmez mi
ayıp ayıp utanın çok sinir oldum yaaaaa

eee tabi adamlarda melek değil benim ki hemen gülmeye başlar ne derim bakıyosun kıza gülüyosun çoçuğu severse sevsin sen önüne bak gülme sırıtma katı dur bir erkke te gelip seviyo benim kucağımda çoçugu ama ben adamın suratına bile bakmıyorum vs vs
evet haklısın diyo
bir daha kine yine aynı tavır
akıllanır mı erkekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…