Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu daha ilk sayfada okurken çocuğun farkında olunduğu hissiyatı geldi.
Yanılmamışım.
Zaten nickten de belli
Pembebulutlargibi hayal aleminde yaşıyor belli.

Allah akıl fikir versin ne diyim.

G Gudugudu 4,5 aylik bebek aldirilmaz, yaniniza begenmedim isareti koydugum icin gidip benim baska konulardaki yazilarimi arayip bulup altina begenmedim isareti koymak sizcede cocukca degilmi?

Bu G Gudugudu lakaplı üyenin mesajına beğenmedim bıraktığım için bana da aynısını yapmış. Eski mesajlarımı bulup beğenmedimlemiş 😆😆😆

Ya sorunlu ya kompleksli… İlkokulda mıyız? 🙄

Doğum yapmayan kadınlara spiral
Takılıyor mu?
Bana çok fake geldiniz.
Hormonlu spiral değilse adet kesilmez. Adet düzensizliği denilen şey dört ay regl olamamak değildir. Üç beş gün bilemedin 10 gün gecikmesidir. Dört ayda her kadın anlar.
Ayrıca hamilelikte doktorlar ay değil hafta takibi yapar. Muhtemelen erkek olduğunuz için hesaplayamayamam diye ay verdiniz. Kaç haftalık şu an meseşa? Gebelikte hafta takibi olur
3-4 ayda bir regl olan biri olarak ben de anlayamazdım sanırım (belirtileri yaşamamış olsaydım)
Nasıl olsa düzensiz diyerek takmıyorsun. Bir de spiral varmış ona güvenip umursamamış olabilir.

IMG_20230530_001212.jpg

Ulan konu sahibi :KK48::KK48::KK48:

Sadece ilk sayfayı okudum.18 haftalık bebeği yasal olarak aldiramazsiniz.Sakin ola ki merdiven altı yerleri denemeyin.Caninizdan bile olabilirsiniz.Evlatlik vermeye gelince yüzünü görünce ayrilabilecekmisiniz.Ben pek zannetmiyorum.Bu duygunun üstüne bi duygu daha tanımıyorum.Hele o ilk karşılaşma,ilk dokunuş,ilk kokusunu duyduğun an.Oyle cümledeki gibi kolay olmicagindan eminim bebeği vermenizin.

4,5 aylık çocuk aldırılmaz delirmeyin. Kusura bakmayın kim ne derse desin cinayetten farksız. Bu saatten sonra doğurunca nasıl bir yol izleyececeginizi düşünün. Hic engellemeyin adamı yediği haltın sorumluluğunu seve seve alacak.

Ona aynen şunu diyeceğim;
Sen bana maddi olarak yardım edersen bu çocuğu sessiz sedasız büyütürüm ama maddi anlamda desteğin tam olarak senden kimlik de istemiyorum çocuğu üstüne alma dava da açmıcam
ha eğer bakamam edemem diyorsan tüm sülalene ulaşırım madem benim huzurumu kaçırdın ben de senin ailenin huzurunu kaçırrım iş yerine her yere beni kandırdığını hamile bıraktığını söylerim dersem sizce tepkisi ne olur ? bunu baya araştırdım çocuklarına baya düşkünmüş ve korkuyormuş onlardan
Kafa pırıl pırıl maşallah 🧿🧿

Spiral güvenli değil zaten bir daha erkeklerden korunma bekleyin kendinize eziyet etmeyin.

Gidip aldıracaksınız randevu alın aldırın yapacak bir şey yok

Evli erkekler selam verse engelleyin evli erkeklerden hayır gelmez bekar kadınlara

Onun bencilliğinin bedelini senin vücudun ve yavrun ödüycek bundan sonra nikah dışı beraber olduğun hiç bir erkeğe acıma condom yoksa asla birlikte olma sana da ders olsun yapacak bir şey yok teselli edecek bir şey yok zaman daralıyor aceleci davran
4.5 aylık bebeği kim alacak?

Sen bana maddi olarak yardım edersen bu çocuğu sessiz sedasız büyütürüm ama maddi anlamda desteğin tam olarak senden kimlik de istemiyorum çocuğu üstüne alma dava da açmıcam
ha eğer bakamam edemem diyorsan tüm sülalene ulaşırım madem benim huzurumu kaçırdın ben de senin ailenin huzurunu kaçırrım iş yerine her yere beni kandırdığını hamile bıraktığını söylerim dersem sizce tepkisi ne olur ? bunu baya araştırdım çocuklarına baya düşkünmüş ve korkuyormuş onlardan
Bana mantıklı geldi. Yok öyle bebeyi koyup kaçmak

Bence adama söyle çocuk da artık dinen ve tıbben de alınamaz, ah kuzum neden dikkatli olmadın,olan olmuş artık önüne bak adama söyle bence bu hata sadece senin degil

Bir arkadaşımızın başına gelmişti bu olay aynı senin ki gibi meğer adam evliymiş kıza inanmadı tabi nerden bileyim benden olduğunu dedi koydu kapısının önüne istemedi çocuğu oda fark ettiğinde 3 4 aylıkmış sonra doğurdu çocuğu annesi bebesine baktı oda çalıştı sende bakacak ailede yok mecbur vereceksin yurda işe girdiğinde geri alırsın tek aklıma bu geliyor ama yavrundan ayrılmakda zor olur o adam da o çocuğu istemez umrunda bile olmaz sen önüne bak okulun bitmesine varmı daha çalışma imkanın varmı bunlara odaklan

Bir arkadaşımızın başına gelmişti bu olay aynı senin ki gibi meğer adam evliymiş kıza inanmadı tabi nerden bileyim benden olduğunu dedi koydu kapısının önüne istemedi çocuğu oda fark ettiğinde 3 4 aylıkmış sonra doğurdu çocuğu annesi bebesine baktı oda çalıştı sende bakacak ailede yok mecbur vereceksin yurda işe girdiğinde geri alırsın tek aklıma bu geliyor ama yavrundan ayrılmakda zor olur o adam da o çocuğu istemez umrunda bile olmaz sen önüne bak okulun bitmesine varmı daha çalışma imkanın varmı bunlara odaklan

dava açtı mı adama babalık davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X