Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Adam seni engellemiş sen arkadaşından ulaşmışsın sonra ben engelledim diyorsun
üstüne alsa ne değişecek ? maddi anlamda çocuğun tüm masraflarını karşılasa yeter bana
bakıcı tutsun
evin masraflarını ödesin kirayı ödesin benim cebimden bu çocuğa bir kuruş çıkmaz

Sen cocuğu hayat sigortan yapmak için kürtajı geciktirmişsin belli oldu, isteklere bak isteklere ketçap mayonez de ister misin?

Siz nasıl hamile kalmıyorsununz ben nasıl ve neden hamile kaldım neden bu benim başıma geldi ya
korunma yöntemleri hakkında en ufak bir bilgi sahibi olmadığından olabilir. spiral koruyuculuğu en yüksek doğum kontrol yöntemlerinden biri, tabii kaymadığı sürece. bu yüzden yılda 1 kontrole gitmek gerekir bir şikayetin olmasa bile. gerçi aktif cinsel hayatı olup kendi vücudundan bir haber bir seni gördüm. tabii gerçekten kadınsan.

ebence bakanlık böyle kadınlara yardım etmeli evlilik dışı ilişki yaşayıpta hamile kadınlar için gün geçtikçe çoğalıyor bunlar
öbür türlü kötü işlere bulaşma olayı olur en azından yardım ile çocuk anne bakar para yardımı alır o esnada bebek annede kalır

Bizim burda böylelerine g..tünden haberi yok derler 😁

Bir de okulum hayallerim vs diyor yahu 4 cocuklu adamla konforlu sevişmek için anamgilin zamanındaki kadınlar gibi spiral taktırıyorsun, sorsan ama eğitim neferi 😁

Ben okurken erkekler aklıma bile gelmiyordu değil ki spiral taktırayım
Spiral gayette koruyuculuğu yüksek bir korunma şeklidir. Geri çekilme yöntemini anlatiyormus gibi davranmayın. Kız zaten 3-5 ay adet gormuyormus normal şartlarda. Doktorun birşeyin yok demesi şaşırtıcı.

Adamın evli olduğunu bilmiyormuş bu ama, benim hayat görüşüme çok ters ama kimseyi yargılayıp büyük konuşmak istemem. Bu 4 çocuklu adam zenginmiymis, bilerekmi hamile kaldığı düşünülüyor? Yorumları atlayıp okudum

Konuya inanmayanlar, ben de hep yaziyorum. Benim yakın arkadaşımın da yumurtalari sorunluydu, yılda 3-4 kez adet olurdu. Doktorlar 'tedavisiz çocuğun olamaz' demiş, hep ona üzülürdü. Derken şerefsiz esrarkeş bir sevgilisi vardı. Tam onu bırakmış, şehir değiştirmiş, yeni hayatına bakarken hamile olduğunu öğrenmisti, hem de doktora gidince cinsiyetini öğrenecek kadar bir hamilelik. Ustelik kizin göbeği bile yok denecek kadar azdı. Sonra o şehre gitti, zar zor adamı buldu, ikna etti, sekiz aylık hamileyken bunu gizleyip (!) kına düğün yaptı evlendi .
Yani olmayacak bir şey değil.
Konu sahibinin de yapacağı en mantıklı şey devlete sığınmak bence. Evlat edinmek için sırada bekleyen, her gün dualar eden binlerce kadın var. Biraksin da bebeği onların evini şenlendirsin.
Hem doğuma kadar destek de alabilir. Tek başına işin içinden çıkamaz .
Mantıklı. Gönüllü olarak evlat edindirsin. Çok güzel konusmussun. Bakabilecek psikolojide değil .

Adam madem bukadar şerefsiz.evlilik vaadiyle beni kandırdı diye dawa aç ,tecavüz dediğinde olabilir.tek sen uğraşacağına o şerefsizler kendinden bukadar yas küçük birini kandırdığı icjn biraz 3,5 atsinda başka kızların başını yakmasın.git bir avukata fikir al.ona göre aç davanı azda şerefsiz uğraşsın.ama bebeğe acıyorum doğuştan şanssız olacak

Ben bu çocuğa konsluk dışında nasıl bakabilirim? Mecbur o tarz yerlerde çalışacağım çünkü aldıkları ücret çok fazla
Ya bu adam bu çocuğun her maddi imkanını karşılıcak
Ya bu çocuk ölecek
Sosyal hizmet falan asla olmaz
Neden sosyal hizmet olmaz sen zaten çocuğu istemiyorsun ki? 5 aylık bebeği karşındakini tecavüzle suçlayıp erken doğum yaptırıp öldürmeyi düşünüyorsun saçma sapan işler ya. Maşallah hinliğe gelince kafalar zehir gibi.

Ya kadinin tiyniyeti ortada. Siz diyorsunuz git evlatlık hasretiyle yanan aileye var. Diyo ki yok vermem ama konsomatris olurum. Babası essek gibi bize baksın bi de dadı tutsun jdjjdjxhxhxhx Dadı istiyo la. Götünde donu yok.
Akıl istediği falan yok, bizden akıllı maşallah 🧿

Neden sosyal hizmet olmaz sen zaten çocuğu istemiyorsun ki? 5 aylık bebeği karşındakini tecavüzle suçlayıp erken doğum yaptırıp öldürmeyi düşünüyorsun saçma sapan işler ya. Maşallah hinliğe gelince kafalar zehir gibi.
Doğurup gem kendine hem bebeğe baktıricak. Dadı tutsunmus adam bxbxjxhxj

Ya kadinin tiyniyeti ortada. Siz diyorsunuz git evlatlık hasretiyle yanan aileye var. Diyo ki yok vermem ama konsomatris olurum. Babası essek gibi bize baksın bi de dadı tutsun jdjjdjxhxhxhx Dadı istiyo la. Götünde donu yok.

Evli 4 cocuklu amca da kesin bakıcı tutar eşşekkkk gibi 😂 CcC musakka reyiz neredesin CcC

Doğum yapmayan kadınlara spiral
Takılıyor mu?
Bana çok fake geldiniz.
Hormonlu spiral değilse adet kesilmez. Adet düzensizliği denilen şey dört ay regl olamamak değildir. Üç beş gün bilemedin 10 gün gecikmesidir. Dört ayda her kadın anlar.
Ayrıca hamilelikte doktorlar ay değil hafta takibi yapar. Muhtemelen erkek olduğunuz için hesaplayamayamam diye ay verdiniz. Kaç haftalık şu an meseşa? Gebelikte hafta takibi olur
Evet takılıyor.

Hapı istemedi riskli unutursun falan dedi spiral kesin çözüm dedi yani spiralin kesin çözüm olduğunu doktor bile söylemişti
Sevişme ile ilgili birtek erkeğin organının kadınınki ile birleşmesi olarak biliyordunuz madem keşke bu işlere hiç bulaşmasaydınız.
Yakında cinsiyeti belli olacak hala koluma spiral
taktılar diyor.
Fake olduğuna inanmak istiyorum çünkü bukadar saflığının varliğina 2023 yılında inanmak istemiyorum.
Değilsede doğur git adamın kapısına bırak büyütsün. 4e baktığı yerde 5de güle oynaya büyür.

Doğum yapmayan kadınlara spiral
Takılıyor mu?
Bana çok fake geldiniz.
Hormonlu spiral değilse adet kesilmez. Adet düzensizliği denilen şey dört ay regl olamamak değildir. Üç beş gün bilemedin 10 gün gecikmesidir. Dört ayda her kadın anlar.
Ayrıca hamilelikte doktorlar ay değil hafta takibi yapar. Muhtemelen erkek olduğunuz için hesaplayamayamam diye ay verdiniz. Kaç haftalık şu an meseşa? Gebelikte hafta takibi olur
Son adet tarihini bilmiyorsa doktor tahmini hafta söyler doktorlar ay olarak söylemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X