Evlenemeyen arkadaşlar🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya sen ne güzel bi arkadaşsın öyle gözlerim doldu evlenemeyen arkadaşları için üzülmüş bide konu açmış ne güzel insansın yaa. Vah vah çevrendekileri evlendiremedin diye sana küsüp konuşmayan mi var tüh terbiyesiz arkadaş. Halbuki onların iyiliğini istiyorsun

Şu devirde hele ki şahit olduğum konulardan sonra bırak evliliği hayatıma birini sokmayı asla düşünmüyorum. Hamile halinle aldatıyorlar. Çocuğun varken aldatıyorlar. İnsanlardan artık tiksiniyorum. En güzeli kendinle başbaşa olmak.

Konuşmayın bekarlarla rahatlarsıniz

Yorulacak başka bir şeyiniz yoksa ne mutlu size

Ne güzel dertsiz çevreleriniz varmış:) ben de bu şekilde valla çok fazla var.

Tabiki misyonum değil ama her konuşma arasında ya sen evlisin yok mu eşinin arkadaşı vs sohbetleri çok oluyor.
Akademik hayati yuzunden evliliklerini otelemis insanlarin “yok mu kocanin bana uygun arkadasi” diye arayisa girmelerine inanmadim ben ya.
Bence bunu siz dusunuyorsunuz onlar icin :) yani arkadasima uygun bi arkadasin yok mu diye kocanizi darliyormussunuz gibi bi enerji aldim sizden :)

ilk cümleniz için söylüyorum maalesef var. Ben şahit oldum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…