Evlenemeyen arkadaşlar🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendimize koca seçtik emin olduk, sorumluluk aldık da başkası kaldı.

Ahahaha benim yerime sen seç alışveriş yap desek çekinecek insanlar milletten kendisi için koca seçimi yapmasını bekliyor ne garip..

Neye üzülüyorsunuz ki? Valla cok iyi kismet görünene bile karışmayın, bu işler çok riskli. İyi cikar ben buldum olur kötü cikar sen yaptin olur.

Kaos isteyenleri bilmem de, gereksiz duyar kasmak veya etkileşim almak için açılan konuları sevmiyor millet, haklı olarak.

Benim öyle bir şeye ihtiyacım yok yıllardır üyeyim keyfime göre yorum yaparım buradaki bazıları gibi her konu da yorumum olsun da ne olursa olsun mantığında hiç değilim.

Ne yapayım etkileşimi komik yani😂😂

Ben bu devirde kimseye aracı olmam. Bi şey olur üstüne kalıyor insanın sen suçlu oluyorsun sonra. Onlarda kudurmasınlar .

Hızlı yazarken yanlış yazmışım ama siz ne demek istediğimi gayet iyi anladınız. Bu KK da bi kesim var sadece kaos istiyor anladım tamam bu dert değil de.
Kaos meselesi değil. Burada bir kesim var, saçmalığa saçmalık diyor. Olan bu. 🥹

Ay ne alakası var.
Evli arkadaslarım hep bana anlatır dertlerini dinlerim yorum yaparım hiçbir şekilde de bana hava atmak gibi bir dertleri yok valla.
Hatta evlilik şöyle böyle deseler de benim evlenmemi çok isterler tanıştırmaya çalışırlar birileriyle ben istedmediğim için artık onlarda pes etti aşırı seçici bir tipim çünkü 🤣
Arkadasın evli bekarı yok .
Arkadasım evlenince farklı bir boyuta geçmedi zaten.
Evlenince arkadaslığımız bozulan bir kişi oldu sadece oda kendince mesafe koydu umrum olmadı banane kendi bilir.
Onun dışında herkesle görüşürüm .
Bu sizin normal bir insan olmanız kaynaklı :)
Benim de çoğu arkadaşım böyle ama 2 tane vardı ki evlenmeyi çok isteyip sürekli herkese eş adayı gözüyle bakıp bir türlü istediği gibi olmayan iki arkadaştı. Bişey anlatsan yanlış anlaşılıyordu. Biri evlendi sürekli çocuğunu paylaşıyo artık :KK66: diğeri aynı durumda devam

Zaten böyle işlere karışılmaz. İyi olunca adınızı anmazlar, en Küçük pürüzde esas Suçlu siz olursunuz. Bunun için mesafe kovan arkadaş daha da uzak dursun zaten.

Evlenemedikleri için onlara acır gibi tavrınız var açıkçası. Kimsenin de bana bir koca bulmadı diye arkadaşlık bitireceğini sanmiyorum.
Size inandırmak zorunda değilim, onlara acıdığımı da nereden çıkardınız, evet belki bi anlamda garipsiyorum çünkü evlenmeyi marifet sanıyorlar

Sizinle yaklaşık yaşıtız ya 15 yaşında mıyız da okul arkadaşıma mesafe koyayım.

İşte öğle arasında bile konu olabiliyor ne diyeceğim siz evlilikten çok bahsediyorsunuz ben dinlemek istemiyorum mu?
O zaman şikayet etme yani.
O konu konuşulurken sessiz kalabilirsin.
Yada bu konuyu konuşmak istemiyorum diyebilirsin .
Sen onlara Bir şey diyemiyorsun dolmuşsun burda konuşuyorsun.
E yani biz burdan buna nasıl yardımcı olalım ki yani .

Eee onun için konu açtım zaten😂😂 ne için açıcam başka😂
Sen burda oturup dedikodu yapmak istiyorsun.
Arkadaşlar o yüzden tepki vermiş zaten.
Üzgünüm de burdan istediğini alamazsın .
Ben yazmıcam zaten bu konuya artık alıntı yapmazsan sevinirim.
İnsan neyse arkadası da o oluyor zaten.
Tepkini koyucaksın rahatsızsan.
Onlarla canım cicim yapıp arkalarından konuşmayacaksın o zaman tatlım benim

Bu sizin normal bir insan olmanız kaynaklı :)
Benim de çoğu arkadaşım böyle ama 2 tane vardı ki evlenmeyi çok isteyip sürekli herkese eş adayı gözüyle bakıp bir türlü istediği gibi olmayan iki arkadaştı. Bişey anlatsan yanlış anlaşılıyordu. Biri evlendi sürekli çocuğunu paylaşıyo artık :KK66: diğeri aynı durumda devam
Bu biraz vizyonla ilgili ve toplum baskısı maalesef.
Ben başına buyruk biriyim belki de o yüzden fazla etkilenmiyorum .

Kendini önemseme de dünya markası, ne olur yaz lütfen!
Senin bu tavrın gerçekten nasıl biri olduğunu gösteriyor gerçekte.
Sana yapıcı bir şekilde yazan kişiye bile saçma sapan yorum yapıyorsun.
Neyse ben sporumu yapayım sende arkadaslarınu çekiştir burda 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X