Evleneceğiniz kişiyi rüyanızda gördünüz mü yada hissettiniz mi onun kaderiniz olacağını?

liseyi yeni bitirmiştim dershaneye gidiyorum bir gün rüyamda nişanlıyım beyaz gömlekli uzun boylu bir çocuk baya yakışıklı ele ele geziyoruz yanında ablası var benı ablasıyla tanıstırıyor falan ama okadar mutluyuzki nasıl saırılıyor bana böle bembeyaz evlerin içindne geçiyoruz falan ama nasıl bir etkidir uyandığımda resmen içimde kelebekler uçuyordu aşık gibiydim. aradan bir kaç gün geçti f.. diye bilinen sosyal medyadan bir kadın bana mesaj yazı çok acil görüşmeliyiz diye . tanıdığım biri değil ve bir bayan Allah Allah ne hakkında dedim.Benim kardeşim sana aşık ama sana yaklaşamıyor çok çekiniyor hatta saplantılı şekilde aşık süreki seni takip ediyor falan. lütfen bir şans ver tanısın eklesin seni. yanımda balam var bu arada ısrarla bi eklesin kimmiş falan diyor neyse ekledi beni ablamın ısrarıyla çocuk ekledi ben şok oldum resmen o çocuk ama abalama çaktırmıyorum bir an beynimi zorladım kadının fotolarına baktım o kadın. Çocuk beni bi yerde görmüş aşık olmuş ve hep takip etmiş benimle ilgili şeyleri hep biliyor ama ben korktum açıkçası lütfen yüzyüze görüşelim bana şans ver diyor birde bana mektup yazmış sadece onu vereyim bana yeter diyor yok istemiyorum dedim numaramı falan istedi vermedim bir kaç gün konuştuk bi saplantı hissettim konuşmak istemiyorum seninle dedim korktum sonra sildim. aradan biraz zaman geçti baktım ne hesap kalmıştı ne ablasının hesabı şok oldum hatta arada bakarım hala öle bir hesap ve öle bir kişi yok ve ikiside yok yani bu nasıl birşeydi bilmem :)

Rüyamda gormedim. Esimi gorur gormez "evlenecegiz" diyede dusunmemistim. Sadece uzun zamandir taniyormuşum hissi vardi ama bu hissi eşimden başka bikac insana daha hissettigim olmustu, ilk kez eşime hissetmemistim yani.

İlk gördüğümde ay bu tip ne dedim şimdi düğünümüz var.Bu işler belli olmuyor önceden.Sizin biliçaltınızdan dolayı öyle rüyalar görüyorsunuz.

Ben unideyken bi arkadasim sende evde kalacak tip var dur ben sana el atayim demiş bi arkadaşının resmini atmisti bu senin mustakbel kocan demisti. Sonra faceden konuşmaya başladık ama hic bir resmi birbirine benzemiodu hangisiyle konusuorm acaba diodum. Sonra birgun yuzyuze goruselim dedik arabayla beni alacakti. binince sok oldum ay tuh lanet tanidik biriyle konusuomuşum dedm ama dusundum dusundm nerden tanidigimi cikaramadim cunku aslında tanimiodm ama demekki nasibimde varmış tanidik gelmis . 4 ay sonra beni terketti. 4 yil sonra ruyamda gördüm "ben seni ayni yerde bekliorm dön artik" diodu. Mesaj attim orda misin diye. Nerde kaldin cok bekledimm artik evlenelim mi dedi ve evlendik

Düşüne düşüne ruyana getirmissin bilinç altın senle oynamış insanın istediği şeyi rüyasında görmesi de güzel

Bu konuyu ben de çok merak ediyorum açıkçası. Bir arkadaşımı gördüm ben de rüyamda, ayakkabılarını çıkarmış, el ele huzurlu bir ortama giriyorduk. Bu kişi de benim iş arkadaşım bekar, 5 yaş kadar büyük benden abi derim şakalaşırız filan normal bir iletişimimiz vardır. Çok düzgün, ahlaklı biridir. Rüyayı gördüğüm dönemde aynı ortamda değildik ve o arada sürekli bir iletişimimiz yoktu, hiçbir şekilde aklımda bu tür bir şey yoktu da zaten ama böyle bir rüya gördüm. Şu an aynı ortamda değiliz ancak ortak arkadaş grubumuzla ayda birkaç kez görüşürüz otururuz. Hala normal arkadaşız yine de bazen aklıma geliyor gerçekten bu tür şeylerin önceden bir işareti oluyor mu, böyle bir şey olabilir mi diye. Aramızda o tür bir ilişki yok o bana normal bir şekilde ismimle hitap eder, ben de abi derim Rüya beni şaşkına uğratmadı değil yine de. Allah herkesin hakkında hayırlısını versin.

Ben eşimi ilk gördüğümde arkadaşlarımda varfı yanımda ben bu çocukla evlenirim kesin öyle hissediyorum demiştim öylede oldu ki çevremde çokda insan vardı daha önce hiç hissetmemiştim ama rüya bilinçaltı olabilir

Ben 10 sene önce rüyamda Peygamber efendimiz as ile evlendiğimi görmüştüm. Bunu babama anlattım o da kızım inşaallah sen bir seyyidle evleneceksin ben öyle yordum dedi. Sonra o dönem maneviyatla hiç ama hiç ilgim olmadığı için böyle bir rüyayı ancak insanları etkilemek için uydurmuş olabileceğimi söyleyip babamı doldurdular ve babam onlara inandı. Kendimi hiç savunmadım o zaman. On yıl sonra ta ta ta taa... seyyidimle evlendim Hasan Mezarcı gibi "dedim dedim inanmadınız bak ne oldu" benzeri demeçler verdim çevreme bir de eşimle ilk yüzyüze geldiğimizde beni mutlaka bir yerden tanıyor olduğunu ve çıkamaradığını söylemişti. Bana da o çok tanıdık geldi çok eskiden tanıdığım biriymiş gibi hissettim. Daha önce çok kişiyle tanıştım ama hiç öyle hissetmemiştim. İyi ki var...

bak ben şuna inanıyorum birisi düşünce gücüyle senin rüyana girebiliyor belkide çok fazla seni düşüyor ve senin ondan etkilenmesini sağlıyordur :) dikkat et kendine :) birkezde rüyamda bir sınıf arkadasım gelip dudağımdan öpmüştü şok olmuştum sonra aradan biraz zaman gecince çocuk bana ilgisini belli etmeye başladı hatta bi yerden numaramı bulup kötü kötü msjlar atmıştı :)

Ben her gördüğüme aha budur diyordum, hiçbiri doğru çok cikmadi, meğer ben ayran gönüllüymüsüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…